Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 16:15, Andrzej Tytan napisał:

racja jestem na 160 i oglądam shipuden gdyż nie lubię filerów


Ja także filery ominełem dla mnie to jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 00:10, JaMES` napisał:

średni chapter... taki filler bym powiedział :P

Heh a mi się podoba. Akatsuki robią ściepę na laskę dla Itachiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja obejrzalem,przeczytalem i wogóle wszystko co możliwe (wprawie) to z anime naruto zrobilem (wliczam mange)

naruto żądzie to jest podstawa dragon ball jest dla dzieci poniżej 8 lat naruto-dla dorosłych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 00:43, Lukor1231 napisał:

naruto żądzie to jest podstawa dragon ball jest dla dzieci poniżej 8 lat naruto-dla dorosłych

Nieszczególnie. Zarówno Naruto jak i Dragon Ball należą do gatunku Shonen, innymi słowy są to mangi i anime dla młodych chłopaków. Poza tym nie byłbym pewien co do tej "dziecinności" Dragon Balla, walki tam jakby nie patrzeć, dość brutalne miejscami były, że nie wspomnę o wszystkich zbereźnościach XD W Naruto odrobinę zbereźności jest, ale na pewno nie na taką skalę jak w Dragon Ballu, poza tym Naruto nie jest Aż Tak bardzo brutalne. Owszem ludzie giną, ale nie ma praktycznie makabry. Ot tam Deidara któremu odstrzelono rękę, cóż tak naprawdę żadnych szczegółów (mięcha czy kości) widać nie było.
Jeśli chciałbyś poczytać lub obejrzeć coś naprawdę dla dorosłych to od tego jest raczej gatunek Seinen, ot choćby sztandarowym przykładem jest Berserk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o lubię się ciebie pytać
bo ty się chyba najlepiej znasz :)(no i jeszcze Sand Wraith)
Jak myślisz Sasuke przezwycięży amaterasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze mam dla was małą radę. Akashi wałkował to już parę razy w temacie o M&A. Chodzi mi mianowicie o wrzucanie linków z których można ściągać/obejrzeć/przeczytać. Akashi ostrzegał że moderatorom może się to nie podobać i jeśli wpadną to będzie pogrom.
Tak tylko lojalnie uprzedzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:20, Harasisi napisał:

Jak myślisz Sasuke przezwycięży amaterasu?

Hmm swoim fire jutsu raczej nie... chyba że wyciągnie coś cięższego kalibru co do tej pory chował za pazuchą. Licho wie czego go tam jeszcze ten Orochimaru nauczył. Może przyzwie Rashoumon, albo coś w tym stylu. Ciężko naprawdę powiedzieć kto zwycięży w tej konfrontacji, ale sądzę że Saskacz. Jeśli Amaterasu nie uszkodzi go jakoś konkretnie i nie zmusi do wycofania się (coś czuję że ta walka nie będzie rozstrzygająca i obaj się z niej wycofają pod koniec) to Saskacz ma duże szanse na wygraną. Jeśli Amaterasu go nie zmiecie to Itachi będzie miał przerąbane, użycie Tsukuyomi było dla niego wyjątkowo wyczerpujące, a sądzę że Amaterasu wykańcza go jeszcze bardziej, to swego rodzaju Final Attack Itachiego, jeśli to nie zdejmie Saskacza to Itachi będzie w głębokich kłopotach bo nie będzie w stanie walczyć dalej (pewnie go Kisame przyleci ratować XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:36, Harasisi napisał:

po stronie saska jest kishimoto xD

No na tym właśnie polega problem XD Przynajmniej w końcu skończyli tą irytującą walkę na Genjutsu, normalnie nie wiedział już człowiek co genjutsu, a co prawda. Jak się okaże że i to wszystko to genjutsu w które nawet Zetsu dał się złapać... ja wysiadam normalnie. Nie no fajnie by jednak było jakby Saskacz-kun zebrał baty od swojego brata... z drugiej strony oberwał od niego dość, pora się zemścić XD

============>Sand Wraith
Eeee tam Shinobi są prawie jak Neosi, po ścianach chodzą, latają w powietrzu, drzewa jednym ciosem powalają, klonować się mogą... są w sumie bardziej jak Agent Smith XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 11:41, Hubi Koshi napisał:

> po stronie saska jest kishimoto xD
No na tym właśnie polega problem XD Przynajmniej w końcu skończyli tą irytującą walkę
na Genjutsu, normalnie nie wiedział już człowiek co genjutsu, a co prawda. Jak się okaże
że i to wszystko to genjutsu w które nawet Zetsu dał się złapać... ja wysiadam normalnie.
Nie no fajnie by jednak było jakby Saskacz-kun zebrał baty od swojego brata... z drugiej
strony oberwał od niego dość, pora się zemścić XD


Miałem straszna nadzieje, ze Itachi chociaż jedno oczko mu wydłubie :/
Niech Sasuke zostanie choć troszke uszkodzony,z aczyna mnie irytować... najlepiej by było gdyby go Naruto podczas tej walki w Valley of the End killnal niechcacy, ale ... ech...

Zaczyna sie juz dluzyc ta walka, abrdziej mnie ciekawia pozostale rzeczy - jak Tobi, Kisame, pain, reakcja tsunade na smierc jirayi etc etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 16:18, Sand Wraith napisał:

OMG :D


A nawet kurka wodna ;). Arty absurdalne niczym projekt ustawy określający ilość, kształt i barwę łat u krowy. Tego pierwszego nie mam sił nawet skomentowac, bo zadziałał na mnie jak Sexy no Jutsu - właśnie zbieram się z podłogi. W galerii Sharingan Devil znalazłem jeszcze tę wersję http://sharingandevil.deviantart.com/art/Come-to-Papa-75692749 . A na drugim Itachi z "łapką" próbuje "pożyczyć" oczy od Sasuke, a do tego ma wygląd długoletniego pacjenta psychiatryka prowadzonego przez rodzinkę Adamsów. Oczy w zezie rozbieżnym i wywalony język - kochany wariat z tego Itachiego ;].
http://sharingandevil.deviantart.com/art/over100K-Happy-Birthday-Naruto-66999856 - co o tym sądzicie?

===========> JaMES`

Dnia 16.02.2008 o 16:18, Sand Wraith napisał:

Miałem straszna nadzieje, ze Itachi chociaż jedno oczko mu wydłubie :/


Niestety Sasuke ma immunitet Kishimito, więc co najwyżej może stracić włosy i to nie za dużo.

Dnia 16.02.2008 o 16:18, Sand Wraith napisał:

Niech Sasuke zostanie choć troszke uszkodzony,z aczyna mnie irytować... najlepiej by było gdyby go Naruto
podczas tej walki w Valley of the End killnal niechcacy, ale ... ech...


W Valley of the End rzeczywiście Saskacz był niesamowicie wytrzymały - wielokrotnie oberwał od Naruto z lądowaniem z niezłą prędkością na skałach i nic. I pomyśleć, że kiedyś Sasuke skręcił kostkę, bo się potknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 20:52, Sand Wraith napisał:

Heh no to lecimy z tym koksem :P


Mnie to w ogole nie bawi.Ten kto wymyslil ten pierwszy obrazek to powinien zostac zabity i tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:29, Infes napisał:

> Heh no to lecimy z tym koksem :P

Mnie to w ogole nie bawi.Ten kto wymyslil ten pierwszy obrazek to powinien zostac zabity
i tyle :]

Heh o gustach się nie dyskutuje, ale Stevie jako Gaara ... normalnie nie mam pytań ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować