Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA Spec 01/07

289 postów w tym temacie

Gry nawet fajne, tylko te najfajniejsze i tak już mam:P ale za to kilka ciekawych recek chyba będzie, kupić nie zaszkodzi:), a jak ktoś będzie chciał pożyczyć którąś gierkę, to będę mógł z CDA pożyczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:08, kordzio1 napisał:

Gry nawet fajne, tylko te najfajniejsze i tak już mam:P ale za to kilka ciekawych recek chyba
będzie, kupić nie zaszkodzi:), a jak ktoś będzie chciał pożyczyć którąś gierkę, to będę mógł
z CDA pożyczyć ;)

Ja dopiero mam 2 numery CDA ale teral bende kupował wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:12, radzio12345 napisał:

> Gry nawet fajne, tylko te najfajniejsze i tak już mam:P ale za to kilka ciekawych recek
chyba
> będzie, kupić nie zaszkodzi:), a jak ktoś będzie chciał pożyczyć którąś gierkę, to będę
mógł
> z CDA pożyczyć ;)
Ja dopiero mam 2 numery CDA ale teral bende kupował wszystkie.

Ja podobnie wolę CDA niż komp.świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:14, makli napisał:

> > Gry nawet fajne, tylko te najfajniejsze i tak już mam:P ale za to kilka ciekawych
recek
> chyba
> > będzie, kupić nie zaszkodzi:), a jak ktoś będzie chciał pożyczyć którąś gierkę, to
będę
> mógł
> > z CDA pożyczyć ;)
> Ja dopiero mam 2 numery CDA ale teral bende kupował wszystkie.
Ja podobnie wolę CDA niż komp.świat.

Ja też wole CDA tam są fajne gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:02, Mashivi napisał:


> ###Zapowiedzi
> The Fury

> ###PEŁNE WERSJE GIER
> Another World 2006 PL

1) Fury? Fajnie, ale jak? Były alpha testy (sam w nich uczestniczyłem), a KAŻDY musiał podpisać
taki paragrafik, że nie wolno zamieszczać ŻADNEGO info dotyczącego gry. Nie można przekazywać
screenów, zasad gry i opisów. Skąd to macie? ^^''


Heh, dziennikarz nie moze zdradzac swych zrodel i informatorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:21, smuggler napisał:

Heh, dziennikarz nie moze zdradzac swych zrodel i informatorow :)

Jasssne. W swoim innym wcieleniu wszedłeś do siedziby twórców Fury i wyniosłeś niezbędne info :D

Jeszcze jedno,Smuggler, dlaczego nie zrobisz sobie GRAMsajta?? Założę się, że byłby on w TOP 10 (lub nawet lepiej) pod względem odwiedzin. Wiem, że Ty jako dorosły człowiek (tzn. gumowy kurczak :D), który w domu nie ma dostepu do Neta, nie surfujesz zbyt wiele, ale chwilę byś znalazł... odpuściłbyś sobie partyjkę golfa (patrz. fotomont.. fotoreportaż z redakcji w ostatnim numerze):D I zeszliby na dalszy plan WT-owcy- teraz największym honorem byłoby znalezienie się na liście Twoich znajomych (oczywiście forumowych znajomych...) :D:D A propos numeru- kupię, jak każdy od lipca A.D. 2005

radzio12345: Ty kupujesz CDA dla pełnych wersji gier na Coverze, czy dla recenzji gier w numerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:37, Damian14BO napisał:

> Heh, dziennikarz nie moze zdradzac swych zrodel i informatorow :)
Jasssne. W swoim innym wcieleniu wszedłeś do siedziby twórców Fury i wyniosłeś niezbędne info
:D

Jeszcze jedno,Smuggler, dlaczego nie zrobisz sobie GRAMsajta?? Założę się, że byłby
on w TOP 10 (lub nawet lepiej) pod względem odwiedzin. Wiem, że Ty jako dorosły człowiek (tzn.
gumowy kurczak :D), który w domu nie ma dostepu do Neta, nie surfujesz zbyt wiele, ale chwilę
byś znalazł... odpuściłbyś sobie partyjkę golfa (patrz. fotomont.. fotoreportaż z redakcji
w ostatnim numerze):D I zeszliby na dalszy plan WT-owcy- teraz największym honorem byłoby znalezienie
się na liście Twoich znajomych (oczywiście forumowych znajomych...) :D:D A propos numeru- kupię,
jak każdy od lipca A.D. 2005

radzio12345: Ty kupujesz CDA dla pełnych wersji gier na Coverze, czy dla recenzji gier
w numerze??

Ja kupuje dla recezi ponieważ jak jest jakaś recenzia to mam do niej gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:46, Damian14BO napisał:

Tzn. masz każdą grę, która została zrecenziowana w CDA? Ładnie... a założony przez Ciebie
i Twoich kumpli serwis nie nazywa się czasem Pirate Bay?? :D:D

Nie każdą ale jakie są recenzie to ja mam z jedną gre na kilka recenzi moi kumple to oski007 i superman124 i nikt nie zakładał pirate bay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hę? I kto mówił, że to CDA zaklepało sobie texty o GW2? :)
Chyba nawet dobrze, że było mało gier do recenzji. Dzięki temu jest pełno ciekawie zapowiadających się txtów o takiej czy innej tematyce. No i minipet do GW. Na pewno kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, zasadniczo przeżyję bez CDA, ale życie bez niego to tak jak dla was brak papierosów i alkoholu. Nie umrę od tego, ale bez nowego CDA zaczynam chodzić na głowie i biegać po suficie, co jest bardzo nieprzyjemne. Więc ja - Shinigami o imieniu Ryuuku, zwany tu tykusem chciałbym pogratulować bardzo interesujących textów i przystępnej ceny - dzięki wam żyję jakoś na tym waszym ziemskim padole (jeszcze tylko jabłka kupić, bez nich mam takie same objawy jak bez CDA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer, jak dla mnie, świetny się szykuje. Aż 3 RTS''y, i dobrze będzie w co grać, ponieważ odkąd zagrałem w Gorund Control II to zacząłem je kochać. A chociaż w Another Wolrd nigdy nie grałem, o chętnie sprubuję w to zagrać, chociaż ze względu na mojego tate, który jak przeczytałten post... wybuchnął radością. To znaczy, że jego wspomnienia wrócą. A co do zawartości numer to jest... nawet, nawet. Okładka też super. Ciekawe jak tam layout w tym numerze specjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dostana aż 3 (!) gry z tego gatunku, z czego

Dnia 13.04.2007 o 10:15, smuggler napisał:

jedna w realiach II wojny (Outfront PL) , druga kosmiczna (Star Wolves PL - prawie jak Homer[r]world),
a trzecia bazująca na historii Chin. (Three kingdoms – Fate of the Dragon).


Bleeeee aż 3 RTS :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Mówilii że częściowo dają więcej gier by każdemu gatunek gry pasował a tu aż 3 RTS :(((((((((((. Rozważałem nie kupienie tego numeru aż do czasu wiadomości że będzie omawiany Assasin Creed. bllllleeeeeeeeeeee :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:37, Damian14BO napisał:

I zeszliby na dalszy plan WT-owcy- teraz największym honorem byłoby znalezienie
się na liście Twoich znajomych (oczywiście forumowych znajomych...)


Albo największym obciachem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to recenzje Supreme Commander i JE już były ;/.
Fajny numerek, na pewno kupię, interesuje mnie tylko co to za mini pet do GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować