Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA Spec 01/07

289 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 13:50, kolektor napisał:

> Przestałem kupować CDA po dziesięcioleciu, ale z postanowieniem, że jeśli nowy numer mnie
zaciekawi,
> to na 100% go kupię. I tak się stało teraz :). Bardzo fajne gierki, a arty jak dla mnie
co
> najmniej bardzo porządne (Guild Wars! Tabula Rasa! Asassin Creed! Technologie ID! Prasa
kontra...
> no, sporo tego jest).
>
> I nawet nie wiecie, jaka to radość przeglądać ukochane pismo po takiej przerwie... NL,
AR,
> nawet Wstępniak & Newsy... piękne uczucie !:)

Faktycznie. jest dużo ciekawych tekstów. Bardzo dobry numer.

Ja zaraz lece po CDA.Ja już nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam niewiele czasu, więc napiszę tylko o dwóch sprawach - rzecz pierwsza - dzięki za peta do Guild Wars :), rzecz druga - pojawiło się coś okrutnego, czego dotychczas nie zauważyłem w żadnym numerze - rozpikselowane screeny. IMO są za często i rzucają się w oczy. Poziom tekstów - ok, potem przeczytam resztę (na razie jestem w połowie pisma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuurcze, smaku mi narobiliście, złoczyńcy :P. CDA będę miał dopiero w czwartek, ale sądząc po waszych "mini" recenzjach muszę przyznać, że mam na niego dużą ochotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh... juz miałem numeru nie kupować, nie wydawać na kolejnu nymer pieniędzy. W końcu przestać kolekcjonować CDA. Ale znów nie mogłem się powstrzymać. I po raz kolejny (prawie) nie żałuje wydanych pieniędzy. Z resztą jak by to wyglądało gdybym przyszedł do szkoły a kolega by się spytał jak zwykle:

- Kupiłeś???
A jak nigdy odpowiedziałbym:
-Nie :):):)
To by było nie do pomyslenia...

Oczywiście trochę przesadzam, ale teraz już niemogę sobie wyobrazić wtorku bez CDA (bo chyba w ten dzień wychodzi).

Więc ludzie do sklepów, kiosków itp. po kolejny numer!

Pozdrawiam wszystkich czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:47, oski007 napisał:

Mam pytanie: Mój Brat mówił mi że bieżące wydanie CD-ACTION jest wydaniem specjalnym czy to
prawda?


Tak, to prawda, numer nie objęty prenumeratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też nie macie tej książeczki poradnikowo-solucjowej? Ostatnio był WoW:TC. Zbierałem wszystkie książeczki a w tym CDA nie ma żadnej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:47, oski007 napisał:

Mam pytanie: Mój Brat mówił mi że bieżące wydanie CD-ACTION jest wydaniem specjalnym czy to
prawda?


"Specjalność" numeru jest jednak sporo na wyrost - we wstępniaku jest wyraźnie to wytłumaczone, bo jednak CDActionowcy chcą zachować extras dla XIII numeru. IMO numer jest dość... normalny, nie ma większych odskoczni od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:49, JaN-J napisał:

Tak, to prawda, numer nie objęty prenumeratą.

Dzięki za informacje.
PS: Właśnie namuwiłeś mnie na kupno biężącego wydania B-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 14:53, Damian14BO napisał:

Pytanko z rodzaju prostych, ale sensownych xD
Gdzie jest kod do tej Asury?? Bo qrczakowi chcę dać, a nie potrafię znaleźć :D


Na odwrocie pudełka DVD ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmianą w piśmie jest inny rodzaj papieru (albo coś pokombinowane z tuszem). CDA nie jest taki "śliski" (inny w dotyku), jak zazwyczaj.

No i eld ma rację w GameWalkerze dot. Alien Shooter, "dwójka" ma demo, sam w nie grałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 15:00, DragonLord napisał:

Zmianą w piśmie jest inny rodzaj papieru (albo coś pokombinowane z tuszem). CDA nie jest taki
"śliski" (inny w dotyku), jak zazwyczaj.


Hmm, gorszy papier/tusz coraz gorsze pełniaki, brak exclusive''ów od jakiegoś czasu...Albo się kasa kończy, albo chcą wydrzeć jeszcze więcej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam, mam, mam! :] Tak, mam nowe CD-Action. Jak już wróciłem ze szkoły, to CDA leżało na moim biurku(powiedziałem tacie, aby mi kupił). WoW(że tak powiem ;) ), duż opełniaków, dużo stron, dużo wszystkiego! Będzie co czytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam OGROMNY problem. Gdy próvuje zainstalować Another World wyskakuje mi komunikat taki (to te zdjęcie na dole postu). Czy wy też tak macie? Co zrobić? Ta gra to był dla mnie hit numeru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA to horror dla mojego portfela (jak dziewczyna przez które musze co 3 dni kupować karte do telefonu:P) ale dla oczu.... umysłu.... i kompa.... to rozkosz....PC-ORGAZM :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować