Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Zrobiłem ten temat żeby podyskutować wyłącznie o anime jaką jest "Naruto". Piszcie tutaj swoje wrażenia na temat Naruto, jaką postać najbardziej lubicie jakie techniki itp. Przesyłajcie również fajne zdjęcia z bohaterami.

Tylko nie piszcie o innych anime typu "Dragon Ball" itp.

Naruto na JETIX mówimy NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:51, Adeq napisał:

Zrobiłem ten temat żeby podyskutować wyłącznie o anime jaką jest "Naruto". Piszcie tutaj
swoje wrażenia na temat Naruto, jaką postać najbardziej lubicie jakie techniki itp. Przesyłajcie
również fajne zdjęcia z bohaterami.

Tylko nie piszcie o innych anime typu "Dragon Ball" itp.

Naruto na JETIX mówimy NIE!

Naruto żadzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 13:51, Adeq napisał:

Zrobiłem ten temat żeby podyskutować wyłącznie o anime jaką jest "Naruto".

Jakim jest Naruto powinno być, anime to "on" :)

Dnia 14.04.2007 o 13:51, Adeq napisał:

Piszcie tutaj swoje wrażenia na temat Naruto, jaką postać najbardziej lubicie jakie techniki itp. Przesyłajcie
również fajne zdjęcia z bohaterami.

Teoretycznie ja bym to podrzucił do tematu o anime i mandze... Tym ogólnym...

Dnia 14.04.2007 o 13:51, Adeq napisał:

Tylko nie piszcie o innych anime typu "Dragon Ball" itp.

Tja.

Dnia 14.04.2007 o 13:51, Adeq napisał:

Naruto na JETIX mówimy NIE!

Krucjatowicz :p

Ja szczerze powiedziawszy o wiele bardziej wolę mangę Naruto niż anime Naruto. To drugie wyszło jakby było robione na siłę - a to sprowadzone do Polski i Niemiec to już na pewno. Techniki? Raczej na bank Jijarya i jego wszystkie pijane afekty, koleś sporo umie :) Postać? A bo ja wiem, chyba Naruto, lubię gnojka, choć chamski...

A fotek nie podeślę bo wszyscy sobie sami znajdą w sieci a obciążać serwera gramu już bardziej nie trzeba ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vegeta13 - Nie spamuj.

Co do Naruto, hmm...nie mogło mie przekonać oglądałem niewiele odcinków,ale średnie dla mnie były ;). Nie zamierzam powrócić do oglądania tego bo mnie po skończeniu emitowania Dragon Balla mnie już anime nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, Naruto to dla mnie najlepsze anime, oglądałem prawie wszystkie odciniki. A sam Naruto zwariowany chłopak. W tej mandze/anime zobaczymy sporo humoru, ale i przyjdą momenty kiedy krew w żyłach marźnie ^^. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:07, Sephirath napisał:

> Zrobiłem ten temat żeby podyskutować wyłącznie o anime jaką jest "Naruto".
Jakim jest Naruto powinno być, anime to "on" :)

>No właściwie to nie wiem :P no bo To anime

Dnia 14.04.2007 o 14:07, Sephirath napisał:

Teoretycznie ja bym to podrzucił do tematu o anime i mandze... Tym ogólnym...

Ale tam sie dyskutuje o wielu anime, więc dobrze by było gdyby fani naruto mogli o tym porozmawiać oddzielnie :)

Dnia 14.04.2007 o 14:07, Sephirath napisał:

A fotek nie podeślę bo wszyscy sobie sami znajdą w sieci a obciążać serwera gramu już bardziej
nie trzeba ;>

To już niech będzie bez tych fotek.

A co do języka to ja tylko oglądam japońską wersję z angielskim dubbingiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 14:15, Adeq napisał:

A co do języka to ja tylko oglądam japońską wersję z angielskim dubbingiem ;).


Sry z angielskimi napisami. Pomyliło mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:15, Guaho napisał:

Co to naruto


Jest taka wyszukiwarka co się google nazywa, gy wpiszesz Naruto to napewno ci coś wyskoczy. A na przyszłość zacytuje wikipedie.

Naruto to manga Masashiego Kishimoto posiadająca również swoją adaptację telewizyjną. Jej główny bohater, Naruto Uzumaki, to hałaśliwy, nadpobudliwy, nastoletni ninja, który nieprzerwanie szuka uznania i szacunku oraz sposobu na zostanie hokage, przywódcą i najsilniejszym ninja w swojej wiosce.

Manga została opublikowana po raz pierwszy w roku 1999 przez wydawnictwo Shueisha w 43 numerze japońskiego magazynu Shonen Jump. W Polsce manga wydawana jest przez JPF. Do tej pory ukazało się 21 tomów.

Seria anime, produkowana przez Studio Pierrot i Aniplex, swoją premierę miała w telewizji kablowej TV Tokyo i siecii telewizji satelitarnej Animax dnia 3 listopada 2002 i wciąż jest nadawana. W Polsce seria emitowana jest przez kanał Jetix od 12 lutego 2007 w godzinach 19:25 i 21:05. Jest to niestety mocno ocenzurowana wersja, co spowodowane jest tym, że stacja nadaje z terenu Wielkiej Brytanii i obowiązują ją tamtejsze zasady nadawania programów. Pierwsza seria trwała 9 sezonów ( sezony 1-8 po 26 odcinków, 9 sezon 12 odcinków ), a pierwszy sezon drugiej serii ( Naruto: Shippūden ) rozpoczął się 15 lutego 2007.

ufo344: Czy kiedykolwiek ściąganie filmów jest legalne? Oczywiście,że nie jest to łamanie praw autorskich za co grozi więzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:35, Saref napisał:

> Co to naruto

Jest taka wyszukiwarka co się google nazywa, gy wpiszesz Naruto to napewno ci coś wyskoczy.
A na przyszłość zacytuje wikipedie.

Naruto to manga Masashiego Kishimoto posiadająca również swoją adaptację telewizyjną. Jej główny
bohater, Naruto Uzumaki, to hałaśliwy, nadpobudliwy, nastoletni ninja, który nieprzerwanie
szuka uznania i szacunku oraz sposobu na zostanie hokage, przywódcą i najsilniejszym ninja
w swojej wiosce.

Manga została opublikowana po raz pierwszy w roku 1999 przez wydawnictwo Shueisha w 43 numerze
japońskiego magazynu Shonen Jump. W Polsce manga wydawana jest przez JPF. Do tej pory ukazało
się 21 tomów.

Seria anime, produkowana przez Studio Pierrot i Aniplex, swoją premierę miała w telewizji kablowej
TV Tokyo i siecii telewizji satelitarnej Animax dnia 3 listopada 2002 i wciąż jest nadawana.
W Polsce seria emitowana jest przez kanał Jetix od 12 lutego 2007 w godzinach 19:25 i 21:05.
Jest to niestety mocno ocenzurowana wersja, co spowodowane jest tym, że stacja nadaje z terenu
Wielkiej Brytanii i obowiązują ją tamtejsze zasady nadawania programów. Pierwsza seria trwała
9 sezonów ( sezony 1-8 po 26 odcinków, 9 sezon 12 odcinków ), a pierwszy sezon drugiej serii
( Naruto: Shippūden ) rozpoczął się 15 lutego 2007.

ufo344: Czy kiedykolwiek ściąganie filmów jest legalne? Oczywiście,że nie jest to łamanie
praw autorskich za co grozi więzienie.

spadaj brygadzisrto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:35, Saref napisał:

ufo344: Czy kiedykolwiek ściąganie filmów jest legalne? Oczywiście,że nie jest to łamanie
praw autorskich za co grozi więzienie.


Więzienie? Dobre, dobre...Dobrze wiesz, że te kary, które "grożą", to jeden wielki pic na wodę; NIKT tego nie przestrzega :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Np: Ja Przestrzegam i nie pirace, ale jak już kogoś złapią co piraci i sprzedaje to to do więzienia pójdzie,ale już kończmy dyskusje nie na temat.

Guaho: Wytłumaczyłem ci kulturalnie co to jest Naruto. Naprawde tak trudno zobaczyć w google co to jest? I na przyszłość tnij posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 14:37, qrczak90 napisał:


Więzienie? Dobre, dobre...Dobrze wiesz, że te kary, które "grożą", to jeden wielki pic na wodę;
NIKT tego nie przestrzega :>


Masz rację, ale plis nie piszcie na temat więzienia itp. :P bo zamkną mój pierwszy temat, a szczerze nie chciałbym tego.

Pytanie do Admina czy mógłbym(wyjątkowo) podać stronki skąd można pobrać odcinki naruto? Bo tego polskiego sz*jsu oglądać się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:45, Adeq napisał:

Pytanie do Admina czy mógłbym(wyjątkowo) podać stronki skąd można pobrać odcinki naruto?


Adeq, bezczelność też ma swoje granice a regulamin nie jest po to, aby go łamać. BTW - Saref,
cieszę się z tego co napisałeś w swym ostatnim poście, naprawdę - ale już EOT. I by nie było off-topicu, Naruto
widziałem na Jetix''ie. Moje własne zdanie jeśli chodzi o anime (manga mi się b.podobała)- wolę Sailormoon
od "następcy DB", o :P!

Do następnego postu,
~Sailormoon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 14:45, Adeq napisał:

Pytanie do Admina czy mógłbym(wyjątkowo) podać stronki skąd można pobrać odcinki naruto? Bo
tego polskiego sz*jsu oglądać się nie da


Adminem nie jestem, ale mogę ci powiedzieć parę rzeczy:
A po co od razu pobierać?
A YouTube? Masz tam wszystkie odcinki do obejrzenia, a YouTube jest raczej legalny.
Po drugie, o ile wiem, to każdy, kto chce sobie ściągać odcinki Naruto, to je znajdzie. Z tym problemu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anime w oryginalnej japońskiej wersji jest spoko.
Ale manga dużo dużo lepsza. W tej chwili mam 6 tomów w domu. Wczoraj zamówiłem kolejne 3 :- D
Szkoda tylko, że jak dostaję trzy tomy to od razu je czytam wszystkie :- ( i potem się już nie mogę doczekaż co będzie dalej, a kasy nie ma, żeby zamówić kolejne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:07, ziptofaf napisał:

A YouTube? Masz tam wszystkie odcinki do obejrzenia, a YouTube jest raczej legalny.


Ghyyy...Czyli jak na youtube dadzą np Spidermana 3, to też będzie to legalne? Człowieku, pomyśl trochę :P Niedawno nawet jakaś gruba ryba na rynku filmowym chciała pozwać Youtube''a o łamanie praw autorskich...

A co do samego tematu: przeczytałem parę tych śmiesznych książeczek, co to się je od tyłu czyta. Wciąga...na pół godziny. Mniej więcej tak jak Komiks Gigant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:10, qrczak90 napisał:

> A YouTube? Masz tam wszystkie odcinki do obejrzenia, a YouTube jest raczej legalny.

Ghyyy...Czyli jak na youtube dadzą np Spidermana 3, to też będzie to legalne?


To nie będzie legalne, to fakt. Ale przypominam, że YouTube jest w rękach Google, a ono nie chciałoby dostać paro milionowej grzywny. Więc takie materiały dość szybko zostałyby usunięte. A co do Naruto: w każdym serwisie poświęconym temu anime jest download. Często są to oficjalne strony. Więc tu słowo piractwo tak jakoś niezupełnie pasuje.

Dnia 14.04.2007 o 15:10, qrczak90 napisał:

A co do samego tematu: przeczytałem parę tych śmiesznych książeczek, co to się je od tyłu czyta.
Wciąga...na pół godziny. Mniej więcej tak jak Komiks Gigant :D


A ile ich czytałeś? Bo wiesz, prawie zawsze akcja zaczyna rozwijać się dopiero po kilku numerach, a nie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować