Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 20:52, Infes napisał:

To nie wchodz do tematu tak jak Piciambeer, proste. A obrazka Ci nie zakryje.


Czy Ty dzieciaku wiesz po co jest funkcja spoiler? Z powodu Twojego widzimisię mam nie zaglądać do tematu? Zaznaczanie opcji spoiler nie boli, a w tym wątku toczą się rozmowy nie tylko na temat przyszłego chaptera, ale także inne poboczne wątki, o których mam ochotę rozmawiać. I dlatego do tematu wchodził będę. I troszkę netykiety z Twojej strony nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty wiesz dzieciaku że ja Cie nie zmuszam czytać moich wypowiedzi? Chcesz to czytaj nie chcesz to nie czytaj. Tak boli mnie nacisnięcie tego przycisku "Spoiler".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 22:01, Infes napisał:

A czy Ty wiesz dzieciaku że ja Cie nie zmuszam czytać moich wypowiedzi? Chcesz to czytaj
nie chcesz to nie czytaj. Tak boli mnie nacisnięcie tego przycisku "Spoiler".


Ale w takim razie sam odstraszasz od siebie rozmówcę. Lubię czytać Twoje wypowiedzi, bo czasami napiszesz jakiś fajny wniosek, teorię, na które można podyskutować. I wszyscy są szczęśliwi. A funkcja spoiler nie powstała na darmo, w takich sytuacjach wypada jej użyć.

=============================================

Czyli jak dobrze pójdzie, to nowy chapterek będzie znowu dzisiaj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło gdyby jakiś strona na dziś się już postarała.

Spoiler

Ciekawi mnie kto pokona ostatecznie Nagato? W końcu Naruto jeszcze walczy z Pain''em a dwie drużyny już z Konohy wystartowały na Nagato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 10:09, Infes napisał:

Byłoby miło gdyby jakiś strona na dziś się już postarała.

Chyba wykrakałeś :-P Jest już RAWek One Piece''a więc nie zdziwiłbym się gdyby i reszta się niedługo pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to spojler, ale...

Spoiler

Naruciak wydaje się zły na Peina (naprawdę? spostrzegawczy jestem :P) bo w tych rawach powtarzają się wypowiedzi typu: teraz za wszystko zapłacisz, przedwczesna śmierć etc. ^^ Tak niepotrzebnie chwalę się że mogę odczytać żałośnie niewiele, ale wiem że większość tutejszych psycholi i tak się na to rzuci i zacznie dyskutować. Mam dóbr humor i fazę dzisiaj, i nie nic nie brałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Naruciak wydaje się zły na Peina (naprawdę? spostrzegawczy jestem :P) bo w tych rawach

Dnia 26.03.2009 o 14:54, Alamut napisał:

powtarzają się wypowiedzi typu: teraz za wszystko zapłacisz, przedwczesna śmierć etc.


Spoiler

I nagle wpada Madara albo Saskacz i uniemożliwiają mu dokonanie zemsty ^^. Na serio mam nadzieję, że Pein zginie śmiercią numer 2 (numer jeden to śmierć po nagłym zobaczeniu wypiętych Gaia i Lee).



Spoiler

> ^^ Tak niepotrzebnie chwalę się że mogę odczytać żałośnie niewiele, ale wiem że większość

Dnia 26.03.2009 o 14:54, Alamut napisał:

tutejszych psycholi i tak się na to rzuci i zacznie dyskutować.



Spoiler

Jutro to będzie jatka, no chyba, że któryś znajdzie chapter już dzisiaj. Oby przeżyć piątek, oby przeżyć piątek...


Dnia 26.03.2009 o 14:54, Alamut napisał:

Mam dóbr humor i fazę dzisiaj, i nie nic nie brałem ^^


Niczego nie podbiłeś, nie wygrałeś żadnego pojedynku z GoodGuys? No to dziwne ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 15:23, McFlash napisał:

Spoiler

I nagle wpada Madara albo Saskacz i uniemożliwiają mu dokonanie zemsty ^^. Na serio
mam nadzieję, że Pein zginie śmiercią numer 2 (numer jeden to śmierć po nagłym zobaczeniu
wypiętych Gaia i Lee).


Spoiler

A wersja nr 2 to ... ?


Dnia 26.03.2009 o 15:23, McFlash napisał:

Niczego nie podbiłeś, nie wygrałeś żadnego pojedynku z GoodGuys? No to dziwne ;].

Czy liczy się zakup dwóch tomów komiksowego "Conana" ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to odkrycia wielkiego nie ma.

Spoiler

Naruto na pewno jest wściekły na Pain''a choćby za Jiray''e a to co zrobił Hinacie to już w ogóle Naruto wybuchł i osiągnął 9 ogonów jednakże został powstrzymany. Więc sam tak ogromny wybuch jego siły,energi to już pokazuje jak jest wściekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy chapter jest całkeim dobry.

Spoiler

Co prawda nie mamy jeszcze klimaxu walki Pein vs New Badass, ale jest ciekawie. Jak napisał Zangul przybywa wreszcie team Gai (dlaczego oni wciąż żyją? -.-) a Hinata jeszcze trochę zipie. Naruciak po raz kolejny pokazuje swój nowonabyty, a przynajmniej w pełni rozwinięty zmysł taktyczny, a God Realm dostaje kuku ^^ Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... Teoretycznie, skoro wiedział gdzie jest prawdziwy Nagato, mógł rzucić tego Shurikena w kierunku góry. GR nie widziałby nic z powodu zasłony dymnej, a ze widok na okolicę zakrywa w większości ścianka z origami, to byłoby po Peinie. Dodatkowo fakt, że chce z nim pogadać... Coś mi się widzi, że walka nie skończy się śmiercią, a Katharsis tego terrorysty -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 441

Spoiler

Naruto powraca do Sage Moda w pełni sił. Gai Team pomaga wszystkim mieszkańcą natomiast Hinata wiadomo w 101% że póki co żyje gdyż odniosła mało poważne rany. Naruto odkrywa gdzie znajduje się Nagato. Później widzimy że używa sprytnie Rasenshuriken''a a Pain odpowiada swoim atakiem jednakże 2 Rasenshuriken jest w cieniu pierwszego. Czyżby to miałbyć ostateczny cios dla Pain''a? To już w następnym chapterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, no - chap naprawdę dobry :)

Spoiler

Szczególnie podobal mi się sposób w jaki Naruto odkryl kryjówkę Nagato, następny chapek zapowiada się interesująco :) a Hinata nadal jak ledwo dycha myśli o ''Pomarańczowym'' ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 10:38, Alamut napisał:

Spoiler

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz... Teoretycznie, skoro wiedział gdzie jest prawdziwy Nagato, mógł rzucić
tego Shurikena w kierunku góry.


Też się nad tym zastanawiałem, ale może po prostu do rzucania potrzebna jest czakra natury w powietrzu, a na takim dalekim obszarze może nie występować, tylko w okolicy mędrca.

No i - Tenten, kochamy cię za te słowa! :D Neji musi skombinować lekarza (obstawiam 60zł, że przyleci Sakura ;]) i świętujmy - stawiam wszystkim po browarku/soczku x]

20090327162621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka all.czytaliscie juz najnowszy chap .... spoko jest... myslisz ze sakura przybedzie ?? :), tez tak mysle ...


P.S wbijajcie na to co mam w podpis :) - sry za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 16:26, Piciambeer napisał:

w powietrzu, a na takim dalekim obszarze może nie występować, tylko w okolicy mędrca.


No Naruto staje się naprawdę potężnym shinobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 16:26, Piciambeer napisał:

Też się nad tym zastanawiałem, ale może po prostu do rzucania potrzebna jest czakra natury
w powietrzu, a na takim dalekim obszarze może nie występować, tylko w okolicy mędrca.

Albo Kishi na to nie wpadł po prostu ^^

Dnia 27.03.2009 o 16:26, Piciambeer napisał:

No i - Tenten, kochamy cię za te słowa! :D Neji musi skombinować lekarza (obstawiam 60zł,
że przyleci Sakura ;]) i świętujmy - stawiam wszystkim po browarku/soczku x]

Oby nie Sakura -.- Biorąc pod uwagę, że ostatnio ma wahanie nastroju: Sasuke-kun, a może jednak, tylko troszeczkę Naruto, to ta idiotka jeszcze coś złego Hinacie zrobi xD Pomyślmy, że ta szczera dusza palnie, że wreszcie powiedziała Naruto co do niego czuje, a Inner Sakura, żeby zachować dla siebie wszystkie opcje wykorzysta leżącą w pobliżu poduszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter taki sobie, 6/10. Kreska średnia, chociaż o niebo lepsza niż w ostatnim chapie.

minusy:
-Naruto znowu z Rasenshurikenem , proszę Cie Naruto weź się chłopie w garść i opanuj jakaś technikę co nie ma "rasen" w nazwie. O ile cały Konoha arc i walka Naruto vs Pain mi się podoba to nie mogę wytrzymać tego ciągłego Rasen to rasen tamto.
-Potężny shinobi Pain daje się złapać na sztuczkę z shurikenem ukrytym w cieniu...

plusy:
+Naruciak nie zareagował na zaczepkę o Sasuke, to mi się podobało, pokazał, że trochę wydoroślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 21:05, Vizimir90 napisał:

Chapter taki sobie, 6/10. Kreska średnia, chociaż o niebo lepsza niż w ostatnim chapie.


minusy:
-Naruto znowu z Rasenshurikenem , proszę Cie Naruto weź się chłopie w garść i opanuj
jakaś technikę co nie ma "rasen" w nazwie. O ile cały Konoha arc i walka Naruto vs Pain
mi się podoba to nie mogę wytrzymać tego ciągłego Rasen to rasen tamto.
-Potężny shinobi Pain daje się złapać na sztuczkę z shurikenem ukrytym w cieniu...

plusy:
+Naruciak nie zareagował na zaczepkę o Sasuke, to mi się podobało, pokazał, że trochę
wydoroślał.



T się zgadzam odnośni tycvh rasenganów. Fakt Naruciak ma już trochę technik jednak większość to odmiany Rasengan. Czyli:
-Rasengan
-Odama Rasengan
-Fuuton Rasengan
-RashenShuriken

i jeszcze pare innych. Szkoda że żabki nie nauczyły go jakiś innych technik. Mam nadzieje tylko że teraz nauczy sie czegoś ciekawego. I cóż Zabuza też nabrał się na ten numer xD Co do kreski to nie podobała mi się na jednej ze stron już teraz nie pamiętam której ale ogólnie jest dobra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować