Zaloguj się, aby obserwować  
pietreszczew

Death Note - dla fanów anime

242 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 11:33, tykus napisał:

Po pierwsze, w anime jest duża przpaśc pomiędzy 26 i 27 odcinkiem, czego w mandze nie ma. Zresztą
podobno zwłaszcza w ostatnich odcinkach są duże odstępstwa od mangi, początkowe ocinki były
w 100% wzorowane na pierwowzorze.

Przepraszam, przepraszam i jeszcze raz przepraszam

Nie przepraszaj, nie masz za co, też mam rodzeństwo i wiem cos o tym a tak przynajmniej zabawnie było. Może się skusze i przeczytam mange...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry sorry za spam ale cos temacik się zatrzymał (rozumiem, ze wszyscy czekają na kolejny ep.) Mam pewien pomysł. Forumowy Death Note, wpisujecie osobe którą chcielibyście umieścić w DN i podajecie powód tej chaniebnej chęci... jak się wam podoba to zaczynajcie... a może Kira to akurat przeczyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:29, DenatH88 napisał:

Z góry sorry za spam ale cos temacik się zatrzymał (rozumiem, ze wszyscy czekają na kolejny
ep.) Mam pewien pomysł. Forumowy Death Note, wpisujecie osobe którą chcielibyście umieścić
w DN i podajecie powód tej chaniebnej chęci... jak się wam podoba to zaczynajcie... a może
Kira to akurat przeczyta...


Heh, ciekawy pomysł ale trzeba go troszkę obmyślić ;) Czy nie lepiej poświecić na to osobny temat (Death Note: Forumowe RPG) i zrobic do tego porządny regulamin? Bo moja lista troszkę ma swoją drogą, ale szkoda, że nie mogę wymienić osób z forumowej braci, degradzik szybko bym dostał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 12:32, tykus napisał:

Heh, ciekawy pomysł ale trzeba go troszkę obmyślić ;) Czy nie lepiej poświecić na to osobny
temat (Death Note: Forumowe RPG) i zrobic do tego porządny regulamin? Bo moja lista troszkę
ma swoją drogą, ale szkoda, że nie mogę wymienić osób z forumowej braci, degradzik szybko bym
dostał :D


Dobra. To mogę się tym zająć jakoś po jutrze, bo jutro mam mature z polaja to raczej nie będe w stanie :D Jak cos wymyśle to dam znać na tym forum.
PS: jest jush 31 ep na necie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:18, DenatH88 napisał:

> Heh, ciekawy pomysł ale trzeba go troszkę obmyślić ;) Czy nie lepiej poświecić na to osobny

> temat (Death Note: Forumowe RPG) i zrobic do tego porządny regulamin? Bo moja lista troszkę

> ma swoją drogą, ale szkoda, że nie mogę wymienić osób z forumowej braci, degradzik szybko
bym
> dostał :D

Dobra. To mogę się tym zająć jakoś po jutrze, bo jutro mam mature z polaja to raczej nie będe
w stanie :D Jak cos wymyśle to dam znać na tym forum.
PS: jest jush 31 ep na necie??


Ta, ale bez subbów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:24, PtaQ15 napisał:

Poszukaj w Google :P

tak PtaQ.. premiera odcinka dzisiaj buła a ty byś chciał odrazu suby
Chodziilo chyba o to, po japońsku bez angielskich subów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko RAW, właśnie sprawdziłem, a nie widzi mi się oglądanie po japońsku, w końcu znam BARDZO niewielką cześć słownictwa ;) Zobaczymy jutro co wymyśliszs, jak coś kontakt na gg :P

PS Powodzenia na maturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:31, tykus napisał:

Jest tylko RAW, właśnie sprawdziłem, a nie widzi mi się oglądanie po japońsku, w końcu znam
BARDZO niewielką cześć słownictwa ;) Zobaczymy jutro co wymyśliszs, jak coś kontakt na gg :P

Może póżniej się pojawi wersja po angielsku.. jak cos wykąbinuje to dam znać tylko, że z gadulca brata bo własnego nie posiadam...

Dnia 16.05.2007 o 19:31, tykus napisał:

PS Powodzenia na maturze :)

nie dziękuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 19:37, DenatH88 napisał:

> Jest tylko RAW, właśnie sprawdziłem, a nie widzi mi się oglądanie po japońsku, w końcu
znam
> BARDZO niewielką cześć słownictwa ;) Zobaczymy jutro co wymyśliszs, jak coś kontakt na
gg :P
Może póżniej się pojawi wersja po angielsku.. jak cos wykąbinuje to dam znać tylko, że z gadulca
brata bo własnego nie posiadam...
> PS Powodzenia na maturze :)
nie dziękuje..


englisz pewnie jutro się dopiero pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death note jest niesamowite, jeden znajlepszych seriali anime, jakiekiedykolwiek oglądałem. Wiecie, ze powstała wersja z aktorami? Polecam rzucić okiem, ale raczej należy traktować jako ciekawostkę, bo do klimatu serialu niestety troche brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 23:43, Taikun napisał:

i jak działają te suby ? da to się oglądać ? bo właśnie mi się bufforuje


No, obejrzałem trochę, ale cosik mój net nie wyrabiał, więc poczekam do jutra (niewiele zostało :)) i obejrzę normalnie. Ale tam oblookałem jakieś 5 minut i było good, z tym że to beta, i za pierwszym razem jak zrobiłem pauzę to już playa nie dało rady xD

puni99
Szanujący się fan wie o wersji filmowej, to są hiciory w Japonii, jednak nie miałem okazji obejrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2007 o 23:50, tykus napisał:

puni99
Szanujący się fan wie o wersji filmowej, to są hiciory w Japonii, jednak nie miałem okazji
obejrzeć :P


Mhm, dobra ja muszę pooglądać dzisiaj :D play stop mi działa ;) ja filmy będę oglądał dopiero gdy skończy się serial i przeczytam mange :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:30, Lucas016 napisał:

Już nie mogę się doczekać ;) już jest in english 31 ep??


No pewnie :) Już obejrzałem, ale czekam na polskie suby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 19:32, tykus napisał:

No pewnie :) Już obejrzałem, ale czekam na polskie suby ;)

Lol wpisałem 32 i dlatego nie mogło mi znaleźć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować