Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 13:35, Il_MODED napisał:

>
> Tu sytuacja jest trochę inna. Tam Sasuke wykorzystał o odwrócił sytuację w czasie
trwania
> techniki Orochimaru. Nie wiadomo, czy w tym wypadku to będzie to samo.

Nie, Kishimoto raczej się postara żeby taka walka wyglądała trochę inaczej, a nie "SASUNOO!!!"
krzyczy Sasuke... i koniec. Chyba wszyscy liczą na coś więcej :P


Dlatego też Sasuke nie będzie mógł prawdopodobnie użyć niekończącego się genjutsu na Tsunade ;] Może być tez opcja, że u boku Tsunade będzie Naruto i wykorzysta on część mocy, którą dostał on pacyfisty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER 407

Taki nieco nudnawy ten nowy chapter, jednak chłopaki już zaczęli rozgryzać znaczenie kodu zostawionego przez Ero-sennina. Bardzo ciekawa końcówka - Pain zebrał swoje ciała i wyrusza do Konoha. Coś czuję, że śmierć Tsunade może potoczyć się nieco inaczej, i z nieco innej ręki niż większość przypuszcza ;] W końcu sześć Pain''ów atakujących wioskę, gdzie praktycznie nikt nie będzie w stanie ich pokonać to straszne wydarzenie.
Ja obstawiam śmierć znacznej ilości ludzi. Tych bardziej, i tych mniej znanych. Kiedy Sasuke przyjdzie walczyć, będzie to walka na zgliszczach Konohy. Być może przybędą sprzymierzeńcy z Piasku, ale za wiele to nie da. Może być też tak (mało prawdopodobne), że Naruto nauczy się kontrolować pod wpływem impulsu swoją czteroogonową formę. Wtedy tylko Madara (który póki co nie wybiera się do Konoha) może go okiełznać i pokonać. I być może Naruto niedługo straci swojego Bijuu, a razem z nim, większość swojej mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER 407

Odniosę się jeszcze do ostatniego chaptera. Pain ma nowe ciało. Na pewnym forum ludzie twierdzą, że to nowe ciało Paina należało do... Uzumaki Kushina''y. Załączam screen. Rzeczywiście widzicie podobieństwo, aby tak stwierdzić?

20080704191729

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:17, kowboj3 napisał:

Odniosę się jeszcze do ostatniego chaptera. Pain ma nowe ciało. Na pewnym forum ludzie
twierdzą, że to nowe ciało Paina należało do... Uzumaki Kushina''y. Załączam screen.
Rzeczywiście widzicie podobieństwo, aby tak stwierdzić?

Względnie bzdura, rzuć okiem na ochraniacz, to symbol Wioski ukrytej we Mgle, ale... no muszę przyznać że podobna... przerażająco podobna
Mnie tam jednak interesuje Kto tak naprawdę "steruje Peinem" i gdzie konkretnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nowy chapter mi się bardzo podoba! SPOILERY

Świetny koniec! Pain wyrusza na Konohę! I to z nowym ciałem! Coś czuje że Naruto, Shikamaru i reszta odkryją rozwiązanie dopiero podczas walki z Painem, co oczywiście zmieni cały przebieg walki :-). Myślę że Pain i Tsunade zginą. Być może do walki przyłączy się nieco zapomniany już Gaara i jego rodzenstwo. Jednego jestem pewien, następne chaptery będą BARDZO ciekawe!

kowboj3 Podobieństwo rzeczywiście jest, ale nowe ciało Paina ma ochraniacz z innej wioski. :-/...

Edit: Hubi Koshi --> Rzeczywiście, ciekawe kto steruje Painem, ale według mnie to ten chłopak o czarnych włosach (posiadacz rinnnegana) z wspomnien Ś.P. Jiraiyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ciała Paina mają taki sam znak na ochraniaczu, czyli znak Ukrytej wioski deszczu.

SPOLERY
I wątpie w teorie według której te nowe ciało to Kushina, niedość, że niepodobna to i tak Kisiel nie umie rysować kobiet więc niektórzy mogą mówić o ich podobieństwie.
BTW prawdopodobnie to Nagato steruje Painem dlatego wiadomość mówi, że nie ma tego prawdziwego wśród nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystkie ciała mają ochraniacze Mgły, jednak wcześniej te ciała miały inne ochraniacze: chapter 381, str. 13 - 14.
A więc teoria jest wielce prawdopodobna ;]

To ukryty gdzieś Nagato steruje Painem. Chyba, że okazało się, że Nagato to reinkarnajcja (?) Mędrca Sześciu Ścieżek. Albo coś w ten deseń. Ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:07, kowboj3 napisał:

Taki nieco nudnawy ten nowy chapter, jednak chłopaki już zaczęli rozgryzać znaczenie
kodu zostawionego przez Ero-sennina.

Nudny? Proszę Cię, leżałem ze śmiechu jak Kakashi miał czytać Tactics na głos :P

To ciało kompletnie do Kushiny podobne nie jest podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:27, Shini napisał:

> Taki nieco nudnawy ten nowy chapter, jednak chłopaki już zaczęli rozgryzać znaczenie

> kodu zostawionego przez Ero-sennina.
Nudny? Proszę Cię, leżałem ze śmiechu jak Kakashi miał czytać Tactics na głos
:P

To ciało kompletnie do Kushiny podobne nie jest podobne :P


A tam, typowa sytuacja dla Kakashiego. Wiele sytuacji, w których bierze on udział jest śmiesznych, więc powoli przestaje mnie to dziwić ;p
Jak dla mnie to ciało jest podobne do Kushiny ;p A jak ja mówię, że jest, to jest ;p;p <wyciąga karabin maszynowy na wypadek, gdyby ktoś miał inne zdanie> ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:15, kowboj3 napisał:

Wszystkie ciała mają ochraniacze Mgły, jednak wcześniej te ciała miały inne ochraniacze:
chapter 381, str. 13 - 14.

Fakt mój błąd zagapiłem się ^^

Dnia 04.07.2008 o 20:15, kowboj3 napisał:

A więc teoria jest wielce prawdopodobna ;]

Raczej nie, cosik sobie przypomniałem. Wszystkie ciała Peina mają takie same fryzury jak wtedy kiedy jeszcze żyli, prawda ?? Swoją drogą chyba znamy już słaby punkt Peina, jest on w stanie kontrolować Tylko 6 ciał jednocześnie, niby sporo, ale jeśli dało by się je rozdzielić i pozałatwiać zdolnościami im przeciwnymi (każdy wydaje się móc używać tylko jednej konkretnej zdolności, Pein przestałby być taki groźny.

Dnia 04.07.2008 o 20:15, kowboj3 napisał:

To ukryty gdzieś Nagato steruje Painem. Chyba, że okazało się, że Nagato to reinkarnajcja
(?) Mędrca Sześciu Ścieżek. Albo coś w ten deseń. Ale to mało prawdopodobne.

Fakt raczej jest to Nagato, chociaż kto wie... wiele dziwnych rzeczy się w tej mandze zdarzyło

<pstryka palcem a za jego plecami ląduje Gundam Freedom z wycelowaną w kowboja3 całą swoją artylerią (jeśli nie widziałeś Gundam Seed to TO jest Gundam Freedom) polecam scenkę na 1:41
http://pl.youtube.com/watch?v=CMaPWCToKCo&feature=related
Mówiłeś coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:37, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą chyba znamy już słaby punkt Peina,
jest on w stanie kontrolować Tylko 6 ciał jednocześnie, niby sporo, ale jeśli dało by
się je rozdzielić i pozałatwiać zdolnościami im przeciwnymi (każdy wydaje się móc używać
tylko jednej konkretnej zdolności, Pein przestałby być taki groźny.

Albo dać mu do kontroli 7, to się pogubi i przegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 20:27, Shini napisał:

> kodu zostawionego przez Ero-sennina.
Nudny? Proszę Cię, leżałem ze śmiechu jak Kakashi miał czytać Tactics na głos
:P



Ten fragment to był jajcarski :-). Jak się potem poczytało fragmenty wypisane na tej kartce ("yours is the biggest one I''ve ever"... [dalej pewnie miało być "seen" :-)]) to można zaliczyć ROTFL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 20:50, Shini napisał:

Albo dać mu do kontroli 7, to się pogubi i przegra.

To nie jest głupi pomysł, wyciągnąć Piercing z tego którego złapał Jiraya, dać go... mhm... kto jest na tyle świrnięty... WIEM, niech złapią Karin, podłączą jej ten piercing (bo to pewnie tym Pein kontroluje te swoje ciała. Dorzucić jeszcze każdemu ciału zdjęcie Saskacz i... hehe osobowość Karin przejmie wszystkie ciała, a wtedy orgia będzie nieziemska XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 21:32, Hubi Koshi napisał:

> Albo dać mu do kontroli 7, to się pogubi i przegra.
To nie jest głupi pomysł, wyciągnąć Piercing z tego którego złapał Jiraya, dać go...
mhm... kto jest na tyle świrnięty... WIEM, niech złapią Karin, podłączą jej ten piercing
(bo to pewnie tym Pein kontroluje te swoje ciała. Dorzucić jeszcze każdemu ciału zdjęcie
Saskacz i... hehe osobowość Karin przejmie wszystkie ciała, a wtedy orgia będzie nieziemska
XD


W Naruto ważą się losy świata, wiele bólu i cierpienia nadchodzi, smierć się pojawa, a ten o orgii myśli ;>
Nieładnie Panie, oj nieładnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 11:07, kowboj3 napisał:

Taki nieco nudnawy ten nowy chapter,


Jaaagrrr, heretyk. Wysłać go na spacer do Neptuna!

Dnia 04.07.2008 o 11:07, kowboj3 napisał:

jednak chłopaki już zaczęli rozgryzać znaczenie


Chłopaki? Kowboj, a Shiho i jej nieśmiałe starania o względy Shikamaru? Coś mi się widzi, że szykuje się wielka walka (i to wcale nie mniejsza od dotychczasowych) Temari vs Shiho o młodego Nara ^^. Już widzę te wielkie zniszczenia w Wiosce Liścia. Ale muszę przyznać, że ta kujonica jest jednak ładna, kiedy Kishimoto pokazał fragment jej twarzy bez okularów.

Dnia 04.07.2008 o 11:07, kowboj3 napisał:

kodu zostawionego przez Ero-sennina. Bardzo ciekawa końcówka - Pain zebrał swoje ciała
i wyrusza do Konoha. Coś czuję, że śmierć Tsunade może potoczyć się nieco inaczej, i
z nieco innej ręki niż większość przypuszcza ;]


Szczerze wątpię, aby Pain zdołał to przeżyć - nawet Rinnengan go nie ocali od gniewu Naruto i Tsunade. Zresztą szybko zostanie rozdzielony.

Dnia 04.07.2008 o 11:07, kowboj3 napisał:

Może być też tak (mało prawdopodobne), że Naruto nauczy
się kontrolować pod wpływem impulsu swoją czteroogonową formę.


Jeśli dobrze pamiętam, to ilość ogonów pod kontrolą Naruto zależy tylko i wyłącznie od jego doświadczenia i mocy, więc teoretycznie mógłby kontrolować nawet osiem.

Dnia 04.07.2008 o 11:07, kowboj3 napisał:

Wtedy tylko Madara (który
póki co nie wybiera się do Konoha) może go okiełznać i pokonać. I być może Naruto niedługo
straci swojego Bijuu, a razem z nim, większość swojej mocy.


W to już nie wierzę. Skoro już czteroogoniasty niemal zabił Orochimaru to resztki Akatsuki powinny zacząć obawiać się o swoje życie tym bardziej, że jak na razie lekceważą Naruto.

Jeszcze bardzo interesuje mnie wątek polowania Saskacza na ośmioogoniastego - możliwe, iż dzięki temu zrozumie lepiej Naruto i fabuła stanie się jeszcze bardziej zakręcona ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuuper chapter. Strasznie jestem ciekaw, kto nosi w sobie eight-tail. Pewnie ktoś strasznie potężny - do tej pory nie został złapany. Konan zapytała madare "Can he do It?". Coś czuje, że po stronie konohy pojawi się nowy bohater :].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Konan zapytała madare "Can he do It?". Coś

Dnia 04.07.2008 o 21:58, KrisK91 napisał:

czuje, że po stronie konohy pojawi się nowy bohater :].

To odnosiło się do emo boja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2008 o 21:46, Flash606 napisał:


Jaaagrrr, heretyk. Wysłać go na spacer do Neptuna!

Kopiesz sobie grób, przyjacielu, oj kopisz ;p lub tworzysz taką beczkę to pochówku, ja w Naruto Movie 4 ;p

Dnia 04.07.2008 o 21:46, Flash606 napisał:


Chłopaki? Kowboj, a Shiho i jej nieśmiałe starania o względy Shikamaru? Coś mi się widzi,
że szykuje się wielka walka (i to wcale nie mniejsza od dotychczasowych) Temari vs Shiho
o młodego Nara ^^. Już widzę te wielkie zniszczenia w Wiosce Liścia. Ale muszę przyznać,
że ta kujonica jest jednak ładna, kiedy Kishimoto pokazał fragment jej twarzy bez okularów.

Mam być szczery? Chłopaki i chłopczyca. Dla mnie przez te okulary straciła cały swój urok. A raczej go nawet nie miała ;p

Dnia 04.07.2008 o 21:46, Flash606 napisał:


Dnia 04.07.2008 o 21:46, Flash606 napisał:


Szczerze wątpię, aby Pain zdołał to przeżyć - nawet Rinnengan go nie ocali od gniewu
Naruto i Tsunade. Zresztą szybko zostanie rozdzielony.

Nie wiadomo, czy tak szybko. Może być sytuacja, że Pain zaatakuje zanim skontaktują się z Furusaku. A wtedy nie będą wiedzieli, jak z nim walczyć.

Dnia 04.07.2008 o 21:46, Flash606 napisał:


Jeśli dobrze pamiętam, to ilość ogonów pod kontrolą Naruto zależy tylko i wyłącznie od
jego doświadczenia i mocy, więc teoretycznie mógłby kontrolować nawet osiem.

Nie o to chodzi. On może przyjąć tą formę, jednak nie może jej świadomie kontrolować. Bije każdego kogo wyhaczy, czy to przyjaciela, czy wroga. A ja chcę, żeby zaczął ją kontrolować całkowicie świadomie, tak, aby nie być niebiezpiecznym dla przyjaciół.

Dnia 04.07.2008 o 21:46, Flash606 napisał:


W to już nie wierzę. Skoro już czteroogoniasty niemal zabił Orochimaru to resztki Akatsuki
powinny zacząć obawiać się o swoje życie tym bardziej, że jak na razie lekceważą Naruto.

Madara potrafi kontrolować Liska. To zupełnie inna bajka jak Orochimaru. On orzy Painie i Madarze jest jak Konohamaru przy Naruto (chociaż jego sexiaste techniki są ciekawe ;p).

Dnia 04.07.2008 o 21:46, Flash606 napisał:


Jeszcze bardzo interesuje mnie wątek polowania Saskacza na ośmioogoniastego - możliwe,
iż dzięki temu zrozumie lepiej Naruto i fabuła stanie się jeszcze bardziej zakręcona
^^.

Czy ja wiem. Ten placek zaczyna mnie strasznie denerwować. Jak dla mnie trzeba tego gryzonia szybko wytępić. Bo co potem? Ożeni się z kimś i wyjdą takie emo-dzieciaczki, zalewając niewinną i zniszczoną Konoha, w zemście za upokorzenie swojego emo-tatusia i wujka-pacyfisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie czteroogoniasta forma Naruto zabilaby Oro bez trudu, ale chlopak sie nie kontrolowal i Oro go odepchna tym gadzim mieczem. Wiec jak pojawi sie nawet 9 ogonów a Naruto nie bedzie nad soba panowal to zginie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie takie spostrzeżenie, że jeśli Naruto tak się wku...rzył podczas walki z Oro na moście i dostał 4 ogony, to co zrobi Peinowi (osobie, która zabiła Ero-Sennina, jego mentora). IMO możemy się spodziewać 5-tego ogona ;)
A wtedy bye bye Pein, bye bye Akatsuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować