Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 21:38, Tymonius napisał:

A jak wiadomo po polsku, znaczy w plecy nawet o tydzień do oryginalnej mangi.

Tak. Przeważnie było 19 stron. Czasami 21 - 22. Od walki Pain vs Naruto ilość stron została
zredukowana do 17, czyli wróciła do stanu początkowego. Szkoda. Bo można śmiało sądzić
iż jest to spowodowane wydłużeniem czasu emisji Naruto...


Wiesz, jeżeli byłoby to 17 stron świetnej fabuły - wybaczyłbym. Ale dzisiejszy chapter był nudny, krótki itp.
Kishimoto mógł inaczej przedstawić te arcyważne wydarzenie jakim jest dojście Danzou do władzy i jego natychmiastowa realizacja własnej polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 21:38, Tymonius napisał:

A jak wiadomo po polsku, znaczy w plecy nawet o tydzień do oryginalnej mangi.

To gdzie ty czytasz? Ja polskiego naruciaka czytam w piątek. Nieraz nawet jest w czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:12, Mange napisał:

> A jak wiadomo po polsku, znaczy w plecy nawet o tydzień do oryginalnej mangi.
>
To gdzie ty czytasz? Ja polskiego naruciaka czytam w piątek. Nieraz nawet jest w czwartek
:D


Chciałbym to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:37, Tymonius napisał:

> > A jak wiadomo po polsku, znaczy w plecy nawet o tydzień do oryginalnej mangi.

> >
> To gdzie ty czytasz? Ja polskiego naruciaka czytam w piątek. Nieraz nawet jest w
czwartek
> :D

Chciałbym to zobaczyć.


ukrytawioska.com Tutaj masz po polsku z kilku godzinną obsuwą w porównaniu do wydania amerykańskiego ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee? Spałeś? Czy nie czytałeś? Pain Główny/Nagato umarł przez to że mając bardzo mało czakry użył mocy Rinengana a dokładnie reinkarnacji/odrodzenia/ożywienia ludzi których sam pozabijał (Kakashi). Konan postanowiła odejść od Akatsuki i ciało Nagato zabrała ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na UW czasem nawet w czwartek są pl. A jeśli nie to w piątek zawsze są, zazwyczaj do popołudnia. Co do chaptera, to mam nadzieje, że Sasek szybko przybędzie lub jakąś inna akcja. Bo nie chce czekać 10 chapterów by coś się zaczęło działo. Swoją drogą czekam na walkę *.* 8 ogoniasty VS Kisame xD W końcu ten drugi ma podobno najwięcej chakry w Akatsuki a w takiej walce an serio jeszcze go nie widzieliśmy. Mój ulubieniec z czerwonych chmurek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 15:40, Jakli napisał:

ukrytawioska.com Tutaj masz po polsku z kilku godzinną obsuwą w porównaniu do wydania
amerykańskiego ;P.

No właśnie o to stronke mi chodzi :D, nie chciałem po prostu podawać linków.


Tymonius zobaczysz za tydzień w piątek (polska wersje), z małą obsuwą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 12:45, Piciambeer napisał:

Ale suhar na wbijam nie ma odcinka a na kresce kiepska jakoś, prfff.

Ja kce odcinek.

OMG n00b, spróbuj na shippuudenie. Ja oglądałem wczoraj i było git. Poza tym naucz sie w końcu używać googli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 13:00, Wintesun napisał:

OMG n00b

Zawsze zadowalałem się na wbijam i nie gogliłem bo nie było potrzeby - teraz jakoś się głupio spóźniają (normalnie też jest w soboty)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 13:27, Piciambeer napisał:

> OMG n00b
Zawsze zadowalałem się na wbijam i nie gogliłem bo nie było potrzeby - teraz jakoś się
głupio spóźniają (normalnie też jest w soboty)...

Też byłem zawiedziony, że na wbijam nie ma. Tak jest chyba najlepsza jakość odcinków. Musiałem poszukać w google, i na shippuudenie był :D

BTW, ta walka nie będzie jakoś super widowiskowa, ponieważ Oro jest na wyczerpaniu i za dużo nie pokarze. Ciekawsze będą walki Sasuke vs Dedira. I walka braci Uchiha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 13:56, Mange napisał:

BTW, ta walka nie będzie jakoś super widowiskowa, ponieważ Oro jest na wyczerpaniu i
za dużo nie pokarze.

Nie czytasz mangi?

Spoiler

Jedyne co pokaże to genjutsu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 14:04, Piciambeer napisał:

> BTW, ta walka nie będzie jakoś super widowiskowa, ponieważ Oro jest na wyczerpaniu
i
> za dużo nie pokarze.
Nie czytasz mangi?

Spoiler

Jedyne co pokaże to genjutsu :>



Sorry post się dodał -.- Nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 11:06, VanShikamaru napisał:

w anime już sie skończyły fillery czy jeszcze nie?

Właśnie pierwszy odcinek zgodny z mangą wyszedł, ale przegadany i 60% flashbacki - słabo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na co ty liczyłeś? Na akcje i "ciachu ciachu"? Mam nadzieje że teraz porozmawiali sobie i zacznie się dziać akcja,niech skończą tą walke w jednym odcinku ale niech on chociaż będzie efektowny a nie rozmowa,rozmowa,atak,rozmowa,rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować