Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 20:19, K2-213 napisał:

Tak właściwie to po co te filtry tak czy siak muszą je zrobić to nie lepiej odrazu wydarzenia
z mangi chyba im się nudzi, ale nareszcie się kończą żeby nie było tak jak w pierwszej
seri.


Cóż, fillery z pierwszej serii można było łatwo odciąć od mangi + filler z bratem Ibikiego. Nie mieszali w kanonie, ale teraz są w sytuacji z lekka podbramkowej. Widać, że ktoś w Tokyo TV polubił Asumę i chciał mu dać jakąś ciekawą rolę, zanim ten kopnie w kalendarz. No i jeszcze przeszłość Asumy (ponoć był z niego niezły buntownik) i mamy "ciekawą fabułę". Najgorsze jest to, że zrobili te fillery w najgorszym możliwym momencie, kiedy Akatsuki rusza do ataku :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, ponieważ oglądnąłem jak się nie mylę 174 odcinki i na naruto.wbijam.pl dalej obejrzeć nie można, także na kreskówce. Ktoś zna jakąś stronę, gdzie można do końca odcinki pooglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 09:19, Varo napisał:

Mam takie pytanie, ponieważ oglądnąłem jak się nie mylę 174 odcinki i na naruto.wbijam.pl
dalej obejrzeć nie można, także na kreskówce. Ktoś zna jakąś stronę, gdzie można do końca
odcinki pooglądać ?


Skończ oglądać fillery, bo oryginalna fabuła z mangi skończyła się na 135 odcinku. Teraz weź się za Shipuuddena, bo to oryginał. Odmaszerować.

PS. Współczuję - obejrzałeś tyle fillerów. Może nie rzucą ci się na umysł i nie wypaczą obrazy Hinaty jako cichutkiej dziewczyny ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 09:26, Flash606 napisał:

Skończ oglądać fillery, bo oryginalna fabuła z mangi skończyła się na 135 odcinku. Teraz
weź się za Shipuuddena, bo to oryginał. Odmaszerować.

Tylko,że ja już też wszystkie shipuddeny objechałem ;)

Dnia 12.08.2008 o 09:26, Flash606 napisał:

PS. Współczuję - obejrzałeś tyle fillerów. Może nie rzucą ci się na umysł i nie wypaczą
obrazy Hinaty jako cichutkiej dziewczyny ;].

Nie było źle, teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać na najnowsze shipuddeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 09:29, Varo napisał:

Tylko,że ja już też wszystkie shipuddeny objechałem ;)


Aaa, chyba że tak. W akcie rozpaczy wziąłeś się za fillery. Lepiej dla ciebie, jak przerzucisz się częściowo na inne anime i w międzyczasie obgryzaj paznokcie, bo nigdy nie wiadomo, co Kishimoto wymyśli ^^.

Dnia 12.08.2008 o 09:29, Varo napisał:

Nie było źle, teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać na najnowsze shipuddeny.


Ano nic innego nie pozostaje (lub inne anime). Pamiętaj o mandze, młody Sky... ekhm, Varo ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na shippuuden.pl - tam są te fillery.

Jednak, jak Flash606, polecam ci oglądać póki co inne Anime, np. Bleach(tu fillery takie złe nie są i te najnowsze są nawet ciekawe), Full Metal Alchemist, Death Note(w ogóle - jedno z najlepszych jakie widziałem, ale bardziej dorosłe i trzeba wysilić mózgownicę) i se jeszcze poszukaj parę innych, bo Naruto to może i jedna z lepszych anime, ale nie jedyne. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 10:06, Gol Galad napisał:

Jednak, jak Flash606, polecam ci oglądać póki co inne Anime, np. Bleach(tu fillery takie
złe nie są i te najnowsze są nawet ciekawe


A według Ciebie filery w Naruto nie są na poziomie? Bo według mnie są dość ciekawe,może ten pomysł z "pół jinchuuriki" nie jest jakiś niesamowity ale naprawdę jest ciekawie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 14:29, Infes napisał:

A według Ciebie filery w Naruto nie są na poziomie? Bo według mnie są dość ciekawe,może
ten pomysł z "pół jinchuuriki" nie jest jakiś niesamowity ale naprawdę jest ciekawie
:))

To ostatnie jeszcze jakoś są ok - ale chodziło mi raczej o tą prawie setkę fillerów w zwykłym Naruto - końcówka tego jeszcze coś tam miała, bo ci dostawcy broni dla wiosek, ale np. odcinek o tym jak Shino się śieje , to była totalna słabizna... ;/

Te ostatnie fillery, to trochę przesadzone z tym Sorą - chakrę kyuubiego zmieszali z kodem genetycznym chłopaka i tak powstał pseudo-kyuubi, który jest mocny - jednak nie robił takiej masakry jak oryginał. xP

Przynajmniej za tydzień powrócą do wydarzeń z mangi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 14:44, Gol Galad napisał:

Przynajmniej za tydzień powrócą do wydarzeń z mangi...

A widziałeś preview następnego odcinka? Bo mi się nie wydaje żeby w mandze był jakiś dżin Kyubi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 18:42, Lukasaz napisał:

Może mi ktoś podać w jaki sposób skombinować sobie można i skąd wszystkie odcinki Naruto?

Niestety nie możemy. Regulamin wyraźnie tego zabrania, a poza tym to anime jest emitowane w Polsce...Więc podawanie tobie linku byłoby nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 18:47, ziptofaf napisał:

> Może mi ktoś podać w jaki sposób skombinować sobie można i skąd wszystkie odcinki
Naruto?
Niestety nie możemy. Regulamin wyraźnie tego zabrania, a poza tym to anime jest emitowane
w Polsce...Więc podawanie tobie linku byłoby nielegalne.

Ale chodziło mi o legalny sposób.Czyli nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 18:50, Lukasaz napisał:

Ale chodziło mi o legalny sposób.Czyli nie można?

Legalnie to leci tylko na Jetix...Co prawda tamto to parodia Naruto, ale nic lepszego w Polsce nie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 18:50, Lukasaz napisał:

> > Może mi ktoś podać w jaki sposób skombinować sobie można i skąd wszystkie odcinki

> Naruto?
> Niestety nie możemy. Regulamin wyraźnie tego zabrania, a poza tym to anime jest
emitowane
> w Polsce...Więc podawanie tobie linku byłoby nielegalne.
Ale chodziło mi o legalny sposób.Czyli nie można?

luuuudzie goooooooooogle nie gryzie >_< W dzisiejszym świecie umiejętność wyszukiwania informacji staje się tym, czym kiedyś była umiejętność wyszukiwania pożywienia .... A jakbyś miał choć trochę samozaparcia to byś prześledził ten temat, gdyż istnieje dłużej niż polska wersja na Jetix ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak co do naruto to kuzyn mnie zainteresował tym,może i mam już swoje lata ale po zakończeniu wspaniałego dragon balla anime zawsze mnie interesowało i interesować będzie także naruto jest ciekawym pomysłem i nawet dobrze to zrobili btw. jeżeli chodzi o odcinki to oglądam te z kreskowka.pl chyba jestem na 160+ skończę te to oglądnę sobie te całe shipuunen czy jak to się nazywa bo słyszałem że tam postaci główne są już dorosłe ;p

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie odpuścić odcinki powyżej 136 bo to bujda. Odcinki do 136 były tworzone na podstawie mangi, a te powyżej to wymysły twórców anime. Możesz już teraz przeskoczyć do Shippudena i niczego nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:49, Petrick napisał:

Jak to wymysły? Czyli mówisz że odcinki powyżej 136 są po prostu feiki???

Mniej więcej. Te odcinki to tzw. fillery. Fillery to odcinki tworzone po to by twórca mangi/komiksu miał czas na stworzenie kolejnych rozdziałów mangi. Są one w całości wymyślane przez twórców anime i nie mają absolutnie żadnego wpływu na to jak potoczą się odcinki oparte na mandze. Czasem twórcy anime modyfikują odcinki "mangowe" i wsadzają tam elementy ze "swoich" odcinków jak to miało miejsce w Bleachu, ale ogólnie to fillery nie mają żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:52, Hubi Koshi napisał:

> Jak to wymysły? Czyli mówisz że odcinki powyżej 136 są po prostu feiki???

Dodam od siebie, że czasem jednak mają wpływ i wtedy zakończenie anime może być zupełnie inne niż te w mandze, jednak te 100 fillerów w Naruto to głównie pojedyncze epizody nie trzymające się razem kupy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:21, Sand Wraith napisał:

Dodam od siebie, że czasem jednak mają wpływ i wtedy zakończenie anime może być zupełnie
inne niż te w mandze, jednak te 100 fillerów w Naruto to głównie pojedyncze epizody nie
trzymające się razem kupy ...

Owszem tyle że w takiej sytuacji to już nie jest historia którą oglądaliśmy, a jedynie jej podróbka. To twórca mangi tworzy świat i postaci, twórcy anime mogą co najwyżej próbować naśladować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować