Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czego mamy spodziewać się po Blizzconie 2007?

59 postów w tym temacie

Bardzie niż na kolejną część StarCrafta czekam na sequele WarCrafta oraz Diablo, mam nadzieję że wreszcie ruszy coś w ich sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią całkiem coś nowego. Jak dadzą nowe diablo to będe miał ich gdzieś. Za starcraftem też mi nie tęskno wiec niech zrobią coś co będzie dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście, moi drodzy "fani" Blizzarda śledzili uważnie co się dzieje w firmie, to byście wiedzieli, że w tamtym roku ogłaszali oni, że mają parę wolnych etatów. Etaty te właściwie jednoznacznie wskazywały, że będą coś kombinować przy kontynuacji Diablo, więc jeśli oficjalnie zostanie zapowiedziana jakakolwiek kontynuacja, to będzie to na 90% Diablo III. Koniec dywagacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe żadna firma nie potrafi tego co Blizzard tak pobudzać ludzi i żeby tak czekali na to co nie długo przygotują naprawdę Blizzard to najlepsza firma żadne ubi,EA itd. nie dorównuje tej firmie wydaja rzadko gry ale gry są grywalne jak diabli i co najważniejsze cieszą oko przez dekady a nie kilka tygodni góra miesięcy ;d. By sie wydawało że ci co odeszli osłabili firmę ale jednak widać ze gł. założyciele trzymają to wszystko i tak dobrze potrafią zebrać do ''kupy'' i wydać kawał dobrej gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to będzie albo coś ze Starcrafta, albo coś absolutnie nowego. Jednak po premierach WoW, dodatku do niego, W3 pora by było zmienić klimaty na jakieś bardziej techniczne niż magiczne. Dlatego tak wiele osób typuje Starcrafta, która była chyba jedyną grą Blizzarda tego typu.
Ja widać również po wypowiedziach tutaj, mnóstwo młodszych osób nigdy nawet nie widziało Starcrafta w działaniu, a to tym bardziej przemawia za nową odsłoną tej gry lub jakiejś podobnej. W grę może wchodzić nawet jakiś zupełnie nowy MMO opowiadający o kontakcie ludzi z obcą cywilizacją. W każdym razie coś z kosmosu powinno być i coś niesamowicie klimatycznego. Ci, którzy widzieli Starcrafta wiedzą jakie porażające wrażenie robiło pierwsze odpalenie intra, przejście do menu i uruchomienie nowej gry o 23:00. To odczucie dawało się opisać wyłącznie słowami "Yes, yes, yes!". Ten pierwszy start gry przywiązywał do tej gry na całe lata.
Można się tylko zastanawiać o to czy ewentualna kontynuacja będzie potrafiła klimatem wejścia przebić jedynkę, albo chociaż jej dorównać. Ale w przypadku Blizza są na to duże szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zarabiająca firma, a za spotkanie fanów z twórcami chcą po 100$ za wejście... i wszystkim się to podoba :D To jest dopiero oddanie fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,w Internecie grzmi teraz od plotek o StarCrafcie 2, ale też dowiedziałem się, że Blizzard pracuje nad Diablo III od 4 lat(podobno powiedział to jeden z pracowników Blizzarda, ale czy to prawda nie mogę potwierdzić).W takim układzie na Blizzconie może być głośno o obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Starcraft "nie zaliczył gleby". Tfu, tfu odpukać. Chyba najbardziej oczekiwana gra... ;) Tej gry nie można zepsuć i wierze w to że Blizzard tego nie uczyni, bo znając panów z pod znaku "jaszczurki", to raczej żadko psują gry, a jak już jakaś wychodzi to staje się hitem i zostaje w sercach graczy na zawsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:42, Sephirath napisał:

Starcraft 2? No nie wiem, boję się rozwalenia gry-legendy (tak jak to się działo sukcesywnie
z Doomami) :/



DooM nie jest taki zły to taka głupi nota poszła i ludzie tak zaczęli powtarzać ale gra jest dobra. No ale tutaj chodzi o SC2 jakiej legendy jak wyszła tylko 1 cześć ;] i to co napisał Olamagato jest trafem w 10 bo jak nie SC2 to na bank nie D3 tylko coś nowego pamiętajcie ze nie długo dekada SC !! wiec nawet nie ma co pisac ze D3 na 90% ;] bo to że blizzard przyjmował ludzi z dziedziny rpg to nie znaczy obrazu jak to sobie ludzie ubzdurali ze to będzie D3 xD jak zwykle może to być zwykły myk ze strony Blizza ;].

ale tak podsumowując wszystko to Warcraft ma 3 części [nie licząc dodatków] + WoW, Dibalo ma 2 części [nie licząc dodatków] a StarCraft ? tylko 1 cześć[nie licząc dodatku] czyli wreszcie czas na ta grę a co już napisałem nie długo dekada SC i to będzie najlepszy moment na wypuszczenie SC2 a po ploty wokół SC2 narastają z dnia na dzień może to taka zmyłka ale nie sądzę bo to czuć że teraz czas na StarCraft2®™

Ps. jak by nie ta dekada SC to można by było pisać ze jednak D3 jest bardziej prawdopodobny ale tutaj jednak SC2 na razie przyćmił D3 widać to po serwisach informacyjnych o czym więcej piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:30, Olamagato napisał:

mnóstwo młodszych osób nigdy nawet nie widziało Starcrafta
w działaniu, a to tym bardziej przemawia za nową odsłoną tej gry lub jakiejś podobnej.

No ja taki stary nie jestem, a StarCraft moją pierwszą grą nie był... za to wspominam go najmilej.

Dnia 13.04.2007 o 17:30, Olamagato napisał:

Ci, którzy widzieli Starcrafta wiedzą jakie porażające wrażenie robiło pierwsze odpalenie intra, przejście do menu
i uruchomienie nowej gry o 23:00. To odczucie dawało się opisać wyłącznie słowami "Yes, yes,
yes!". Ten pierwszy start gry przywiązywał do tej gry na całe lata.


Musisz budzić wspomnienia?
Co do intra, jak dla mnie do dzisiaj jest zrobione genialnie, to samo tyczy się całej reszty przerywników filmowych. Człowiek przechodził kampanię tylko po to, by ujrzeć kolejny film ;-)
Apropo tego nowego MMO.. kontakt ludzi z obcą cywilizacją? No raczej to nie będzie nowy pomysł, skoro jest tak bardzo zbliżony do uniwersum StarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy StarCraft 2 czy Diablo 3 to niewazne... jesli ktoras z tych gier to warto czekac, a nie wazne ktora :-D Oby tylko to nie bylo cos do glupiego jak but WoWa :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeew... Bizzard to firma z tradycjami, ale zacznie chyba robić to samo, co podupadający artyści - odcinać kupony robiąc "The Best of" albo "World of...". :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby chcieli ogłosić, że pracują nad MMO w realiach diablo. Gra jest ciągle bardzo lubiana i świetnie się nadaje na MMO:D A myślę sobie, że tak może się stać, ponieważ na pewno poczuli kasę płynącą z WoW''a więc dlaczego by nie zrobić kolejnego MMO w które grałoby kolejne kilka milionów ludzi:) StarCraft 2... czemu nie, ale jeśli już to byle nie MMO, bo moim zdaniem takie futurystyczne światy nie pasują tak bardzo do MMo:) Prosty przykład RF-Online o którym niewiele się słyszy a i na aukcjach gra się nie sprzedaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować