Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA Spec 01/07

289 postów w tym temacie

No, no, numer zapowiada się bardzo dobrze. Niezłe pełniaki (AW!!!) i świetny temat numeru. Miesiąc temu myślałem, że to nr. z najładniejszą okładką, właśnie zmieniłem zdanie, w tym miesiący jest jeszcze lepsza ;) Jeżeli ktoś nie będzie kupował tego numeru, a potrzebuje klucza do tego zwierzaczka, to chętnie odstąpie, bo w GW i tak nie gram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 13:50, MasterHeroes napisał:

Z tego co mi wiadomo to recenzje Supreme Commander i JE już były ;/.


Z tego co mi wiadomo to są recenzje polonizacji tych gier.

A co dogłębniej do numeru , to muszę przyznać że naprawdę jest dobry.z płytki odpalę AW2006 i może Outfront . Samo pismo ma dobrą zawartość(jak zwykle:D) ale największym skarbem nowego CDA jest recka Silent Huntera 4 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten numer specjalny (zobaczy się jeszcze dokładnie we wtorek). Ciekawe jaka jest niespodzianka, o której pisano w zeszłym numerze. Jak czytelnikom się spodoba to będzie to na stałe. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 3-4 średnie gry jako pełniaki i jedn bardzo dobra - wg. naprawdę dobrze, przynajmniej zaqwsze przez gry w CDA jakoś multi zaczyna ruszać :-]
A ten numer to mi pewnie kioskarka jak będzie szła kupić ciastka, zaniesie, a ja zapłacę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Another World, ale teraz jest taka możliwość to zagram. Ponoć warto a spotykając tych co w AW grali wypowiadli się o niej bardzo ciepło, zatem gra musi być przednia. Grafika na pewno nie przeszkodzi mi w zabawie. :)
Swoją drogą świetne Star Wolves po polsku, w które też bardzo chętnie zagram jako, że lubię gry w kosmosie (tak jak np. Galactic Civilization).

No można powiedzieć, że w tym miesiącu pełniaki w sam raz dla mnie, choć Outfront raczej mi nie pójdzie. :( Nic to poczeka na lepsze czasy :P (tak jak kilkadziesiąt innych gier z CDA)

Zawartość pisma może nie jest tak okazała jak zazwyczaj (zastój branżowy = mało recenzji) ale i tak warto poczytać, jak zwykle zresztą.

Znowu będę uboższy o te 15 złotych, ale to warty swej ceny wydatek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:44, milten 166 napisał:

czy numer jest już w kioskach

Pierwsze zdanie pierwszego posta w tym topicu:
Zgodnie z zapowiedzią – po numerze kwietniowym w kioskach (od 17.04) pojawi się numer SPEC 01_07 (jeśli masz prenumeratę, to pamiętaj: on NIE jest nią objęty!), a majowy – będzie w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:44, milten 166 napisał:

> Numer kupię, jak każdy, ale jakoś specjalnie mnie nie zachwyca...

czy numer jest już w kioskach


Nie, będzie w kioskach dopiero 17 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie lepiej. Po prostu mamy branzowy zastój i to nie redakcja jest winna mniejszej ilości recenzji w numerze tylko wydawcy gier. ;-) To początek corocznego tzw. "sezonu ogórkowego".
Za jakiś czas sytuacja się polepszy i znów bedzie sporo gier a tym samym sporo recenzji do poczytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No numerek jak najbardziej fajny. Kupić-nie kupić...oto jest pytanie! Jeszcze zobaczę jak wyjdę z finansami w tym miesiącu ;) Ale bardzo mnie ciekawią nie tyle recenzje i Cover, co wszystkie teksty w numerze, które zapowiadają się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjj... :/
Pierwszy taki słaby numer od długiego czasu, przynajmniej dla mnie...
Żadnych ciekawych recenzi i zapowiedzi. Nawet na coverku słabo... :(
...ale i tak ten numer kupię, jak zawsze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol na GW.com Cd-action nie jest wymieniene jako czasopismo w którym dostaniemy azure. Ale najlepsze jest to że dostaniemy ją jako pierwszi w Europie !! Juhuu!! (można będzie opchnąć na Guru za 50 k hehehe :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cover dvd lipny to myslałem że chociaż recki będą dobre a tu nic z recek nie w moim guscie. Ogólnie to nie kupie tego numeru. Zbieram od 2 lat ale tego bardzo słabego jak na mój gust nie kupie. I już. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować