Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Naruto jest całkiem fajnym anime, ale zdażają się czasem odcinki które są naprawde denne(zwłaszcza pod koniec serialu). Slyszałem że są to odcinki wymyślone na potrzeby anime i nie mające wiele wspulnego z mangą. To chyba prawda bo różnica w poziomie jest naprawde widoczna(sam mangi nie czytałem więc nie jestem pewien).

A jeśli chodzi o ulubioną postać to lubiłemł Shikamaru-spoko gość i klase miał, a walki z jego udziałem zawsze były ciekawe (np. walka z tą panną z fletem podczas pogoni za Sasuke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ulubiona postać.... hmmmm Shikamaru, poniewarz jest inteligentny, dzięki czemu bardzo dobrze potrafi ripostować innych, przyjacielski i pomimo wszystko ma awersję do walki/przemocy (za to duży+), odpowiedzialny, przewidujący i bardzo wymagający przeciwnik. Jeżeli chodzi o najlepsze tajjutsu prezentowane przez postaci w Naruto to najlepiej napieprza się Neji (dobra dawka ofensywnego aikido).
Moje ulubione rodzaje technik to Genjutsu i Fuuinjutsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Naruto na początku serii jest narwadę niezłym anime, niestety im bliżej końca tym coraz gorzej.
Ulubiona postać: Rock Lee koleś walczy nawet jak jest nieprzytomny pozatym styl pijanego mistrza w jego wykonaniu rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:04, Slyboots napisał:

Pytanie do Admina czy mógłbym(wyjątkowo) podać stronki skąd można pobrać odcinki naruto?

Z tego co wiem na początku każdego odcinka jest napisane że jest to darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem ten anime raz i mi sie nie podobał bo i tak juz od 3 lat nie oglądam kreskówek a czemu oglądałem tą bo byl u mnie moj siostrzeniec mlodziutki i niestety jak mus to mus zeby mu zal nie bylo ale juz gdybym mial mowic o anime to jakies 5 lat temu oglądalem taka super bajeczke nazywala sie chyba dragon ball czy jakos tak mowie wam wtedy wiedzialem o tej bajce wszystko a teraz nic nie pamietam wiem ze byl tam songo i potem mial zółte wlosy jakos tak ale to byl hicior pamietam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto... wg mnie fajne ;> Ale tylko japońskie ;)
Osobiście oglądam anime, z mangą do czynienia nie mam , a szkoda :(
Aha, przed sekundą obejrzałem 61 odcinek (japonski, a jak ^^) i uważam, że był extra ^^
Lubię Dziewięcioogonowego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf... Właśnie skończyłem oglądać Anime Naruto :). Po prostu świetne... Chociaż trochę godzin... Dni życia zabrało.

Tak z ciekawości zacząłem przekopywać allegro w poszukiwaniu fajnych gadżetów (albo pełnometrażowych filmów - o ile mi wiadomo takowe powstały) - chyba skuszę się na opaskę Hidden Leaf Vilage oraz na portfel bliźniaczo podobny do tego który miał naruto - po prostu boski :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 14:35, Saref napisał:

ufo344: Czy kiedykolwiek ściąganie filmów jest legalne? Oczywiście,że nie jest to łamanie
praw autorskich za co grozi więzienie.


Nie można ściągać tych anime na które jest licencja. ALE u nas Jetix wykupiło licencje tylko na kilka odcinków, więc spoko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 13:43, Spitfire14 napisał:

Dajcie jakieś linki do pierwszych odcinków Naruto, prosze:))


poszukaj na youtube.com tam sa wszystkie odcink(japonska wersja z angielskim napisamii nawet kilka pierwszych po polsku ale wersji JETIX nipolecam:/ wpisz sobie naruto episode X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 09:46, Mr.M napisał:

> Dajcie jakieś linki do pierwszych odcinków Naruto, prosze:))
http://kreskowka.pl http://kreskowki.fani.pl :) Są pierwsze na pewno, może nawet te nie jetixowe
^^

Eeee...Nie ma wszystkich :/ Szkoda.Znam ten serwis już od jakiegoœ czasu ale i tak oglšdałem all "Naruto".Teraz wziełem się za "Naruto Shippuuden" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : gdzie mozna obejrzeć odcinki Naruto po japońsku z polskimi napisami? Nie wyskakujcie mi z kreskowka.pl albo kreskowki.fani.pl, chciałbym tylko, żeby był odcinek 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 11:59, Ildrian napisał:

Mam pytanie : gdzie mozna obejrzeć odcinki Naruto po japońsku z polskimi napisami? Nie wyskakujcie
mi z kreskowka.pl albo kreskowki.fani.pl, chciałbym tylko, żeby był odcinek 32.

Hmm wiem że ktoś wydaje naruto z napisami, ale że już przyzwyczaiłem się do angielskich, to nie chciało mi się ich szukać :P
W każdym razie możesz ściągać RAWy (czysta wersja bez niczego) a napisy ściągniesz z animesub => http://animesub.info/. Tylko że chyba nie ma strony z której mógłbyś ściągać RAWy z ftpa, chyba będziesz musiał szukać torrentów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 18:04, Sand Wraith napisał:

Tylko że chyba nie ma strony z której mógłbyś ściągać RAWy z ftpa

Ja ściągam RMVB przez ftp ;) Wystarczy trochę pogooglować, a się znajdzie ;) Co prawda rmvb, ale to chyba znacznej różnicy (przynajmniej dla mnie, chociaż na pc trzeba oglądać) nie robi, prawda? ;)
Strony, z której ja ściągam, nie podam, może to egoistyczne, ale nie chcę, żeby wszyscy się na nią rzucili i mi transfer obniżyli :P

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować