Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 11:49, Alamut napisał:


Teraz mi sie wydaje, że następnym krokiem jaki może wykonać Pan "tańczę jak motylek,
kąsam jak pszczółka" to wyeliminowanie Karin, żeby nie mogła leczyć reszty, ani zdradzić
jego pozycji.


A mi się wydaje, że kolejnym krokiem będzie przemiana w bestyję ;o

Dnia 09.08.2008 o 11:49, Alamut napisał:

BTW. czy mi się zdaję, czy Orochan miał prawdziwego hopla na punkcie kolekcjonowania
ludzi z dziwnymi umiejętnościami lub Kekkei-Genkaiami?

Tak. W końcu chciał posiąść wszystkie ninjutsu świata. Niektórych mógł się nauczyć, a inne tylko wszczepić lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:50, songohanssj2 napisał:

Niedługo zacznę oglądać Naruto Shippuden czy fabuła zawarta w nim jest zgodna z mangą.

Tak.

Dnia 09.08.2008 o 20:50, songohanssj2 napisał:

Dużo jest filerów?

Teraz akurat lecą :( Bodajże odcinki od 55 do najnowszego to same fillery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem przed chwilą najnowszy odcinek naruto shipudden, bodajże 70. Zauważyłem zmianę openinga, dużo było w nim o sasuke i teraz mam pytanie związane z nim, może ktoś wie ...
Czy sasuke wróci, bo w openingu dokładnie widać, jak naruto i sasuke razem walczą, czyli być może mam rację, albo to już dawno wiadomo i jestem w tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:10, Varo napisał:

Czy sasuke wróci, bo w openingu dokładnie widać, jak naruto i sasuke razem walczą, czyli
być może mam rację, albo to już dawno wiadomo i jestem w tyle ...

Więc sobie poczytaj mangę ^^ A co do twojego pytania to się nie zanosi że wróci... no w sumie zanosi, ale nie tak jakbyśmy chcieli ^^;
W sumie to od tamtej "imprezy" w kryjówce Orochimaru gdzie Saskacz mało nie eksterminował naszej paczki to Naruto i Sasuke nigdy się twarzą w twarz nie spotkali, może nie licząc kilkusekundowego zetknięcia Saskacz a bunshinem Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, najnowszy chapter zaskoczył mnie w sumie tylko jedną rzeczą - byłem wręcz pewny, że Sasuke zastosował jakieś genjutsu gdy dostał od Ósemki mieczami. A tu proszę, zdziwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:22, Shini napisał:

A tu proszę, zdziwko.

Kishi chciał pewnie zaszpanować zdolnością Karin (i może dodać ciut erotyzmu ^^) i pokazać że nie jest ona jedynie chodzącym zboczonym radarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:22, Hubi Koshi napisał:

Więc sobie poczytaj mangę ^^ A co do twojego pytania to się nie zanosi że wróci... no
w sumie zanosi, ale nie tak jakbyśmy chcieli ^^;
W sumie to od tamtej "imprezy" w kryjówce Orochimaru gdzie Saskacz mało nie eksterminował
naszej paczki to Naruto i Sasuke nigdy się twarzą w twarz nie spotkali, może nie licząc
kilkusekundowego zetknięcia Saskacz a bunshinem Naruto.


Błagam, tylko nie książki ;) No co do "imprezy", a w tym tego wybuchu, to byłem pewien podziwu, sasuke teraz w shipudden ma duże szanse na pokonanie jego brata. A tak z ciekawości to czytanie o tej mandze, to w ogóle na komputerze jest, czy w książkach ? I w ogóle po polsku, bo jeśli chodzi o te komiksy, co były w tym temacie nie raz, to są po angielsku, a ja nie znam tego języka zbyt dobrze ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak się języka dobrze nie zna to się go uczy (to najlepszy sposób by się nauczyć języka, stykać się z nim jak najczęściej) Wybacz, ale Prawie jestem nauczycielem angielskiego więc... ^^
2. To leci tak. JP Fantastica wydaje w Polsce mangę Naruto i można ją kupić, między innymi u nich na stronce.
http://www.jpf.com.pl/
Z tym że spora część nowych chapterów jeszcze nie została wydana, więc jeśli chcesz znać najnowsze dzieje to musisz się przerzucić na Internet. Ogólnie stronek gdzie można czytać/oglądać podawać nie wolno bo podpada pod piractwo. A jeśli o polskie chodzi to pewnie można, ale ja czytam tylko po angielsku więc nie wiem. Najlepiej poszperaj na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:10, Varo napisał:

Oglądnąłem przed chwilą najnowszy odcinek naruto shipudden, bodajże 70. Zauważyłem zmianę
openinga, dużo było w nim o sasuke i teraz mam pytanie związane z nim, może ktoś wie
...
Czy sasuke wróci, bo w openingu dokładnie widać, jak naruto i sasuke razem walczą, czyli
być może mam rację, albo to już dawno wiadomo i jestem w tyle ...


Nowy opening Shippuudena to jednocześnie trailer NAruto Shippuuden Movie 2: Kizuna, dlatego jest tyle o Sasuke - to filler.

Co do mangi. W Polsce wydaje w formie książkowej wydawnictwo JPF. Aktualnie co miesiąc jest nowy tom, a tom aktualne skupia się na Kakashi Gaiden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:35, kowboj3 napisał:

Co do mangi. W Polsce wydaje w formie książkowej wydawnictwo JPF. Aktualnie co miesiąc
jest nowy tom, a tom aktualne skupia się na Kakashi Gaiden.

Czyli jest mostem łączącym pierwszą serię Naruto z Shippuuden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:28, Varo napisał:

Błagam, tylko nie książki ;) No co do "imprezy", a w tym tego wybuchu, to byłem pewien
podziwu, sasuke teraz w shipudden ma duże szanse na pokonanie jego brata. A tak z ciekawości
to czytanie o tej mandze, to w ogóle na komputerze jest, czy w książkach ? I w ogóle
po polsku, bo jeśli chodzi o te komiksy, co były w tym temacie nie raz, to są po angielsku,
a ja nie znam tego języka zbyt dobrze ^^.


Chciałbym tylko dopowiedzieć do posta kowboja. Ze gdy od września wydawnictwo JPF zacznie wydawać co miesiąc, to będziemy się przybliżać do tomów japońskich, więc i tak będzie nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:56, songohanssj2 napisał:

Przez te filery anime ma coraz więcej do nadrobienia w fabule do mangi. Ale jak dużo?


Dużo, naprawdę dużo. Więc zatrzymało się na treningu Naruto, tak? W takim razie [spojler jak diabli, nieletni zamknąć oczy, ale już!] pozostał wątek Asumy, Saskacza z jego drużyną, walka z Itachim, trochę historii by Madara i teraz walka z ośmioogoniastym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie:
czy w polskiej mandze odgłosy są polskie, czy zostały oryginalne japońskie krzaczki, a ich objaśnienia jak w fan-subach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych stron internetowych, aktualnie powstaną 2 sezony mangowej fabuły, po czym rozpocznie się kolejny sezon (lub nawet sezony) fillerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 16:56, songohanssj2 napisał:

Przez te filery anime ma coraz więcej do nadrobienia w fabule do mangi. Ale jak dużo?

Flash już powiedział że dużo, naprawdę dużo, ja to odrobinę doprecyzuje. Anime ma do nadrobienia równo 100 chapterów mangi, która ma w tej chwili 412 chapterów. Anime ma do nadrobienia 1/4 serii na miły Bóg T_T Czy tych ludzie pogrzało, rzucać fillery w takiej sytuacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:43, Il_MODED napisał:

Jedno pytanie:
czy w polskiej mandze odgłosy są polskie, czy zostały oryginalne japońskie krzaczki,
a ich objaśnienia jak w fan-subach?


Z tego co wiem to w mandze nie ma odgłosów, japońskie krzaczki sa przetransolawne na normalne litery, a objasnienia są preofesjonalne, mogą się nieznacznie różnic od tych w fansubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to po co te filtry tak czy siak muszą je zrobić to nie lepiej odrazu wydarzenia z mangi chyba im się nudzi, ale nareszcie się kończą żeby nie było tak jak w pierwszej seri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 20:09, Hubi Koshi napisał:

> Przez te filery anime ma coraz więcej do nadrobienia w fabule do mangi. Ale jak
dużo?
Flash już powiedział że dużo, naprawdę dużo, ja to odrobinę doprecyzuje. Anime ma do
nadrobienia równo 100 chapterów mangi, która ma w tej chwili 412 chapterów. Anime ma
do nadrobienia 1/4 serii na miły Bóg T_T Czy tych ludzie pogrzało, rzucać fillery w takiej
sytuacji ??

To, że Naruto się kończy są świadomi niemal wszyscy. Pewnie tv tokyo bało się zarzynać kurę, która znosi złote jajka i chcą przedłużyć jego istnienie na antenie (niestety poprzez fillery ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować