Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2008 o 17:21, Sand Wraith napisał:

LOL XD

HINATA FOR THE WINZOR. Ech aż szkoda że coś takiego się nie zdarzy w mandze, naprawdę zaczyna mnie już irytować to stąpanie na paluszkach wokół Naruto przez Hinatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 17:21, Sand Wraith napisał:

LOL XD


O LOL. Extra, jako hmmm... można by powiedzieć fan Hinaty, uwielbiam takie poczucie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY NOWEGO CHAPTERA
Oj chyba jednak moja pewność że Kakashi przeżyje na niewiele się zdała, zginął... a przynajmniej takie odnoszę wrażenie, może przy odrobinie szczęścia przeżyje, chociaż teraz zaczynam w to coraz bardziej wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:59, Hubi Koshi napisał:

SPOILERY NOWEGO CHAPTERA
Oj chyba jednak moja pewność że Kakashi przeżyje na niewiele się zdała, zginął... a przynajmniej
takie odnoszę wrażenie, może przy odrobinie szczęścia przeżyje, chociaż teraz zaczynam
w to coraz bardziej wątpić.


Póki co, wolę twierdzić, że jest to śmierć kliniczna. Jednak prawdopodobieństwo śmierci drastycznie wzrasta. Pewnie jego ojciec powie mu coś w stylu: "Musisz wracać", "Twój czas jeszcze nie nadszedł" lub coś w tym stylu i Kakashi wróci. Albo i nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:47, kowboj3 napisał:

Póki co, wolę twierdzić, że jest to śmierć kliniczna. Jednak prawdopodobieństwo śmierci
drastycznie wzrasta. Pewnie jego ojciec powie mu coś w stylu: "Musisz wracać", "Twój
czas jeszcze nie nadszedł" lub coś w tym stylu i Kakashi wróci. Albo i nie.


Jak dla mnie to też śmierć kliniczna. Przecież Kishimoto nie uśmierci go w środku walki z Peinem. Ale coś mi się widzi, że wreszcie zobaczymy twarz Kakashiego. Jego ojciec nie już maski i może pojawi się jeszcze Obito. Kakashi wróci do żywych i pokona Peina swoją twarzą (pamiętacie ten chapter, kiedy 7 Team starał się zdjąć jego maskę?) xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 14:47, kowboj3 napisał:

Póki co, wolę twierdzić, że jest to śmierć kliniczna. Jednak prawdopodobieństwo śmierci
drastycznie wzrasta. Pewnie jego ojciec powie mu coś w stylu: "Musisz wracać", "Twój
czas jeszcze nie nadszedł" lub coś w tym stylu i Kakashi wróci.

Dokładnie. I wątpię by miało być inaczej. Oprócz tego wyszło na to, że Naruto nie połączy się z Fukusaku i to tyle ciekawostek w tym rozdziale. Nie opłacało się czekać dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 13:59, Hubi Koshi napisał:

SPOILERY NOWEGO CHAPTERA
Oj chyba jednak moja pewność że Kakashi przeżyje na niewiele się zdała, zginął... a przynajmniej
takie odnoszę wrażenie, może przy odrobinie szczęścia przeżyje, chociaż teraz zaczynam
w to coraz bardziej wątpić.

NIE. To by była najgłupsza śmierć ever ... po prostu nie ...
Aha i kiedy wiadomo że spoiler to fake?
-widać twarz Kakashiego
-Naruto panuje nad Kyubim
-Naruto uczy się techniki 4 (teleportacja)

Aha i po raz drugi zostało powiedziane że Rin nie żyje ... owszem "to że nie udało mi się jej ochronić" można rożnie interpretować ... nie mniej, chyba oprócz flashbacków więcej jej już nie zobaczymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:43, Sand Wraith napisał:

Aha i po raz drugi zostało powiedziane że Rin nie żyje ... owszem "to że nie udało mi
się jej ochronić" można rożnie interpretować ... nie mniej, chyba oprócz flashbacków
więcej jej już nie zobaczymy ...

Nie zapominaj o tym że Kakashi powiedział "Obito, Rin, Master I''ll be there soon", czyli dołączy do nich w niebie ^^ Miejmy nadzieje że nie, jakkolwiek wygląda to na stan przedśmiertny to ja jednak obawiam się że Kakashi może zejść, oby nie, ale może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:51, Hubi Koshi napisał:

Nie zapominaj o tym że Kakashi powiedział "Obito, Rin, Master I''ll be there soon", czyli
dołączy do nich w niebie ^^ Miejmy nadzieje że nie, jakkolwiek wygląda to na stan przedśmiertny
to ja jednak obawiam się że Kakashi może zejść, oby nie, ale może.


Powtarzam: Kakashi nie zginie, dopóki nie zobaczymy jego twarzy! Jeśli jednak Kishimoto uparł się na to, to to... zbieram ekipę, która go nawróci.

PS. Jak dal mnie to pierwszą osobą, do której pobiegłby Kakashi, byłby Jiraya. Ero-senin pewnie napisał kolejną książkę po śmierci ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 21:33, Flash606 napisał:

Powtarzam: Kakashi nie zginie, dopóki nie zobaczymy jego twarzy! Jeśli jednak Kishimoto
uparł się na to, to to... zbieram ekipę, która go nawróci.

PS. Jak dal mnie to pierwszą osobą, do której pobiegłby Kakashi, byłby Jiraya. Ero-senin
pewnie napisał kolejną książkę po śmierci ^^.

A widziałeś Datebook 3? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nigdy nie byłem fanem anime i mangi, tak Naruto mnie wciągnął. Wziąłem 1 tom z półki koleżanki, już przeczytałem dwa kolejne... i czekam na więcej. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:17, BzyQacz napisał:

Jak nigdy nie byłem fanem anime i mangi, tak Naruto mnie wciągnął. Wziąłem 1 tom z półki
koleżanki, już przeczytałem dwa kolejne... i czekam na więcej. Warto?

Warto, warto. Z czasem akcja coraz bardziej dojrzewa, robi się coraz poważniej i ciekawiej. Bezwzględnie warto ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować