Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA Spec 01/07

289 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 20:45, PJ MW napisał:

> > Ja na pewno kupię. Interesuje mnie recenzja Champions Leuge /.../
> Recenzja Champions league? Ja ci mogę zrecenzować: Jak masz FIFA 07, czy 06 to nie kupuj,
ponieważ
> to to samo tylko sprzedane pod inną nazwą ;)

Mam 06, ale i tak nie kupię, bo zarówno jak i 07 i teraz Champions Leuge nie współpracują z
GF4 MX, ale czekam na reckę dlatego, bo chyba kupię ją kuzynowi na komunię, bo on lubi tego
typu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wstępniaku ( urodzinowym) pisało, że ten numer będzie inny od innych, wiedzą jak to zrobić, " a jeśli się Wam spodoba wprowadzimy to do standardowych wydań" ( cytowałem z pamięci) Tymczasem nie zauważyłem tu niczego wyjątkowego ( może to przez moją nieuwagę ;-D) To możecie mi powiedzieć co jest takiego niezwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:14, legenda27 napisał:

W wstępniaku ( urodzinowym) pisało, że ten numer będzie inny od innych, wiedzą jak to zrobić,
" a jeśli się Wam spodoba wprowadzimy to do standardowych wydań" ( cytowałem z pamięci) Tymczasem
nie zauważyłem tu niczego wyjątkowego ( może to przez moją nieuwagę ;-D) To możecie mi powiedzieć
co jest takiego niezwykłego?

No tak w poprzednim numerze pisali że będą "zmiany". A tutaj nawet wzmianki nie ma o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:46, juke napisał:

> W wstępniaku ( urodzinowym) pisało, że ten numer będzie inny od innych, wiedzą jak to
zrobić,
> " a jeśli się Wam spodoba wprowadzimy to do standardowych wydań" ( cytowałem z pamięci)
Tymczasem
> nie zauważyłem tu niczego wyjątkowego ( może to przez moją nieuwagę ;-D) To możecie mi
powiedzieć
> co jest takiego niezwykłego?
No tak w poprzednim numerze pisali że będą "zmiany". A tutaj nawet wzmianki nie ma o tym.



No wielkie mi zmiany. Jedyną zmiane jaką dostrzegłem to, że zaczynają iść na ilość nie jakość i dają 5 pełniaków. Layout okładki nie zmieniony, wnętrze zapewne też nie. Wielkie mi zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za bradzo w temacie, ale co do zmian to po tej zapowiedzi żadnych nie widać, ale może gdy przejdziemy do lektury to zobaczymy parę zmian...

A co do numeru, to trzeba przyznać, że jest smakowity i nie pozostaje mi nic innego jak się na niego skusić... jednak co do pełniaków to jak dla mnie za dużo strategii, ale cieszę się że jest Another World... a już się zastanawiałem czy przypadkiem sobie nie kupić tej gry - dobrze zrobiłem odkładając ją spowrotem na półkę :)

Czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:07, ImRo Nixon napisał:

... jednak co do pełniaków to jak dla mnie za dużo strategii,


Zgadzam się. Trochę przesadzili z liczbą strategii. Chociaż ten Another World. Jestem z tego "młodego" pokolenia graczy i w orginał nie miałem przyjemności pyknąć dlatego z przyjemnością zagram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że młodzi gracze nie docenią wspaniałem gry Another World. Bo wiadomo, teraz liczy się grafika i inne badziewia, które tak naprawdę są nie potrzebne. Another World to nie jakaś zwykła gra, to gra legenda... jak dla mnie jest to pierwsza gra która mogłaby występować o miano najlepszej gry wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mam GF4MX440 i zarówno FIFA07, jaki CL 06/07 współpracują, a przy dużej ilości ramu nawet bardzo płynnie na średnich detalach. Mi w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wychodzi taki numer. Świetny pomysł mieli. Pewnie mieli nieźle w redakcji. Byle było więcej takich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego o tej grze słyszałem, więc na pewno ją zainstaluję mimo iż jestem dość młodym graczem (w lipcu 17 lat styknie, a gram na poważnie od ok. 12 roku życia). Grafika nie jest bajerancka (byle nie muliła jak w DN 3D), ale jeśli będzie miała wciągającą fabułę i sympatycznie będzie się w nią grało to zastanowię się nad jej sklepową wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Naprawdę warto, ta gra jest rewelacyjna. Sam też starym graczem nie jestem, ale w grę grałem u kumpla w wieku 6 lat :D Pamiętam jedną akcję na początku gry, która zapadła mi w pamięć. Nie będe zdradzał tego, bo ta gra zaskakuje na każdym kroku i nie chciałbym psuć zabawy :)
Ja graczem jestem od 4 roku życia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla meni dodatki do numeru są rewelacyjne, Another World -jedna z lepszych gier w jakie grałem, moja miłość z Amigi:) chętnie odświeżoną wersję zobaczę, Outfront , Star Wolwes - mi się te gry zdają być całkiem fajne, kupiłem niedawno, za ich cenyę w normalnym sklepie starczy wam na 2, 3 nr CDA i kilka browarów:P
A reszta gierek, chętnie w nie popykam, każdą kiedyś zainstaluję, ale trudno wszystkim dogodzić, dali by FEAR''a, albo HL2 to ja bym pisał, że nie ma nic interesującego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 23:49, kordzio1 napisał:

Jak dla meni dodatki do numeru są rewelacyjne, Another World -jedna z lepszych gier w jakie
grałem, moja miłość z Amigi:) chętnie odświeżoną wersję zobaczę, Outfront , Star Wolwes - mi
się te gry zdają być całkiem fajne, kupiłem niedawno, za ich cenyę w normalnym sklepie starczy
wam na 2, 3 nr CDA i kilka browarów:P
A reszta gierek, chętnie w nie popykam, każdą kiedyś zainstaluję, ale trudno wszystkim dogodzić,
dali by FEAR''a, albo HL2 to ja bym pisał, że nie ma nic interesującego :P



Od prawie pół roku na coverze wśród pełniaków goszczą tylko gry typu strategia, RPG, RTS i tym podobne. A co to już innych gatunków nie ma? Akurat tak się składa, że nie nawidze takich gier, tym bardziej żadnych staroci po liftingu. I takim sposobem nic z covera od przeszło ponad pół roku nie wylądowało na dysku celem zagrania. LIPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zdaje mi się że oni lecą po tytułach, co by było sympatykowi FPSów p jakiejś nędzarnej grze? a choćby takiego Another Worlda kupisz drożej niż samo CDA, ja i tak kupuję aby zobaczyć co to są za gierki, a nuż poznam coś ciekawego i nawet tak przykre gry dla mnie jak Euro Cops Instaluję, a jak ktoś na gry jest wybredny to są sklepy gram.pl, cenegi, wirtusy, allegro i podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 00:14, kordzio1 napisał:

Ale zdaje mi się że oni lecą po tytułach, co by było sympatykowi FPSów p jakiejś nędzarnej
grze? a choćby takiego Another Worlda kupisz drożej niż samo CDA, ja i tak kupuję aby zobaczyć
co to są za gierki, a nuż poznam coś ciekawego i nawet tak przykre gry dla mnie jak Euro Cops
Instaluję, a jak ktoś na gry jest wybredny to są sklepy gram.pl, cenegi, wirtusy, allegro i
podobne


Są cenegi itp ale co z tego. Pamiętam jak jakiś czas temu dali SRSa, THPS4, Crashdaya i to były gry. A nie teraz ciągne same strategie i inne rtsy, rpgy. W takim wypadku to powinni się zastanowić nad istnieniem edycji równoległej bez płyty po niższej cenie.
I denerwuje mnie to ich pisanie np. dali tego eurocorpsa i inne szmiry a napisali: bardzo wyrównany zestaw złożony z dobrych gier. Mniej więcej zawsze tak pisza. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale moim zdaniem to jest i tak nasze przyzwyczaajenie do zbyt wysokiego poziomu:) pamiętam kiedyś do pism dawali tylko na dyskietkach gierki sharewareza cene ok połowy CDA czasopisma są wg. mnie taki wtórnym rynkiem, gdzie daje się głównie to co straciło na popularności w normalnych sklepach, a wiadomo że sa ograniczeni licencjami, a dokładniej tym kto chce daną grę odsprzedać do czasopisma:)
Jak dla mnie to jak na czasopismo to dają całkiem ciekawe gry i mimo, iz uważam się za osobę która niby kupuje pisemko dla bonusów, to samą zawartość czytam, aleostatnia gra jaką zainstalowałem to był Albo Spilnted Cell, albo Bad Day LA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jeszcze jest fajne w Another World? Mianowicie, chciałem zobaczyć jak to autorzy gry przedstawili fabułę nie stosując dialogów... tu każda rozmowa jest przedstawiona gestami! To bardzo ciekawe i chciałem to właśnie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo dobry, ale przeraża mnie tylko to, że 24 i 25 piszę egzamin gimnazjalny i powinienem jeszcze powtarzać materiał a nie wiem czy mam na tyle silną wolę by pozwolić by CDA leżało tydzień nieruszone na biurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 06:30, Adidas66 napisał:

Numer bardzo dobry, ale przeraża mnie tylko to, że 24 i 25 piszę egzamin gimnazjalny i powinienem
jeszcze powtarzać materiał a nie wiem czy mam na tyle silną wolę by pozwolić by CDA leżało
tydzień nieruszone na biurku.


Stary mam ten sam problem co Ty:P Jeszcze dali kozackie gierki(Outfront,Another World) że nie wiem,czy dam rade:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 06:30, Adidas66 napisał:

Numer bardzo dobry, ale przeraża mnie tylko to, że 24 i 25 piszę egzamin gimnazjalny i powinienem
jeszcze powtarzać materiał a nie wiem czy mam na tyle silną wolę by pozwolić by CDA leżało
tydzień nieruszone na biurku.

Chłopie...Ty się do egzaminów przygotowujesz ?! Ja się nie przygotowywałem wogóle, olałem sprawę i wypadłem dosyć dobrze, 76 pkt na 100. Te testy w podstawówce i gimnazjum wogóle nie potrzebują wkuwania. Nawet największe matoły w szkole miały po 50pkt.

Co do CDA, już nie mogę się doczekać go... a najbardziej to Another Worlda (grałem kiedyś u kumpla nałogowo...jak kompa jeszcze nie miałem) i Outfronta, czeka mnie kolejna pożądna dawka taktyki :D Reszta gierek jest mi obojętna :P


PS. Ciekawe kiedy zrobią remake Flashbacka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować