Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Błee, fillery są tragiczne <tu wykonuje kilka egzorcyzmów na odpędzenie fillerów>. Sora jest pseudo-Jinchuuriki, bo w wieku pięciu lat wszczepiono mu charkę Kyuubiego. Tylko chakrę. Głupota jak diabli, bo jakim cudem chakra może produkować sama siebie i jeszcze zawierać w sobie osobowość Kyuubiego?! W jednym z moich opowiadań w tym uniwersum użyłem fragmentu ciała demona. Wtedy jest to w miarę logiczne, ale czysta chakra?
Do tego za dużo gadania. Tak wiem, w mandze też dużą gadają, ale przynajmniej nie stoją obok trójogoniastego i nie rozmawiają o nim niczym o wczorajszym filmie. Paskudnie sztuczne. No i mam wrażenie, że biedny Kishimoto musi być trochę wkurzony na animowców.

A teraz punkt drugi: manga. Przeczytałem, raz spadłem z fotela i nie mogę się doczekać następnego chaptera. Kurka, Jinchuuriki zapisujący rymy w środku walki. Uwielbiam tego gościa ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:49, Flash606 napisał:

A teraz punkt drugi: manga. Przeczytałem, raz spadłem z fotela i nie mogę się doczekać
następnego chaptera. Kurka, Jinchuuriki zapisujący rymy w środku walki. Uwielbiam tego
gościa ^^.

Co się dziwisz, ostatecznie Jinchuuriki prawie dla zasady mają nie pokoi w głowie, każdy miałby nie pokolei w głowie gdyby siedział w nim demon XD Ale faktycznie facet wymiata.
Ja sobie osobiście odpuściłem oglądanie fillerów, już sam opening mnie odstręczył :-/ Z przeciwników to ciekawie wyglądał tylko ten mnich i ta dziewczyna (urocza ^^) ten transwestyta i ten drugi "pięściarz" na nerwy mi samym wyglądałem zadziałałi. No nic, mam ciekawsze rzeczy do oglądania niż jakieś rozwodnione fillery ^^ Hikaru no Go na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 14:03, Hubi Koshi napisał:

już sam opening mnie odstręczył :-/

Jakaś nowomowa? :D

Dnia 07.08.2008 o 14:03, Hubi Koshi napisał:

Z przeciwników to ciekawie wyglądał tylko ten mnich i ta dziewczyna (urocza ^^)

Jakbyś zobaczył prawdziwe oblicze tej pięknej pani, zmieniłbyś zdanie xD

Dnia 07.08.2008 o 14:03, Hubi Koshi napisał:

ten transwestyta [...]

LoL xD Jakby co to Kobieta ;P

I teraz pytanie... Ten gostek z mangi poniżej [pierwsza część egzaminu na chuunina] to on jest z ukrytej gwiazdy czy co? ;) Z tego co wiem to tej wioski w mandze nie było... PM ME ^^

20080807214314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:43, Piciambeer napisał:

Jakaś nowomowa? :D

Już staromowa raczej
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=odstr%EAczy%E6

Dnia 07.08.2008 o 21:43, Piciambeer napisał:

Jakbyś zobaczył prawdziwe oblicze tej pięknej pani, zmieniłbyś zdanie xD

Ale nie poznałem i raczej nie poznam, fillery to taaaka nuda T_T Od jakiegoś czasu zacząłem je totalnie olewać, jest masa ciekawszych rzeczy do obejrzenia/zrobienia w międzyczasie.

Dnia 07.08.2008 o 21:43, Piciambeer napisał:

LoL xD Jakby co to Kobieta ;P

TO jest kobieta (załączony obrazek) Jesus Christ... a to o Kishimoto mówią że kobiet nie umie rysować

Dnia 07.08.2008 o 21:43, Piciambeer napisał:

I teraz pytanie... Ten gostek z mangi poniżej [pierwsza część egzaminu na chuunina] to
on jest z ukrytej gwiazdy czy co? ;) Z tego co wiem to tej wioski w mandze nie było...

Teoretycznie może istnieć, poza 5 głównymi wioskami, mogą również istnieć pomniejsze, ale tych Pięć Głównych jest najpotężniejszych.

20080807221536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 22:21, Hubi Koshi napisał:

> Jakbyś zobaczył prawdziwe oblicze tej pięknej pani, zmieniłbyś zdanie xD
Ale nie poznałem i raczej nie poznam, fillery to taaaka nuda T_T Od jakiegoś czasu zacząłem
je totalnie olewać, jest masa ciekawszych rzeczy do obejrzenia/zrobienia w międzyczasie.


W sumie z tego co zrozumiałem ta kobieta to żywe włosy były ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 23:37, nieszczescie napisał:

W sumie z tego co zrozumiałem ta kobieta to żywe włosy były ;/

Znaczy się ta laska czy to... coś czego obrazek wrzuciłem w poprzednim poście ?? Heh przywodzi na myśl Inuyashę. W jednym z pierwszych odcinków występowała demonica zrodzona z grzebienia którym czesano zmarłych używająca włosów jako broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, niestety URL galerii z odcinka 68-69 zastąpili galerią z 70, to screena tej piękności Ci nie pokarzę ^^''
Zagraniczne strony fanowskie również usunęły, albo nie mają tych zdjęć co ukazywałyby tę panią =) Tak więc niech Ci sie podoba dalej... Bo normalnie to fakt faktem, jest urocza;P Szkoda tylko,, że jest Tą Złą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 00:05, Hubi Koshi napisał:

> W sumie z tego co zrozumiałem ta kobieta to żywe włosy były ;/
Znaczy się ta laska czy to... coś czego obrazek wrzuciłem w poprzednim poście ?? Heh
przywodzi na myśl Inuyashę. W jednym z pierwszych odcinków występowała demonica zrodzona
z grzebienia którym czesano zmarłych używająca włosów jako broni.


Ta laska... to drugie coś posługiwało się genjutsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 13:49, Flash606 napisał:

A teraz punkt drugi: manga. Przeczytałem, raz spadłem z fotela i nie mogę się doczekać
następnego chaptera. Kurka, Jinchuuriki zapisujący rymy w środku walki. Uwielbiam tego
gościa ^^.


O tak gostek po prostu wymiata (szkoda tylko, że jego technika szermierska jest taka nierealna...) wreszcie jakiś porządny Jinchuuriki, bo ta babka od dwuogonwego kota niestety dosyć szybko kipła :/ Ale jeśli mam być szczery to nie liczy sie dla mnie jego styl, ani jego power najważniejsze dla mnie jest że...

ZADAŁ BÓL TEJ NĘDZNEJ KREATURZE, KTÓRA NAJWYRAŹNIEJ NIE MOŻE BYĆ ZABITA!

Szkoda tylko, że nie zdążył wyrwać i pożreć mu serca :( jestem z tego powodu bardzo smutny :(
Niestety panowie "zawartość butelki wody mineralnej" i "prototyp przeklętej pieczęci" oraz pani "tylko mnie gryź, tego właśnie pragnę Sasuke" :/ uratowali tą najbardziej przeze mnie znienawidzoną kreaturę...

Ale tak btw. czy mi się zdaje, czy dzięki tej technice elektrycznej panu "tańczę jak motylek, kąsam jak pszczółka" udało mu się prawie przeciąć miecz Zabuzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:19, Alamut napisał:

Ale tak btw. czy mi się zdaje, czy dzięki tej technice elektrycznej panu "tańczę jak
motylek, kąsam jak pszczółka" udało mu się prawie przeciąć miecz Zabuzy?


Nie wydaje ci się, tak rzeczywiście było :)
Chapter średni, a gryzienie Kirin utwierdza mnie w przekonaniu, że Sasuke nigdy nie umrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:35, nieszczescie napisał:

... że Sasuke nigdy nie umrze

Ba, pewnie wróci i Hokage zostanie, a Narciarz popełni samobójstwo >.> Bierzcie mi go z oczu... Saskacza znaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na powyższe dwa posty dochodzę do wniosku, że powinniśmy wysłać kogoś aby porwał rodzinę autora i tym samym zmusić go do zabicia Saskacza, wystosować petycję w tej sprawie, albo po prostu dalej zgrzytać zębami z powodu jego nieśmiertelności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie dzwonić z pogróżkami, aż w końcu autor w akcie frustracji sprawi, że Sas się zachłyśnie barbecue i sie udusi xD

Nie o, takie są losy fanów, nic nie poradzisz... Ale denerwuje mnie to, że Nar tylko trening, trening, trening...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:38, Alamut napisał:

Patrząc na powyższe dwa posty dochodzę do wniosku, że powinniśmy wysłać kogoś aby porwał
rodzinę autora i tym samym zmusić go do zabicia Saskacza, wystosować petycję w tej sprawie,
albo po prostu dalej zgrzytać zębami z powodu jego nieśmiertelności :/

Tak sobie myślę... może z Saskaczem nie jest tak źle jak myślimy, byłem odrobinę zszokowany gdy podziękował Karin i stwierdził że go uratowała, mogę się mylić, ale czy przypadkiem to jest zachowanie MOCNO nietypowe dla Saskacza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 20:48, Hubi Koshi napisał:

Tak sobie myślę... może z Saskaczem nie jest tak źle jak myślimy, byłem odrobinę zszokowany
gdy podziękował Karin i stwierdził że go uratowała, mogę się mylić, ale czy przypadkiem
to jest zachowanie MOCNO nietypowe dla Saskacza ??


Może po prostu był on w szoku, że ktoś go tak szybko pokonał. Zresztą on umierał, pierwszy raz był w takiej sytuacji, że umierał (podczas walki z Itachim był mocno ranny, ale nie śmiertelnie, a podczas walki z Haku pomajaczył, a potem zemdlał). Mając śmierć przed oczami i wybawienie z niej człowiek potrafi się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:52, kowboj3 napisał:

Mając śmierć przed oczami i wybawienie z niej człowiek potrafi się zmienić.

Miejmy nadzieje że to nie była krótkotrwała zmiana, poza tym po walce z Itachim i poznaniu prawdy o nim coś musiało w Saskaczu pęknąć, może nieco złagodniał... mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:55, Hubi Koshi napisał:

Miejmy nadzieje że to nie była krótkotrwała zmiana, poza tym po walce z Itachim i poznaniu
prawdy o nim coś musiało w Saskaczu pęknąć, może nieco złagodniał... mam nadzieje.


Nie no, taka myśl by autorowi nawet przez głowę nie przeszła :) Żeby zmieniać charakter Sasuke? Pewnie po prostu rysował ten chapter grubo po północy i śpiący był, to i taka "wpadka przy pracy" się zdarzyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzech na jednego to banda łysego ;/. Walą w niego mieczami, błyskawicami i pięściami a on nadal stoi. W dodatku zauważył że Karin udzieliła pomocy Sasukowi przez przekazanie czakry. Jaki jest sposób na pozbawienie jej możliwości leczenia? Pozbawić ją czakry, zdrowia lub ewentualnie życia. Jak to bystro zauważył Suigetsu: nie pokonamy go przed zabiciem, musimy walczyć tak aby go zabić, jak go zabijemy to dopiero potem go pokonamy. Genialne!
Sasuke wpadł na pkmnysł użycia kage bunshin, smieszna była relacja Py, kiedy powiedział że nie poradzi sobie ze wszystkimi, heh, no i nowy makijaż na jego zacnej twarzy nieco zmylił Pe i Gamakichiego, to też było zacne. No i w końcu Naruto trenuje techniki Sage''a podczes gdy Sasuke doznaje nierzadko obrażen które zapewne go osłabiają ( przynajmniej team worku się natrenuje, żałosna niezardna człeczyna :P). No i powinien dać swoim przyjaciołom gumowe buty (japonki-gumiaki?) coby za bradzo ich nie oświecił swoim triumfalnym błyskiem. Nie wiem czy ktoś zwrócił uwage jaki gest wykonał na końcu ośmioogoniasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 20:57, ziptofaf napisał:



Nie no, taka myśl by autorowi nawet przez głowę nie przeszła :) Żeby zmieniać charakter
Sasuke? Pewnie po prostu rysował ten chapter grubo po północy i śpiący był, to i taka
"wpadka przy pracy" się zdarzyła...


To, że coś zmieniło się w Sasuke jest niemalże pewne. Ostatnie wydarzenia nieźle poszatkowały jego charakter, i coś w nim się zmieniło. Z drugiej strony takim aniołeczkiem to on też nie powinien być, bo to nie pasuje do jego postaci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:48, Hubi Koshi napisał:

Tak sobie myślę... może z Saskaczem nie jest tak źle jak myślimy, byłem odrobinę zszokowany
gdy podziękował Karin i stwierdził że go uratowała, mogę się mylić, ale czy przypadkiem
to jest zachowanie MOCNO nietypowe dla Saskacza ??


No i co z tego? 3/4 miecze w bebechach, gość który olał jego chidori i jeszcze to, że potrzebował pomocy innych (on wielki wymiatacz) musiał doznać potężnego szoku jak już Piciambeer powiedział. Poza tym jedno "t-thanks" nie zmienia jeszcze podstaw do wyroku o jakim wiele osób dlań marzy XD

Teraz mi sie wydaje, że następnym krokiem jaki może wykonać Pan "tańczę jak motylek, kąsam jak pszczółka" to wyeliminowanie Karin, żeby nie mogła leczyć reszty, ani zdradzić jego pozycji.

BTW. czy mi się zdaję, czy Orochan miał prawdziwego hopla na punkcie kolekcjonowania ludzi z dziwnymi umiejętnościami lub Kekkei-Genkaiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować