Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Może być motyw, że to tata Chouji''ego jakimś trikiem uratował Kakashiego, lub on sam za pomocą MS. W przyszłą śmierć Kakashiego zbytnio nie wierzę, aczkolwiek coraz częściej wydaje mi się ona realna. Nie wytrzymałbym, gdyby on zginął, mój ulubiony bohater. No i na scenę ponownie wkracza Danzou. Co wymyśli, tego nie wie nikt.

I no chapter next week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:33, Hubi Koshi napisał:

> Ale cóż, przynajmniej można się domyślać, że Danzo będzie próbował zabić Tsunade.

I znając życie w Naruto, pewnie mu się uda. Potem Naruto Być Może odetnie się od Konohy
dowodzonej przez Danzou i stanie się missing ninem, dogada się z Saskaczem i może razem
odbiją wioskę... mało możliwe, ale ciekawie by było.

No ciekawie, choć nie wierzę we fragment z połączeniem z Sasuke. Ale z drugiej strony, Kakashi pewnie nie umarł, to z wioski mogliby uciec wszyscy, którzy nie są głupio szefowi podlegli i praliby się z własnymi kumplami atakując/uciekając przed Konohą.

Ale nie, coś czuję, że Tsunade nie zginie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:36, Shini napisał:

Ale nie, coś czuję, że Tsunade nie zginie ;)

Cóż ja mam paskudne przeczucie jednak. Danzou poczeka sobie pewnie aż skopią nieco tyłek Peina i ten się wycofa. Tsunade będzie poważnie osłabiona po leczeniu tych wszystkich shinobi, a wtedy na scenę wkroczy Danzou, zlikwidują tych czterech ANBU chroniących Tsunade-hime i Voila, potem pewnie jeszcze powiedzą że zabił ją Pein i Coup d''Etat zakończony. Swoją drogą najbardziej mnie ciekawi po czyjej stronie w tej całej walce opowie się Sai. Mam nawet malutkie podejrzenie że ten Root który się odezwał to był właśnie Sai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:41, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą najbardziej mnie ciekawi po czyjej stronie w tej całej walce opowie się Sai. Mam
nawet malutkie podejrzenie że ten Root który się odezwał to był właśnie Sai.

Nieee, ja coś czuję, że Sai będzie dalej trzymał z Naruto i resztą. W końcu nauczył się żyć prawie jak człowiek, więc najwyższy czas na wyrwanie się spod skrzydeł Danzo (który zapewne zginie właśnie z ręki Saia po tym swoim przewrocie).

Tak, lubię dobre zakończenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 16:49, Shini napisał:

Nawet trudno powiedzieć, czy gwóźdź faktycznie wylądował w czaszce Kakashiego

Dla czego miałby wylądować. Przecież zostało jasno powiedziane, że zmangekyou''ował gwoździa ;p

20081107213224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 21:04, Shini napisał:

Nieee, ja coś czuję, że Sai będzie dalej trzymał z Naruto i resztą. W końcu nauczył się
żyć prawie jak człowiek, więc najwyższy czas na wyrwanie się spod skrzydeł Danzo (który
zapewne zginie właśnie z ręki Saia po tym swoim przewrocie).


Podobnie mi się widzi. Zapewne Kishimoto poświęci sporą część chaptera, bu pokazać rozterki Saia. Jednak ostatecznie zabije Danzou i przy okazji walnie jakiś fajny tekst.

Dnia 07.11.2008 o 21:04, Shini napisał:

Tak, lubię dobre zakończenia :P


Śmierć Sasuke? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:09, Shini napisał:

Naruto i Sasuke w łóżku :P


To nie było ani śmieszne, ani smaczne... Błech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:09, Shini napisał:

Naruto i Sasuke w łóżku :P


O, a to nie jest zakończenie ^^. Zdradzę ci Wielką (prawie jak Chouji AAA! <pędzący na niego Chouji> Uff, żyję) Tajemnicę Naruto. Myślisz, że dlaczego Saskacz tak bardzo chciał uciec z Konohy, a teraz chce się zemścić? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:29, Flash606 napisał:

O, a to nie jest zakończenie ^^. Zdradzę ci Wielką (prawie jak Chouji AAA! <pędzący
na niego Chouji> Uff, żyję) Tajemnicę Naruto. Myślisz, że dlaczego Saskacz tak bardzo
chciał uciec z Konohy, a teraz chce się zemścić? ;]

Pewnie dlatego
http://angelskully.deviantart.com/art/Sasuke-s-Laments-78422888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 22:47, Hubi Koshi napisał:

> O, a to nie jest zakończenie ^^. Zdradzę ci Wielką (prawie jak Chouji AAA! <pędzący

> na niego Chouji> Uff, żyję) Tajemnicę Naruto. Myślisz, że dlaczego Saskacz tak
bardzo
> chciał uciec z Konohy, a teraz chce się zemścić? ;]
Pewnie dlatego
http://angelskully.deviantart.com/art/Sasuke-s-Laments-78422888

Nie, bo właśnie, że dlatego :P
http://www.newgrounds.com/portal/view/464371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:53, Shini napisał:

Nie, bo właśnie, że dlatego :P
http://www.newgrounds.com/portal/view/464371

Oooo Fiori Party ^^
W sumie to na jedno wychodzi, biedny Saskacz się z traumatyzował tym całym molestowaniem i dlatego dał nogę (nie żeby Orochimaru był bardziej przystopowany) A tak w ogóle. Sasuke nie nie doceniaj shinobi z wioski Fangirls bo się to może dla ciebie źle skończyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 14:59, Hubi Koshi napisał:

nie nie doceniaj shinobi z wioski Fangirls bo się to może dla ciebie źle skończyć XD

I Fanboys ;p (nie, nie mówię o sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:31, Fouton napisał:

I Fanboys ;p

Ci są pewnie dość nieliczni :-)

Dnia 08.11.2008 o 15:31, Fouton napisał:

(nie, nie mówię o sobie)

Bez obaw, nawet przez moment nie przyszło mi to do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Ci są pewnie dość nieliczni :-)

Naruto pewnie będzie jedynym (i Orochimaru) ^^

Dnia 08.11.2008 o 15:50, Hubi Koshi napisał:

Bez obaw, nawet przez moment nie przyszło mi to do głowy

To do ciebie nie podobne. Dobrze się czujesz? Może masz nagły odpływ Pervertstwa? Czy jest na forum lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:12, Fouton napisał:

Naruto pewnie będzie jedynym (i Orochimaru) ^^

Co do Orochimaru... sam nie wiem. Niby był fanboyem tylko Sasuke, ale... wykazywał też zainteresowanie Naruto. Kto wie co mu tam w tej wężowej głowie siedziało.

Dnia 08.11.2008 o 17:12, Fouton napisał:

To do ciebie nie podobne. Dobrze się czujesz? Może masz nagły odpływ Pervertstwa? Czy
jest na forum lekarz?

Wiesz, jestem szalony, ale nie do tego stopnia by podejrzewać jednego z kroczących Drogą o sympatyzowanie z Yaoi... z drugiej strony jest w Yaoi coś pociągającego. Nie same Sceny oczywiście bo te przyprawiają mnie drgawki, ale sam motyw miłości między dwoma facetami, czułość i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 18:04, Hubi Koshi napisał:

> Naruto pewnie będzie jedynym (i Orochimaru) ^^
Co do Orochimaru... sam nie wiem. Niby był fanboyem tylko Sasuke, ale... wykazywał też
zainteresowanie Naruto. Kto wie co mu tam w tej wężowej głowie siedziało.

No nie, Oro przecież najpierw kręcił Itachi, dopiero później chciał wykorzystać jego brachola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować