Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2009 o 14:55, Vernio napisał:

Spoiler

Pogubiłem się. Którego Japończycy używają aby wyrazić swoje uczucia(Co można przetłumaczyć
na lubić/kochać),a które uważają za zbyt nachalne(tłumaczone na kochac)?
Bo z tego co pamiętam to Hinata użyła tego pierwszego.A Sakura, którego?


Aishiteru to dosłownie kochać. Zazwyczaj mówi tak też do siebie rodzina.
Suki to lubić/kochać.
Sakura użyła kochać bo patrzyłem na rawke.
Hinata natomiast użyła Daisuki desu co już jest niezaprzeczalnym kochaniem i uwielbieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:10, Fouton napisał:

Hinata natomiast użyła Daisuki desu co już jest niezaprzeczalnym kochaniem i uwielbieniem.

Dai-Suki to na wolne tłumaczenie "Wielka miłość/Wielkie kochanie" nie mylę się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:26, Hubi_Koshi napisał:

> Hinata natomiast użyła Daisuki desu co już jest niezaprzeczalnym kochaniem i uwielbieniem.

Dai-Suki to na wolne tłumaczenie "Wielka miłość/Wielkie kochanie" nie mylę się ??

Nie mylisz się w dosłownym tłumaczeniu tak to brzmi, czyli normalnie oznacza że ktoś naprawdę mocno kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 17:26, Hubi_Koshi napisał:

Dai-Suki to na wolne tłumaczenie "Wielka miłość/Wielkie kochanie" nie mylę się ??

Tak ale wciąż jednak Sakura użyła mocniejszego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na opis :D ;)


@ Infes

w końcu się tego doczekaleś ;)


@ Fouton

" Tak ale wciąż jednak Sakura użyła mocniejszego słowa. "

mimo, że użyla mocniejszego slowa to i tak nie wyglądalo to na szczere wyznanie... tylko na takie wymuszone przygotowane slówka, które powtarzala pewnie przez calą drogę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem pairingu NaruxHina i NaruxSaku, jedyne jakie widziałem w tej serii to ShikaxTemari, AsumaxKurenai i JirayjaxTsunade, ale po tym chapterze widzę, że NaruxHina się sprawdzi. Naruciak dorósł i nie da sie tak łatwo wykiwać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 20:13, Infes napisał:

Cierpliwość popłaca :P

A ja Wam powiadam że Naruciak będzie z Shion albo Amaru i tyle :]



Gdzie była Amaru? W jakimś filmie czy fillerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:07, Vernio napisał:

> Cierpliwość popłaca :P
>
> A ja Wam powiadam że Naruciak będzie z Shion albo Amaru i tyle :]


Gdzie była Amaru? W jakimś filmie czy fillerach?



"najnowszy" film Shippuudena - tzn. najnowszy w wydaniu polskim ;)
{ bo w Japonii to już się nowy ukazal :P }

@ Piciambeer

ja z początku bylam za NaruSaku... myślalam, że Sakura zmądrzeje ... ale się zawiodlam :P
{ może jeszcze odpokutuje ]:-> :P }


hahahaha. i ten szczegól, że ma większy obrazek mnie rozwalil xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak już napisała osóbka nade mną ;) Dokładniej to w Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds(Więzi). No nawet znalazłem mojego posta gdzieś z okolic 3.05 gdzie dawałem urywkę z filmu dlaczego mnie urzekła właśnie ta para. Czyż Oni nie są dla Siebie uno perfecto? No albo Shion bo w końcu Naruciak Jej coś obiecał ;)

20091031224323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 21:51, lisek93 napisał:

ja z początku bylam za NaruSaku... myślalam, że Sakura zmądrzeje ... ale się zawiodlam
:P

Jak mam być szczery, to nawet nie myślałem o tym pairingu na początku oglądania tego anime. Ale p[poważnie - Hinata swoim pierwszym wejściem (test z Henge no Jutsu i pierwsze pukanie w palce <3) mnie zauroczyła, po czym uważałem ją za jedyną kandydatkę na towarzyszkę życia siódmego Hokage :]

Dnia 31.10.2009 o 21:51, lisek93 napisał:

{ może jeszcze odpokutuje ]:-> :P }

Hmmm... Zakaz jedzenia ramen przez miesiąc!

Dnia 31.10.2009 o 21:51, lisek93 napisał:

hahahaha. i ten szczegól, że ma większy obrazek mnie rozwalil xD

Ale się liczy! =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 23:17, Piciambeer napisał:

Hmmm... Zakaz jedzenia ramen przez miesiąc!

i tak go {raczej} nie lubi :P
i pewnie jest wyznawczynią ''diety cud'' :D = mieść się w 500 cal na dzień :D

>Ale się liczy! =D

ale Cię pewnie Peres00 ''zagiąl'' swoim postem :P ( "Sakura została ładniej narysowana" )

( brawo Peres00, hehe :D )


@ Infes

szkoda, że jak jej to obiecal - mam na myśli Shion - to nie byl tym myślącym Naruciakiem, jakiego można bylo zobaczyć w chapku 469 :D bo ogólem to jej pomyslu - jakby to ująć - nie skumal :P { w przeciwieństwie do reszty - tu szczególnie zapamiętalam minę Sakury ^^ } - ciekawa po prostu jestem jego reakcji, jakby zrozumial jej propozycję ;)

a Amaru też spoko ;)

ale wątpię żeby z powrotem ''wcisnęli'' je do Shippuudena :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 22:44, Infes napisał:

Tak już napisała osóbka nade mną ;) Dokładniej to w Naruto Shippuuden Movie 2: Bonds(Więzi).
No nawet znalazłem mojego posta gdzieś z okolic 3.05 gdzie dawałem urywkę z filmu dlaczego
mnie urzekła właśnie ta para. Czyż Oni nie są dla Siebie uno perfecto? No albo Shion
bo w końcu Naruciak Jej coś obiecał ;)



Oo To widzę ,że mam zaległości. Trzeba będzie nadrobić. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest w tym najgorsze, gdy zapominają o osobach z kinówek. To samo jest w Bleach''u gdzie Ichi poznał kobietę na poziomie w Memories of Nobody a teraz już pewno nigdy Jej nie ujrzymy :( Ciekawe jakby zareagował, znając życie gdyby był taki "pervert" jak większość w jego wieku to od razu by się zgodził tak samo bez zastanowienia ;)

@Vernio
No problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi o wielmożni bracia forumowicze, lecz przez niewiedzę i desperację swoją pytam w tym temacie, mającego z problemem mym wspólnego niewiele. A dokładniej: mógłby mi ktos podać liste płyt i utworów na tychże płytach zespolu Flow? (zrobili dwa świetne openingi do Naruto, Sign jest poprostu genialny ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 09:40, Peres00 napisał:

Ale za to Sakura została ładniej narysowana gdy wyznaje miłość niż Hinata :P

lolwut? Gdzie i w którym miejscu?

Ciężko się nie zgodzić jeśli chodzi o to, że Sakura wyładniała. Bo i owszem, nawet bardzo. Ale gdzie tu ładniejsze narysowanie? Hinata ma więcej szczegółów, a to co się rzuca w oczy w obrazku Sakury to po prostu prostota [:)], bo mniej czarnego jest i większe podkreślenie twarzy. Na której notabene przedstawiona jest fałszywa, nieśmiała miłość, w przeciwieństwie do desperacji i okazania wielkiego uczucia bijącego z twarzy Hinaty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować