Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 19:49, Petrick napisał:

Jak to wymysły? Czyli mówisz że odcinki powyżej 136 są po prostu feiki???

Odcinki powyżej 136 to pojedyncze epizody które się kończą w 1 lub 4 odcinkach. Nie wnoszą one nic do fabuły, i poza tym bohaterowie którzy się w nich pojawiają już więcej nie zobaczysz. Ja osobiście zacząłem oglądać te filery (jestem na 192) ale powiem szczerze że zaczęły mnie nużyć. Jeśli fabuła rozpędzała się z odcinka na odcinek (od 1 do 136) to w filerach wszystko stanęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:50, songohanssj2 napisał:

> Jak to wymysły? Czyli mówisz że odcinki powyżej 136 są po prostu feiki???
Odcinki powyżej 136 to pojedyncze epizody które się kończą w 1 lub 4 odcinkach. Nie wnoszą
one nic do fabuły, i poza tym bohaterowie którzy się w nich pojawiają już więcej nie
zobaczysz. Ja osobiście zacząłem oglądać te filery (jestem na 192) ale powiem szczerze
że zaczęły mnie nużyć. Jeśli fabuła rozpędzała się z odcinka na odcinek (od 1 do 136)
to w filerach wszystko stanęło.


Ano filery w Naruto[pierwszy seri] według mnie nie był aż tak ciekawe jak te które są aktualnie w Shippuudenie,no ale to Tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no wiecie ale skoro już jestem prawie na tym 200+ a jest ich bodajże 260 czy jakoś tak to już oglądnę do końca a potem zabiorę się za Shippuudena,tak chyba jednak postąpię ale bardzo dziękuje za pomoc...


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:46, Petrick napisał:

nie no wiecie ale skoro już jestem prawie na tym 200+ a jest ich bodajże 260 czy jakoś
tak to już oglądnę do końca a potem zabiorę się za Shippuudena,tak chyba jednak postąpię
ale bardzo dziękuje za pomoc...


Pozdr.

Dokładnie jest ich 220. Ja dzisiaj zakończyłem przygodę z Naruto teraz czas się wziąć z Shippuudena.
Osobiście też polecam obejrzeć 5 ostatnich odcinków o numerach 216, 217, 218, 219, 220. Są to filery ale bardzo ciekawa. Warte obejrzenia. San oglądałem je dzisiaj z wielka przyjemnością.
P.S. Sam nie wiem jak ja wytrzymałem te 220 odcinków. Obejrzałem wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to te, gdzie Gaara walczył z tym takim mechanicznym, latającym czymś? w życiu nie widziałem podobnej tandety w żadnym innym anime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:12, Infes napisał:

Ano filery w Naruto[pierwszy seri] według mnie nie był aż tak ciekawe jak te które są
aktualnie w Shippuudenie,no ale to Tylko moje zdanie.

Mam nadzieje że będą ciekawsze. Czytałem, że z odcinkiem 79 kończy się 3 seria i zaczyna 4 i bardzo prawdopodobne, że będzie można oglądać kontynuację wydarzeń z mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:14, Azrathel napisał:

hmm to te, gdzie Gaara walczył z tym takim mechanicznym, latającym czymś? w życiu nie
widziałem podobnej tandety w żadnym innym anime :P

Ja oglądałem wszystkie odcinki a były tam naprawdę niektóre takie że w połowie zacząłem je przewijać np. "Ino krzyczy! Pucołowaty raj.". To była dopiero tandeta, więc nie dziw się że te odcinki które wymieniłem mogły mi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 14:14, Azrathel napisał:

hmm to te, gdzie Gaara walczył z tym takim mechanicznym, latającym czymś? w życiu nie
widziałem podobnej tandety w żadnym innym anime :P


Nie win twórców anime za brak oryginalnosci i poczucia tego co tworza. Chociaz teraz jest i nie lepiej mam nadzieje ze to sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 09:46, Baluk25 napisał:

Mam pytanie. Od którego, do którego odcinka Naruto to filery? ;>

Jeśli o pierwszą serię chodzi to zaczynają się na 137 odcinku i trwają aż do końca czyli do 220.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 10:21, Baluk25 napisał:

A tak szczerze to opłaca się oglądać, czy lepiej je sobie odpuścić?

Na to ci niestety odpowiedzieć nie mogę bo olałem je i po obejrzeniu 136 przeskoczyłem od razu do Shippudena, więc nie bardzo wiem czy warto... ale sądząc po różnych opiniach jakie słyszałem to możesz je sobie chyba spokojnie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydawało, że w Naruto było kilka serii fillerów. Przecież w mandze nie było czegoś takiego jak wyścig (coś takiego pamiętam z fillerów), gość z mieczem Shodaime (też filllery) itp. A w tych fillerach team 7 miał jeszcze Sasuke.
Później Sasuke ucieka - to było w mandze.
A dopiero później, od 136 zaczynają się te misje, gdzie Naruto zostaje doklejony do innych teamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy nie macie sie jakims innym filmem pasjonować jak Naruto. Wole byle co Graczykowie, Daleko od Noszy nie wiem największe głupoty, ale nie to. Bez przesady, żeby grali tam aktorzy, ale to zwykłą przecięna kreskówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 11:56, Josef Svejk napisał:

Co wy nie macie sie jakims innym filmem pasjonować jak Naruto. Wole byle co Graczykowie,
Daleko od Noszy nie wiem największe głupoty, ale nie to. Bez przesady, żeby grali tam
aktorzy, ale to zwykłą przecięna kreskówka.


Powiedział co wiedział. I znikł.
Po prostu się na tym nie znasz i tyle. Ale masz pośrednio racje, skoro się pasjonować anime. Manga jest o wiele lepsza.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wiem że w Naruto są jakieś żywioły style walk i coś podobnego (kolega mi mówił) i wam sie to podoba, ale bez przesady przecież ten nie przedstawia realistycznych wydarzeń. Inaczej mówiąc to bajeczka dla grzecznych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:06, Josef Svejk napisał:

Ludzie wiem że w Naruto są jakieś żywioły style walk i coś podobnego (kolega mi mówił)
i wam sie to podoba, ale bez przesady przecież ten nie przedstawia realistycznych wydarzeń.
Inaczej mówiąc to bajeczka dla grzecznych dzieci.


No i co z tego większość gier też nie przedstawia a zapewne w nie grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:06, Josef Svejk napisał:

Ludzie wiem że w Naruto są jakieś żywioły style walk i coś podobnego (kolega mi mówił)
i wam sie to podoba, ale bez przesady przecież ten nie przedstawia realistycznych wydarzeń.
Inaczej mówiąc to bajeczka dla grzecznych dzieci.



Buahahahaa... Jak rozumiem nie grasz w gry typu Gears of War, Mass Effect, Splinter Cell, Neverwinter Nights i wiekszosc, bo nie przedstawiaja one "realistycznych" wydarzen? Inaczej mówiąc są to gry dla grzecznych dzieci.
Zastanawia mnie tylko co ty wogóle robisz na forum gram.pl? Chyba, że ''grasz'' w Worda, Excela etc. No bo to jest realistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra to gra, a film to film. Sama nazwa mówi "GRA". Gra czyli do zabawy itp. Film oznacza przedstawienie wydarzeń w taki sposób, aby każdy coś w nim dla siebie znalazł, a tu ani nie jest do śmiechu ani do płaczu ani ogromnych emocji. Po prostu to jest zrobione na bazie "Pokemon".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 12:16, Josef Svejk napisał:

Gra to gra, a film to film. Sama nazwa mówi "GRA". Gra czyli do zabawy itp. Film oznacza
przedstawienie wydarzeń w taki sposób, aby każdy coś w nim dla siebie znalazł, a tu ani
nie jest do śmiechu ani do płaczu ani ogromnych emocji. Po prostu to jest zrobione na
bazie "Pokemon".


W twoim odczuciu zapewne tak
Ale jak to ładnie określiłes anime to anime i są te "pokemony" i te brutalniejsze bardziej dorosłe,że tak się wyrażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować