Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2008 o 04:28, Firaxo napisał:

A wtedy bye bye Pein, bye bye Akatsuki :P

I bye bye trzem czwartym Konohy, Naruto już z czterema ogonkami to była chodząca broń masowego rażenia, z pięcioma ogonami to już nie będzie broń, to będzie Apokalipsa. Szczerze wątpię by Yamato pozwolił Naruto "odpalić" Kyuubiego, ostatecznie już dawno temu powiedział że będzie całkiem blokował moc Kyuubiego i że Naruto jest w stanie dokonać wiele z swoją własną mocą, bez pomocy Kyuubiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 10:20, Hubi Koshi napisał:

> A wtedy bye bye Pein, bye bye Akatsuki :P
I bye bye trzem czwartym Konohy, Naruto już z czterema ogonkami to była chodząca broń
masowego rażenia, z pięcioma ogonami to już nie będzie broń, to będzie Apokalipsa. Szczerze
wątpię by Yamato pozwolił Naruto "odpalić" Kyuubiego, ostatecznie już dawno temu powiedział
że będzie całkiem blokował moc Kyuubiego i że Naruto jest w stanie dokonać wiele z swoją
własną mocą, bez pomocy Kyuubiego.


Moim zdaniem, bez mocy Kyuubiego Rasenshuriken Naruto, tak potrzebny w przyszłych walkach, nie będzie mógł być stworzony.
Zresztą w ogóle nie wyobrażam sobie tego ataku na Konoha. Przecież to będzie taka rzeź, że jak człowiek o tym myśli, to niezbyt dobrze mu się robi :/ W ogóle Naruto się straszny zaczął robić. Na początku takie cukierkowe opowieści, teraz manga dla ludzi, którzy są dość cierpliwi, no i mają mocne nerwy. Śmierć tylu bohaterów musi na nich działać.
I cały czas intryguje mnie to nowe ciało Paina. No cały czas mam przeczucie, że to matka Naruto, jednak to może być tylko jakieś złudzenie i plotka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 11:00, kowboj3 napisał:

Moim zdaniem, bez mocy Kyuubiego Rasenshuriken Naruto, tak potrzebny w przyszłych walkach,
nie będzie mógł być stworzony.

Kto wie, ostatecznie Rasenshuriken jest jeszcze nie dokończony, kto wie, może moc którą dał Naruto Itachi coś tu pomoże, a może uda się to jakoś inaczej rozwinąć. Podstawowy problem polega na tym że Naruto musi się "osłonić" przed efektami Rasenshurikena... coś na pewno wymyślą ^^

Dnia 05.07.2008 o 11:00, kowboj3 napisał:

Zresztą w ogóle nie wyobrażam sobie tego ataku na Konoha. Przecież to będzie taka rzeź,
że jak człowiek o tym myśli, to niezbyt dobrze mu się robi :/

Fakt to będzie niezgorsza masakra... z drugiej strony kto wie, może Pain po prostu spróbuje się przekraść i porwać Naruto, chociaż biorąc pod uwagę to co o nim opowiadał tamten shinobi z jego wioski (o tej eksterminacji Hanzo i wszystkich ludzi z nim związanych) to chyba jednak będzie to frontalny atak.

Dnia 05.07.2008 o 11:00, kowboj3 napisał:

W ogóle Naruto się straszny
zaczął robić. Na początku takie cukierkowe opowieści, teraz manga dla ludzi, którzy są
dość cierpliwi, no i mają mocne nerwy. Śmierć tylu bohaterów musi na nich działać.

Naruto wcale nie było aż takie cukierkowe od początku. Popatrz na to jak traktowany był Naruto, potem sprawa z Zabuzą i Haku, potem egzamin na Chuunina, mnie tam zimny dreszcz przeszedł jak zobaczyłem blizny Ibikiego. Las śmierci, walka Lee z Gaarą, śmierć Sarutobiego, wspominanie eksperymentów na ludziach przeprowadzanych przez Orochimaru. Ta manga tylko się Wydawała zwykłym radosnym shonenem.

Dnia 05.07.2008 o 11:00, kowboj3 napisał:

I cały czas intryguje mnie to nowe ciało Paina. No cały czas mam przeczucie, że to matka
Naruto, jednak to może być tylko jakieś złudzenie i plotka ;p

JEŚLI była by to prawda to mogli by wykorzystać to ciało do "uwiedzenia" Naruto, no bo mamusi przecież posłucha XD W tym jednak problem że Naruto pewnie nawet nie pamięta swojej matki. Jakby nie patrzeć to ciało na pewno odegra jakąś istotną rolę, lub kryje jakąś tajemnicę, ostatecznie nie eksponowano by go tak mocno... chyba że to było po prostu "przywitanie się" z nowym ciałem Paina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że w jakimś sensie Akatsuki i oddział orła może wejść sobie w drioge , taki Sasuke chce zniszczyś Konohe, domyślnie Naruto także. Pein chce złapać Naruto żywego, w dodatku Nagato to pacyfista który nie chce wojny, czy w jakiś inny pokrecony sposób chce jej uniknąć. Moga się chłopcy spotkac na placu boju jakim będzie Kanoha i walczyć ze sobą... of course Sasuke jako główny bohater nie może zginąć , połączy siły z Naruto i pokonają Peina :P. Ten Madara cały wydaje mi się grać na dwa fronty, bo licho wie o co mu chodzi. Może chce ściągnąć wszystkich najmocniejszych wojowników w jedno miejsce i... No właśnie, przejąć oczy Sasuke/Nagato/Hyuugi(?) albo obudzić po raz kolejny Kyuubi, którego przez wzgląd na pewne stare dzieje może uda się kontrolować. Jakby nie patrzeć, znowu na Konohe maszerują wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 12:26, Wintesun napisał:

Mi się wydaje że w jakimś sensie Akatsuki i oddział orła może wejść sobie w drioge ,
taki Sasuke chce zniszczyś Konohe, domyślnie Naruto także.

O czym ty gadasz ?? Sasuke wyraźnie powiedział że będzie celować w "szefowstwo". Fakt w międzyczasie na pewno oberwie się reszcie, ale Sasuke jest zainteresowany przede wszystkim Wielką Trójcą.
Pein chce złapać Naruto żywego,

Dnia 05.07.2008 o 12:26, Wintesun napisał:

w dodatku Nagato to pacyfista który nie chce wojny, czy w jakiś inny pokrecony sposób
chce jej uniknąć.

Czy ja wiem... on się uważa za Boga, a wszyscy którzy stają przeciwko niemu zostają zmieceni.

Dnia 05.07.2008 o 12:26, Wintesun napisał:

Moga się chłopcy spotkac na placu boju jakim będzie Kanoha i walczyć
ze sobą... of course Sasuke jako główny bohater nie może zginąć , połączy siły z Naruto
i pokonają Peina :P.

Yyy... ale przecież Saskacza w Konohagakure nie będzie kiedy Pein zaatakuje.

20080705123934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagato to wcale nie taki pacyfista. Co zrobił z Hanzo? To była podobno niezła rzeź.
Nagato/Pain to samo zło i aby spełnić swoje cele będzie używał wszystkich, nawet najdrastyczniejszych środków.
Teraz dopiero zacznie się ból i cierpienie w tej mandze. Bohaterowie dorosną bardzo szybko. No i cóż, dla mnie to znak, że manga zbliża się do końca. Zostało parę nierozwiązanych kwestii i wątpię, że będzie to przeciągane nie wiadomo jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>że manga zbliża się do końca. Zostało parę nierozwiązanych
>kwestii i wątpię, że będzie to przeciągane nie wiadomo jak długo.

A Anime ciagle dluga droga i droga... Ciekawe ile jeszcze tych filerow bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 14:06, Infes napisał:

>że manga zbliża się do końca. Zostało parę nierozwiązanych
>kwestii i wątpię, że będzie to przeciągane nie wiadomo jak długo.

A Anime ciagle dluga droga i droga... Ciekawe ile jeszcze tych filerow bedzie :/


Przynajmniej do końca 3 sezonu, czyli do odcinka 79. Nie wiadomo, jak będzie później. Zresztą, anime mało mnie interesuje, chociaż z chęcią zobaczyłbym w akcji Rasenshuriken''a ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 14:19, kowboj3 napisał:


Przynajmniej do końca 3 sezonu, czyli do odcinka 79. Nie wiadomo, jak będzie później.
Zresztą, anime mało mnie interesuje, chociaż z chęcią zobaczyłbym w akcji Rasenshuriken''a
^^


Właśni, że wiadomo. Jeszcze się pomęczymy z fillerami 3,5 miesiąca - właśnie do 79 odcinka. A później "atak zombie z Akatsuki!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu powialo chlodem i pojawi sie na Jetix 4 seria Naruto z censura, sasUke i kumalskim na czele :D . Ech gdy na to patrze Polska staje sie coraz bardziej dziecinna, bo Dragon Ball''a na RTL 7 bez problemu lektor i bez ceznury ( o ile pametam to francuzka wersja) oraz o porze popoludniowej. Teraz wieczorna pora, ceznura i kulawy dubbling. Polska dziecinnieje, KUMALSKI! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 01:45, Juzek303 napisał:

KUMALSKI! :D

ttebayo :-P
Co do Dragon Balla to nie jestem pewien. On już chyba była nieco ocenzurowany przez Francuzów, chociaż tutaj mogę się mylić... Chociaż może nie było tak źle. W Magic Knights RayEarth, była odlotowa dyskusja o biustach w żeńskiej łaźni więc... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 01:48, Hubi Koshi napisał:

ttebayo :-P
Co do Dragon Balla to nie jestem pewien. On już chyba była nieco ocenzurowany przez Francuzów,
chociaż tutaj mogę się mylić...


Moze, ale nie tak przesadnie jak u nas. Postacie po walce byly we krwi, byly sprosne sceny (intro do GT szczególnie) itd. Wiec chyba nie bylo ocenzurowane. To dowód, ze Polska dziecinnieje, KUMALSKI!! :D (To kumalski tez mnie denerwuje, ale to najlepsze tlumaczenie ze wszyskiego i ta technika 1000 lat bólu "czteropalczaste tylne jutsu" XDDD )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 22:04, kowboj3 napisał:

Kopiesz sobie grób, przyjacielu, oj kopisz ;p lub tworzysz taką beczkę to pochówku, ja
w Naruto Movie 4 ;p


Na szczęście nie oglądałem, jeno Shipuudden Movie mnie zainteresował, a w szczególności pierwsza scena kazała zbierać zęby, bo śmierć Naruto w historii alternatywnej to bardzo kusząca propozycja ;]. Chociaż ostatnio

Dnia 04.07.2008 o 22:04, kowboj3 napisał:

Mam być szczery? Chłopaki i chłopczyca. Dla mnie przez te okulary straciła cały swój
urok. A raczej go nawet nie miała ;p


Oj, na kobietach mangowych się nie znasz. Zresztą wybieg Kishimoto bardzo przypomina mi tę reklamę, w której to facet zdejmuje okulary jakiejś kujonicy a tu skarb... A co tam będę się rozpisywał, masz na dole.

Dnia 04.07.2008 o 22:04, kowboj3 napisał:

Nie wiadomo, czy tak szybko. Może być sytuacja, że Pain zaatakuje zanim skontaktują się
z Furusaku. A wtedy nie będą wiedzieli, jak z nim walczyć.


Cytując mistrza Obiego ze Star Wars "Zawsze znajdzie się większa ryba" - i na Peina znajdzie się (ogoniasty) sposób ^^.

Dnia 04.07.2008 o 22:04, kowboj3 napisał:

Nie o to chodzi. On może przyjąć tą formę, jednak nie może jej świadomie kontrolować.
Bije każdego kogo wyhaczy, czy to przyjaciela, czy wroga. A ja chcę, żeby zaczął ją kontrolować
całkowicie świadomie, tak, aby nie być niebiezpiecznym dla przyjaciół.


Wiem, wiem, ale chodzi mi oto, że ilość kontrolowanych ogonów zależy od niego samego, czyli stopnia opanowania i kontroli chakry Kyuubiego.

Dnia 04.07.2008 o 22:04, kowboj3 napisał:

Madara potrafi kontrolować Liska. To zupełnie inna bajka jak Orochimaru.


No pewnie że walka Madara vs Naruto będzie wygląda inaczej niż z Orochimaru i będzie to widoczne w samym zniszczeniach w najbliższej (i nie tylko) okolicy. Ale mam wrażenie, że Madara jest zbyt pewny siebie i swojego EMS. Uważa, że nadal będzie w stanie kontrolować Kyuubiego, ale możliwe, iż przeszkodzi mu fakt zapieczętowania demona w Naruto, który swoją niesamowitą siłą woli może uniemożliwić to.

Dnia 04.07.2008 o 22:04, kowboj3 napisał:

On orzy Painie
i Madarze jest jak Konohamaru przy Naruto (chociaż jego sexiaste techniki są ciekawe
;p).


Konohamaru i tak nie przerośnie mistrza ^^.

Dnia 04.07.2008 o 22:04, kowboj3 napisał:

Czy ja wiem. Ten placek zaczyna mnie strasznie denerwować. Jak dla mnie trzeba tego gryzonia
szybko wytępić. Bo co potem? Ożeni się z kimś i wyjdą takie emo-dzieciaczki, zalewając
niewinną i zniszczoną Konoha, w zemście za upokorzenie swojego emo-tatusia i wujka-pacyfisty.


http://carrinth.deviantart.com/art/Naruto-Sudden-Anxiety-66044405 he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 01:45, Juzek303 napisał:

A tu powialo chlodem i pojawi sie na Jetix 4 seria Naruto z censura, sasUke i kumalskim
na czele :D . Ech gdy na to patrze Polska staje sie coraz bardziej dziecinna, bo Dragon
Ball''a na RTL 7 bez problemu lektor i bez ceznury ( o ile pametam to francuzka wersja)
oraz o porze popoludniowej. Teraz wieczorna pora, ceznura i kulawy dubbling. Polska dziecinnieje,
KUMALSKI! :D

Oj DB był cenzurowany i to ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

====> Poprawka do posta powyżej.
Agrrr, zupełnie zapomniałem dodać te dwa screeny. Niech to armia szurniętych chomików, muszę teraz dać.
1. Do to Shipuudden Movie.
2. A to ów urok Shiho.

20080707112319

20080707112331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 11:24, Flash606 napisał:

====> Poprawka do posta powyżej.
Agrrr, zupełnie zapomniałem dodać te dwa screeny. Niech to armia szurniętych chomików,
muszę teraz dać.
1. Do to Shipuudden Movie.

Fajne minki wtedy mieli ;p A Naruto raczej się nie skapnął o co chodzi, skoro tak szybko się zgodził ^^

Dnia 07.07.2008 o 11:24, Flash606 napisał:

2. A to ów urok Shiho.

No dobra, mogę uznać, że z profilu, gdzie widać oczy, zapowiada się na interesującą kobietę. Ale nic więcej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 11:27, kowboj3 napisał:

Fajne minki wtedy mieli ;p A Naruto raczej się nie skapnął o co chodzi, skoro tak szybko
się zgodził ^^


Powiem tyle. Kto by chciał odmówić takiej ładnej dziewczynie? ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle czemu Polacy nie umia zrozumiec, ze japonskie anime to bajka dla doroslych jak np. South Park czy Wlatcy Móch albo inne mniej znane produkcje. Inne narody tez podchodza do nich tak, ale znacznie mniej cenzury i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 13:19, Juzek303 napisał:

Tak w ogóle czemu Polacy nie umia zrozumiec, ze japonskie anime to bajka dla doroslych
jak np. South Park czy Wlatcy Móch albo inne mniej znane produkcje. Inne narody tez podchodza
do nich tak, ale znacznie mniej cenzury i w ogóle.


No nie wiem. Wkońcu w USA Naruto leci na Cartoon Network! Czyli musi tam być baaardzo ocenzurowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 13:28, rob300i napisał:

No nie wiem. Wkońcu w USA Naruto leci na Cartoon Network! Czyli musi tam być baaardzo
ocenzurowane.

To ja może zarzucę coś z USRajskiego One Piece ^^ Teh Powah of 4Kids (którzy swoją drogą swoich widzów za skończonych idiotów chyba uważają. Obrazek po lewej 4Kids, po prawej oryginalny One Piece
http://img505.imageshack.us/img505/9803/4lniib5tw5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować