Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 19:38, KuroNeko napisał:

"przebiegł mi drogę czarny kot i musiałem iść okrężną
drogą" ;)

Przebiegłeś mu drogę? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 15:39, Fouton napisał:

> "przebiegł mi drogę czarny kot i musiałem iść okrężną
> drogą" ;)
Przebiegłeś mu drogę? ;>

Tak, robię to zawodowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

473

Spoiler

Kisame die! A jak wrzuciłem linka do wywiadu z Kishim, gdzie odpowiedział ,że w walce z Bee zginie ktoś z Akatsuki, to nikt nie był przychylny temu.:P Stawiam ,że to ,że będą trzy nowe postacie w Akatsuki to też prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 02:14, Jakli napisał:

Spoiler

I co teraz Bee będzie z Samhedą łaził? Cmon.


Phii to pikuś, pomyśl chwilę,

Spoiler

Killer Bee walczy bodaj używając siedmiu ostrzy, nie ?? Pomyśl co by było gdyby zechciał zebrać całą Hidden Mist kolekcję XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:05, Vernio napisał:

473

Spoiler

Kisame die! A jak wrzuciłem linka do wywiadu z Kishim, gdzie odpowiedział
,że w walce z Bee zginie ktoś z Akatsuki, to nikt nie był przychylny temu.:P Stawiam
,że to ,że będą trzy nowe postacie w Akatsuki to też prawda.


Zwracam honor do kieszeni :-)

Spoiler

Jeśli dobrze pamiętam w tym wywiadzie była mowa że Killer Bee atakuje Hidden Leaf. Pytanie brzmi czemu, dla jaj, czy może jego brat mu kazał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 07:47, Hubi_Koshi napisał:

> 473

Spoiler

Kisame die! A jak wrzuciłem linka do wywiadu z Kishim, gdzie odpowiedział

> ,że w walce z Bee zginie ktoś z Akatsuki, to nikt nie był przychylny temu.:P Stawiam

> ,że to ,że będą trzy nowe postacie w Akatsuki to też prawda.


Zwracam honor do kieszeni :-)


:P

Dnia 26.11.2009 o 07:47, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeśli dobrze pamiętam w tym wywiadzie była mowa że Killer
Bee atakuje Hidden Leaf. Pytanie brzmi czemu, dla jaj, czy może jego brat mu kazał ??



Spoiler

Jeszcze raz linkdo wywiadu:
http://rockleevortex.proboards.com/index.cgi?board=kj&action=display&thread=717

Hmm. Nie mam pomysłu, czemu Bee miał by atakować wiochę liścia. Ciekawe czy ten atak okażę się prawdą. Myślę, że z punktu widzenia fabuły to by było ciekawe.
Po za tym w tym wywiadzie są inne ciekawostki jak to, że Naruto ma się nauczyć trzech technik czwartego. Tylko nie wiem czy w zdaniu "4th''s secret and bloodline will be shown" słowo bloodline traktować jako KG czy jako linię krwi, że Naruto jest jego synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:58, Vernio napisał:

Spoiler

Hmm. Nie mam pomysłu, czemu Bee miał by atakować wiochę liścia. Ciekawe czy ten atak
okażę się prawdą. Myślę, że z punktu widzenia fabuły to by było ciekawe.
Po za tym w tym wywiadzie są inne ciekawostki jak to, że Naruto ma się nauczyć trzech
technik czwartego. Tylko nie wiem czy w zdaniu "4th''s secret and bloodline will be shown"
słowo bloodline traktować jako KG czy jako linię krwi, że Naruto jest jego synem.


Spoiler

Oblookałem spoilery do nowego chaptera i wygląda na to że Raikage znalazł Bee, dlatego całkiem możliwe że to Raikage każe Bee zaatakować Konohę, pewnie bo to by nie przeszkadzali w walce z Madarą, albo żeby porwał Naruto (coby Madara nie mógł położyć łapy na Kyuubisiu) Mhm chyba już to mówiłem, ale bardzo bym chciał żeby Naruto się nauczył tej "teleportacji". A ja nadal mam nadzieję że Bee skumpluje się z Naruto i poduczy go trochę w dziedzinie dogadywania się z Bijuu i wykorzystywania jego mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:10, Hubi_Koshi napisał:

ciacho


Spoiler

Oo Widzę ,że nie tylko ja bym chciał aby Naruto nauczył się techniki-wizytówki czwartego:D Możesz mieć rację. Nie wiadomo co tam we łbie Raikage może siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy chapter spojler

Spoiler

Ach, bezgłowy Kisame jest taki sexi. A tak na poważnie, śmierć Kisame jest pokazana tak bezbarwnie, aż nie wierzę, że zginął ;p No i Sai planuje coś sknocić, ciekawe jak bardzo mu to wyjdzie.



A tu na temat wywiadu.
Spoiler

A co do tego ataku Bee na Konohę. Rzecz jasna będzie to inny atak niż inwazja Paina, więc jak taki Danozu zginie lub dostanie porządny łomot, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Anime zazwyczaj na końcu rozbrzmiewa dość fajny kawałek, niestety nie mam pojęcia jak go znaleźć. Czy ktoś mógłby mi pomóc ? W najnowszym odcinku jest ona wtedy gdy Sasuke mówi o Jutsu na poziomie Ameterasu, i gdy Itachi mówi, że Sasuke nie ma już Chakry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Piękny duet stworzyli i Kisame dead. Idąc dalej widzę że wątek NaruxSakura nie ginie chyba że Sai ma zamiar o czym innym powiedzieć. Jakąś inną "prawdę".



@Peres00
Podaj minuty i sekundy w danym odcinku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A ja nadal mam nadzieję że Bee skumpluje się z Naruto i poduczy go trochę w dziedzinie
dogadywania się z Bijuu i wykorzystywania jego mocy.



Spoiler

Wątpię co do tej nauki dogadywania się z Kyuubim. Kyuubi by bardziej chciał przejąć kontrole nad Naruto całkowicie (nie pamiętam który to chapter, ale to było wtedy co Naruto już miał całkowicie złamać pieczęć ale go Sasuke powstrzymał) i zająć się wtedy swoimi sprawami.



Co do Kyuubiego skoro już mowa, to rozwinąłby się jakoś ten wątek bo szczerzae mówiąc przy walce z Painem spodziewałem sie totalnej masakry a tu wyskakuje 4-ty i odnawia pieczęć. Osobiście chetnie bym tak na koniec mangi zobaczył walkę Naruto i Sasuke w której Naruto w formie 9-ciu ogonów robi papke z S :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale za to kolejny genialny odcinek anime. Jestem po obejrzeniu najnowszego odcinka, Itachi vs Sasuke ciąg dalsz.Naprawdę powtarzam się ale świetnie jest na walka przedstawiona. Amaterasu w anime wygląda na poziomie... No jest na co popatrzeć...warto było te filery przemeczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chapek 473

Spoiler

no. piękniusio odcięta glówka ;) - i dobrze. nie będzie tu więcej żadnych "nad-postaci" :> ... { choć w sumie to się nie zdziwię jak się zmieni w zlotą rybkę i dolączy z powrotem do Madary ;D }
i kredkiiii wrócily! :)
ogólem to dobry timing grupki odbijającej.
btw. zauważyliście jakieś podobieństwo między tą grupą co odbijala tego ''pana'' z Byakuganem a Tsunade/Jira i Naruto/Sakura ? :P
''trochę'' ten "mr. byakugan" dostal po glowie ;)

{ wybaczcie, ale umknęly mi ich imiona z pamięci }

Jeszcze ten Sai na koniec ... ;o
{ a propo tego : ''fejk'' niżej ;) }



( ostatni panel wymiata :D )

20091127144912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

i kredkiiii wrócily! :)



Spoiler

Właśnie chciałem tu napisać o jego fantastyczny kredka no jutsu. :P


Chapter bardzo mi się podobał. Wiele rzeczy się działo i to konkretnie, bez zbędnego gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jeszcze tego ołówka, to gdybyśmy spojrzeli na to z innego punktu widzenia, to byłoby to możliwe? :P
Tzn. przy takich drganiach i takiej ilości ''prądu'', czy ten ołówek by nie rozpadł się na kawałki? ;D

Wiem, że analizowanie mangi w sposób jest głupie i dziwne, ale cóż. :) Zboczenie klasy mat-fiz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem czy Kishi wyposaży Naruciaka w taki gadżet ;D
... choć w sumie to ma taką jedną ''technikę'' w zanadrzu jakby się nad tym doglębniej zastanowić
;)

a co do anime > wow, dobry epek im wyszedl. ogólem to zapowiada się ciekawy tydzień >

Spoiler

Manga > "wyznanie Saia"
Anime > koniec/końcówka walki braci Uchiha :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować