Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2008 o 21:52, WIelbiciel DSII napisał:

A ja mam pytanie, gdzie kupujecie mange?:P

Jeśli o Naruto chodzi to można go kupić w JPFie
http://www.jpf.com.pl/
Jednakże część z nas (między innymi ja) czyta chaptery na necie, cóż gdyby nie to to bylibyśmy DALEKO za tym co się w mandze aktualnie dzieje. Poza tym jeśli o mnie chodzi jakoś przyjemniej mi się po angielsku czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:11, Harasisi napisał:

tym nagato? ojcem naruto? Sakurą?

<Tekst nieodpowiedni dla osób poniżej 16 roku życia>
Hyhy już to widzę. Tobi i Itachi prowadzą zakutych w kajdany poobijanych Naruto i Sasuke w stronę Peina. Gdy docierają na miejsce zza pleców Peina wychyla się Sakura i z rozkosznym uśmiechem na ustach podchodzi do chłopców, każdemu dając po mocnym siarczystym pocałunku z penetracją gardła... yy znaczy języczkiem "W końcu... w końcu obaj jesteście tylko MOI" i tu następuje cichy acz mroczny i wywołujący ciarki śmiech, obiecujący duże ilości wosku, kajdanek i biczów XD
A tak na serio ?? Beats me, może to Kushina Uzumaki ?? Wybór równie logiczny jak Yondy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:16, Hubi Koshi napisał:

<Tekst nieodpowiedni dla osób poniżej 16 roku życia>
Hyhy już to widzę. Tobi i Itachi prowadzą zakutych w kajdany poobijanych Naruto i Sasuke w
stronę Peina. Gdy docierają na miejsce zza pleców Peina wychyla się Sakura i z rozkosznym uśmiechem
na ustach podchodzi do chłopców, każdemu dając po mocnym siarczystym pocałunku z penetracją
gardła... yy znaczy języczkiem "W końcu... w końcu obaj jesteście tylko MOI" i tu następuje
cichy acz mroczny i wywołujący ciarki śmiech, obiecujący duże ilości wosku, kajdanek i biczów
XD
A tak na serio ?? Beats me, może to Kushina Uzumaki ?? Wybór równie logiczny jak Yondy :-)

o lol pein to facet to
co kushina jest transwestytką? ma przebranie?
pein mi przypomina 4 hokage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 22:21, Harasisi napisał:

o lol pein to facet to
co kushina jest transwestytką? ma przebranie?
pein mi przypomina 4 hokage

Kto wie kto wie :-) Skoro potrafi używać kilku ciał jednocześnie to kto wie czy tak naprawdę nie jest kobietą ?? Jak daleko jesteś w mandze ??
Zresztą spójrz, ciało które niby Yondaime przypomina to ciało jednego z tych dzieciaków które Jiraya wcześniej edukował
http://www.onemanga.com/Naruto/381/13/
http://www.onemanga.com/Naruto/381/14/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że oczy Peina to tylko iluzja, która myli przeciwników. Jiraya powiedział, że z wszystkimi wcieleniami Peina walczył wcześniej. By może więc antagonista przyjmuje te wcielenia albo narzuca iluzje aby zmylić przeciwnika, a sam jest tylko jeden, albo ma 5 "caontainerów" coś w stylu takich wojowników z jakimi walczyli ninja z teamu Gai, kiedy napastowali Deidare I Sasoriego w jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 00:10, Harasisi napisał:

CO TO spoiler?


Hmmm,trudno to wytlumaczyc chociaz wiekszosc wie co to. Spoiler to takie cos,kurcze. Dajmy ze jestes na 50 odcinku Naruto a ktos pisze o Naruto Shippuuden albo cos co sie dzieje w Mange wiec osoba juz jest dalej niz ty i zeby ci nie zepsuc niespodzianki to zaznacza np. ze to jest SPOILER tą jego wiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 00:10, Harasisi napisał:

CO TO spoiler?

Wytłumaczę to najprościej jak potrafię. Spoiler to powiedzenie o czymś co się już w mandze/anime wydarzyło, ale ten do którego się mówi jeszcze o tym nie wie bo tam nie dotarł. Spoiler ogólnie mówiąc psuje niespodziankę, bo już wiemy co się wydarzy później. To trochę jak zaglądać na ostatnią stronę kryminału żeby dowiedzieć się przysłowiowego "Kto i Dlaczego Zabił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OF COURSE SPOJLER ;]
http://manga.narutohl.com/naruto/naruto-manga-chapter-386-raw.html
Hmm czyli MSy róznią się wyglądem ... ale dlaczego MS brata Madary ma ten sam kształt co ten od Itachiego. Może MS Kakashiego to jednak prawdziwy MS? Kurde świetny chapter, nie mogę się doczekać, aż zobaczymy Madarę w teraźniejszości, a nie tylko we flashbackach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:59, Sand Wraith napisał:

Hmm czyli MSy róznią się wyglądem ... ale dlaczego MS brata Madary ma ten sam kształt co ten
od Itachiego. Może MS Kakashiego to jednak prawdziwy MS? Kurde świetny chapter, nie mogę się
doczekać, aż zobaczymy Madarę w teraźniejszości, a nie tylko we flashbackach ...

Swoją drogą tak mi przyszło do głowy. Może Tobi, nie jest madarą, a (podobnie jak Itachi) jednym z jego uczniów i tak jak Itachi pragnie jeszcze większej potęgi. Potęgi Madary. Mogę się mylić, ale Tobi może być swego rodzaju "prawą ręką" Madary i przekazywać Peinowi jego rozkazy. Madara z kolei siedzi w ukryciu, niczym pająk wijąc swoje sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek by nie było,manga prezentuje się obecnie o niebo lepiej niż anime (te sztuczne przedłużenia:/). Ciekaw jestem,jak uważacie,czy Sasuke masz szansę wygrać z bratem? Ja osobiście uważam,że mimo swych nowych mocy,nie jeste w stanie, chyba, że aktywuje MS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 12:25, Silveren napisał:

gdzie mozna ściągnąć wszystkie chaptery mangi pl lub tez obejrzec???

SPOJLER
I jak wam się Podoba EMS? Chyba więcej form tej techniki autor już nie przewiduje ;]

20080126201934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 20:20, Sand Wraith napisał:

I jak wam się Podoba EMS? Chyba więcej form tej techniki autor już nie przewiduje ;]

Powiem tak... że tam jest jeszcze miejsce na oko XD A tak serio to mi to zaczyna delikatnie przypominać kolejne levele Super-Saiyana w Dragon Ballu :-) Ale cóż tak to już jest z power-upującymi Shonenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 20:28, Hubi Koshi napisał:

> I jak wam się Podoba EMS? Chyba więcej form tej techniki autor już nie przewiduje ;]
Powiem tak... że tam jest jeszcze miejsce na oko XD A tak serio to mi to zaczyna delikatnie
przypominać kolejne levele Super-Saiyana w Dragon Ballu :-) Ale cóż tak to już jest z power-upującymi
Shonenami.

Ta, ale różnica jest taka, że to oko najprawdopodobniej nie daje jakiś hipermocy tylko pozwala po prostu widzieć ... Cóż sama możliwość widzenia to chyba więcej niż jakaś nowa wypaśna technika ;]
Btw. Za niedługo Byakugan zacznie wpadać w kompleksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 11:03, Surven napisał:

Jakkolwiek by nie było,manga prezentuje się obecnie o niebo lepiej niż anime (te sztuczne przedłużenia:/).
Ciekaw jestem,jak uważacie,czy Sasuke masz szansę wygrać z bratem? Ja osobiście uważam,że
mimo swych nowych mocy,nie jeste w stanie, chyba, że aktywuje MS :)


wyłupac oczy Sasuke i stac się potężniejszym od Madary, który teraz ma żałosną formę... biorąć pod uwagę to, że Pein bierze rozkazy od Madary, mandze przydałby się nowy antagonist, a biorąć pod uwagę ciągłość tego wątku, możliwe że tak właśnie się stanie. Może także dojść do walki całych wiosek, z tego wychodzi że Madara ma własną statuę w krainie Ognia. Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować