Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 13:07, Infes napisał:

Czyli mnie popierasz czy nie? :P Dla mnie po prostu to jest iditoczyne,skupil sie na
postaci 2 planowej jagby to ona byla glowna postac a Manga nazywala sie Sasuke ^^

Główna czy nie Sasuke to tak czy inaczej ulubiona postać Kishiego więc się niczemu nie dziw ^^ Poza tym ostrzegał że w tym roku właśnie na Saskaczu będzie się koncentrował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:31, kamciu609 napisał:

naruto sie skonczy kiedys czy on jak moda na skukces ?


Skończy się napewno, pytanie tylko kiedy? Myślę że wszystko zmierza już ku końcowi (IHMO pojedynek Sasuke i Naruto) więc myślę że jeszcze ze 100 chapterów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 15:54, Don Zorro napisał:

Wszystko o Naruto? To ja się spytam - kiedy to się dzieje, kim jest główny bohater?


nie wiem kiedy sie dzieje, ale główny bohater to naruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 15:54, Don Zorro napisał:

Wszystko o Naruto? To ja się spytam - kiedy to się dzieje, kim jest główny bohater?

Kiedy ciężko powiedzieć bo dzieje się to w uniwersum całkiem innym od naszego. Tyle powiem że jest tam trochę nowoczesnej technologii jak radia, silniki spalinowe itp. ale większość przypomina raczej trochę zakręcone średniowiecze w Japonii. A główny bohater to Naruto, początkujący Ninja chcący zostać najlepszym ninja w swojej wiosce. Tak to przynajmniej w dużym skrócie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:02, Hubi Koshi napisał:

> Wszystko o Naruto? To ja się spytam - kiedy to się dzieje, kim jest główny bohater?

Kiedy ciężko powiedzieć bo dzieje się to w uniwersum całkiem innym od naszego. Tyle powiem
że jest tam trochę nowoczesnej technologii jak radia, silniki spalinowe itp. ale większość
przypomina raczej trochę zakręcone średniowiecze w Japonii. A główny bohater to Naruto,
początkujący Ninja chcący zostać najlepszym ninja w swojej wiosce. Tak to przynajmniej
w dużym skrócie wygląda.


Dzięki bardzo o to mi chodziło.

Ps Gratuluje rangi, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do uniwersum to jest traducyjne Japonskie realia. Japonczycy wierza, ze kluczem do nowoczesnosci jest poznanie pszeslosci, wiec nie ktore miasta tak wlasnie wygladaja (takie zyjace muzea).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:12, Juzek303 napisał:

Co do uniwersum to jest traducyjne Japonskie realia. Japonczycy wierza, ze kluczem do
nowoczesnosci jest poznanie pszeslosci, wiec nie ktore miasta tak wlasnie wygladaja (takie
zyjace muzea).

Czy ja wiem, bardziej zgadzam się z Hubi Koshi''m. Bo z teraźniejszych rzeczy to występują tylko: radia, monitory, stroje bardziej współczesne, silniki i jeszcze kilka drobiazgów. Bo np. wszyscy poruszają się na własnych nogach, używają tradycyjnych broni zamiast palnej, krajami panują władcy,.... Niezbyt przypomina to tradycyjną Japonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 14:51, rob300i napisał:

> naruto sie skonczy kiedys czy on jak moda na skukces ?

Skończy się napewno, pytanie tylko kiedy? Myślę że wszystko zmierza już ku końcowi (IHMO
pojedynek Sasuke i Naruto) więc myślę że jeszcze ze 100 chapterów...


Pojedynków jednak czeka cała masa. Walki z Madarą, Peinem, dalsze starania o zdobycie Kyuubie''ego, poznanie niektórych tajemnic, trening Naruto, niemal na pewno dalsze ofiary śmiertelne ważnym bohaterów, ukazanie Naruto jako Hokage, etc.
Kishimoto prawie 10 chapterów zarezerwował na walkę Sasuke vs. Itachi, a podobnych walk jeszcze kilka.

Jednak cieszyłbym się, gdyby zostało tylko 100 chapterów. Jak już mówiłem - dobre dzieło kończy się w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ukazanie Naruto jako Hokage, etc.

Musi byc porzadny happy end. Jednak ciekawe czy Sasuke bedzie friend''em Naruto czy jednak stocza walke na smierc i zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 17:43, Infes napisał:

>ukazanie Naruto jako Hokage, etc.

Musi byc porzadny happy end. Jednak ciekawe czy Sasuke bedzie friend''em Naruto czy jednak
stocza walke na smierc i zycie.


e, a dlaczego mają walczyć ze sobą bo juz zapomniałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 17:43, Infes napisał:

Musi byc porzadny happy end. Jednak ciekawe czy Sasuke bedzie friend''em Naruto czy jednak
stocza walke na smierc i zycie.

Jedno i drugie na pewno. Sasuke umrze mówiąc, że Naruto jest jego najlepszym kumplem, ten się rozpłacze, a później Sasuke będzie miał wielki pomnik/monument w wiosce. Zapamiętajcie me słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 18:17, Shini napisał:

Jedno i drugie na pewno. Sasuke umrze mówiąc, że Naruto jest jego najlepszym kumplem,
ten się rozpłacze, a później Sasuke będzie miał wielki pomnik/monument w wiosce. Zapamiętajcie
me słowa.


Przewidujesz przyszlosc? Tez mi tak sie wydaje ze tak bedzie.Jednak wolabym zeby byla jeszcze inna wersja ktora mi do glowy przychodzi nr.2 czyli ze stocza walke i na koniec Sasuke przyzna ze to jego przyjaciel i sie pogodza jednak a on chcial tylko sprawdzic kto byl silniejszy i tyle :) . Naruciak bedzie Hokage a Sasuke bedzie jego best friend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2008 o 16:36, Warrior Within napisał:

>
Czy ja wiem, bardziej zgadzam się z Hubi Koshi''m. Bo z teraźniejszych rzeczy to występują
tylko: radia, monitory, stroje bardziej współczesne, silniki i jeszcze kilka drobiazgów.
Bo np. wszyscy poruszają się na własnych nogach, używają tradycyjnych broni zamiast palnej,
krajami panują władcy,.... Niezbyt przypomina to tradycyjną Japonie


Broni palnej w Naruto nigdy nie uświadczysz (chyba że w fillerach). Kishimoto kiedyś mówił, że jest jej wrogiem (or something)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 16:36, Warrior Within napisał:

Bo np. wszyscy poruszają się na własnych nogach


Eee... nie wyobrarzam sobie ninja w samochodzie czy na motorze( no w pilocie byla jedna scena jak Naruto jedzie na motorowerze, ale nie to samo). Po prostu przescaly czas widzimy samych ninja w akcj i walkach wiec po co sie wysilac by rysowac konie czy samochody skoro w akcji tylko by przeszkadzaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 19:45, Metagross napisał:

Nie wiem co tu jeszcze można napisać ponieważ już wszystko tu wymieniono, więc tylko
napiszę jedno: NARUTO żądzi a dragon ball to syf



ja tam lubie dragon balla i naruto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 19:45, Metagross napisał:

Nie wiem co tu jeszcze można napisać ponieważ już wszystko tu wymieniono, więc tylko
napiszę jedno: NARUTO żądzi a dragon ball to syf


To, ze Dragon Ball ci się nie podoba, to nie znaczy że musisz o tym pisać. I jeśli zacząłeś oglądać DB ostatnio na necie, to nie dziwi mnie twoja ocena. Ja zacząłem oglądać DB podczas telewizyjnej premiery w Polsce, a wtedy nie było wiele fajnych anime. I DB rządziło. Dzisiaj Naruto ma pewnie lepsze efekty i grafikę, i to decyduje o ocenie większości. Ale zapewniam cię - Dragon Ball nadal ma wielu fanów na całym świecie . I swojego czasu było to najlepsze anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak juz jest na tym swiecie. Naruto tez kiedys taki komentaz spotka wiec miej szacunek do historii Metagross. Bo sie zdziwisz jak beda mowic, ze Naruto to syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować