Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2010 o 22:24, Jakli napisał:

Pierwszy? A on wraz z Drugim i trzecim oraz łabkami orochimaru nie był wciągnięty w
tego "diabła" przy jutsu Trzeciego? (to przy tym edo tensei co użył wtedy Oro).

Chytre. Aczkolwiek nie pamiętam, jak to tam dokładnie było. Ale pamiętam, że jakoś pod koniec odzyskali swoją świadomość. Bo przeprosili 3 za kłopot. ;)
A tak btw. to tego może użyć tylko raz? Przecież nadaje cechy kogoś, jakiemuś ciału nie ważne jakiemu. Więc co za problem, żeby kogoś po raz drugi? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:44, soshman napisał:

> Pierwszy? A on wraz z Drugim i trzecim oraz łabkami orochimaru nie był wciągnięty
w
> tego "diabła" przy jutsu Trzeciego? (to przy tym edo tensei co użył wtedy Oro).

Chytre. Aczkolwiek nie pamiętam, jak to tam dokładnie było. Ale pamiętam, że jakoś pod
koniec odzyskali swoją świadomość. Bo przeprosili 3 za kłopot. ;)
A tak btw. to tego może użyć tylko raz? Przecież nadaje cechy kogoś, jakiemuś ciału nie
ważne jakiemu. Więc co za problem, żeby kogoś po raz drugi? ;P


Na początku mała poprawka mojego posta... miało być łapkami Oro ;P. A dwa, że oznaczałoby to, że duszę Pierwszego bądź Drugiego musiałby Kabuto wyciągnąć z tego diabełka, a z tego co wiem to oni mieli tam zostać na całą wieczność ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:52, Jakli napisał:

> > Pierwszy? A on wraz z Drugim i trzecim oraz łabkami orochimaru nie był wciągnięty

> w
> > tego "diabła" przy jutsu Trzeciego? (to przy tym edo tensei co użył wtedy Oro).

>
> Chytre. Aczkolwiek nie pamiętam, jak to tam dokładnie było. Ale pamiętam, że jakoś
pod
> koniec odzyskali swoją świadomość. Bo przeprosili 3 za kłopot. ;)
> A tak btw. to tego może użyć tylko raz? Przecież nadaje cechy kogoś, jakiemuś ciału
nie
> ważne jakiemu. Więc co za problem, żeby kogoś po raz drugi? ;P

Na początku mała poprawka mojego posta... miało być łapkami Oro ;P. A dwa, że oznaczałoby
to, że duszę Pierwszego bądź Drugiego musiałby Kabuto wyciągnąć z tego diabełka, a z
tego co wiem to oni mieli tam zostać na całą wieczność ;P.

Z tego co pamiętam, to diabełek zabrał tylko techniki(ninjutsu) Oro a nie te biedne duszyczki. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 23:25, KuroNeko napisał:

Z tego co pamiętam, to diabełek zabrał tylko techniki(ninjutsu) Oro a nie te biedne duszyczki.
^_^

Bo więcej nie zdołał. Ale w praktyce miało zabierać dusze. Wtedy przez wieczność dusza pieczętującego i pieczętowanego będą ze sobą walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 23:27, soshman napisał:

> Z tego co pamiętam, to diabełek zabrał tylko techniki(ninjutsu) Oro a nie te biedne
duszyczki.
> ^_^
Bo więcej nie zdołał. Ale w praktyce miało zabierać dusze. Wtedy przez wieczność dusza
pieczętującego i pieczętowanego będą ze sobą walczyć.


No jak to... jestem pewien, że najpierw wyciągnął duszę Pierwszego i Drugiego Hokage dopiero potem ninjutsu Oro... choć bliski był wyciągnięcia całej duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 00:08, Tohno napisał:

Spoiler

Ja stawiam że tam jest ten mistrz 6 ścieżek. Tylko to przeraziło by na tyle Madare.



To postać niemal legendarna. Coś mi się nie chcę wierzyć, że mógłby jego wskrzesić... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 00:09, Jakli napisał:

To postać niemal legendarna. Coś mi się nie chcę wierzyć, że mógłby jego wskrzesić...

Pierwszy i Drugi Hokage też jakimiś cieniasami nie byli i w wiosce Konohagakure są całkiem Legendarni, szczególnie Pierwszy. Jedyną osobą którą Znamy, a której Madara mógłby się przestraszyć to Pierwszy z którym Madara walczył. Nikt inny mi do głowy nie przychodzi. Może to ktoś o kim nie wiemy, może to jakiś trick związany z przeszłością Madary. Ale Sage 6 Ścieżek brzmi bardzo rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 00:27, Hubi_Koshi napisał:

> To postać niemal legendarna. Coś mi się nie chcę wierzyć, że mógłby jego wskrzesić...

Pierwszy i Drugi Hokage też jakimiś cieniasami nie byli i w wiosce Konohagakure są całkiem
Legendarni, szczególnie Pierwszy. Jedyną osobą którą Znamy, a której Madara mógłby się
przestraszyć to Pierwszy z którym Madara walczył. Nikt inny mi do głowy nie przychodzi.
Może to ktoś o kim nie wiemy, może to jakiś trick związany z przeszłością Madary. Ale
Sage 6 Ścieżek brzmi bardzo rozsądnie.


Nie uważasz, przy całem potencje i umiejętnościach Kabuto/Oro, że byłoby to niezłe przegięcie... ;/? Dlaczego w takim razie Kabuto wskrzesił byłych członków Akatsuki, a nie jakiś uber koksów co w grupie zawojowaliby świat ninja. Po prostu patrzmy trzeźwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 00:32, Jakli napisał:

Nie uważasz, przy całem potencje i umiejętnościach Kabuto/Oro, że byłoby to niezłe przegięcie...
;/? Dlaczego w takim razie Kabuto wskrzesił byłych członków Akatsuki, a nie jakiś uber
koksów co w grupie zawojowaliby świat ninja. Po prostu patrzmy trzeźwo.

Mówisz tu o mandze w której Wielki Zły Pain doznał nagłego nawrócenia po 5 minutach rozmowy z Naruto mimo że swojemu celowi poświęcił wiele lat życia i cierpienia. A potem wskrzesił wszystkich których zabił i YAAAAY wszyscy szczęśliwi, kwiatki rosną i ptaszki śpiewają :-) Patrzmy trzeźwo Kishi może wywinąć DOWOLNY numer. A nie wskrzesił Uber Koksów bo Akatsuki SĄ Uber Koksami, a Sage 6 Ścieżek to Legendarny Super Shinobi... w sumie może nie wskrzesił jego, tylko jednego z jego dwóch uczniów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w historii shinobi byli silniejsi ninja od Akatsuki. Stąd jeśli Kabuto naprawdę miałby możliwość ściągnięcia armii najlepszych to już by to zrobił. Zresztą Oro by zrobił to samo. Stąd myślę, że przywołanie tak odległej czasowo postaci jest poniekąd niemożliwe lub Kishi nie pozwoli sobie na to, bo będzie zbyt dużo nieścisłości... No chyba, że nie doceniam Kishiego oraz postaci Kabuto... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mistrz 6 Ścieżek jest trochę przesadzony, znając Kishiego mogłoby do tego dojść, ale ja jednak obstawiam Yondaime. Nie dość, że przyniesie to większy tragizm dla całej Konohy i Naruto, to jeszcze dojdzie do innej rzeczy: Naruto wyzwoli ojca z tego jutsu i będą żyli długo i szczęśliwie xD
Poza tym nie wiadomo jak Mistrz wyglądał, więc postać w trumnie mogłaby zostać ukazana bo i tak byśmy nie wiedzieli kto to jest. A że postać nie jest ukazana to oznacza, że jest to ktoś kogo znamy. Taka moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 07:49, Mysterum napisał:

Mistrz 6 Ścieżek jest trochę przesadzony, znając Kishiego mogłoby do tego dojść, ale
ja jednak obstawiam Yondaime. Nie dość, że przyniesie to większy tragizm dla całej Konohy
i Naruto, to jeszcze dojdzie do innej rzeczy: Naruto wyzwoli ojca z tego jutsu i będą
żyli długo i szczęśliwie xD

YOU ARE A FRIGGIN GENIUS XD Och tak naprawdę chciałbym żeby coś takiego się zdarzyło... z drugiej strony wtedy fandom zaliczyłby Ogólnego Facepalma na to że nawet jak ktoś w Naruto zginie to można kopnąć Kabuchimaru w tyłek i go wskrzesi XD Ja osobiście jako jedną z opcji uwzględniłem brata Madary to by było by ciekawe

Dnia 08.04.2010 o 07:49, Mysterum napisał:

Poza tym nie wiadomo jak Mistrz wyglądał, więc postać w trumnie mogłaby zostać ukazana
bo i tak byśmy nie wiedzieli kto to jest. A że postać nie jest ukazana to oznacza, że
jest to ktoś kogo znamy. Taka moja teoria.

Nie dokładnie, wiedzieliśmy jedno, miał Rinnengan więc jeśli widzielibyśmy go z dość bliska skapnęlibyśmy się że to on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 02:35, Jakli napisał:

Na pewno w historii shinobi byli silniejsi ninja od Akatsuki. Stąd jeśli Kabuto naprawdę
miałby możliwość ściągnięcia armii najlepszych to już by to zrobił. Zresztą Oro by zrobił
to samo. Stąd myślę, że przywołanie tak odległej czasowo postaci jest poniekąd niemożliwe
lub Kishi nie pozwoli sobie na to, bo będzie zbyt dużo nieścisłości... No chyba, że nie
doceniam Kishiego oraz postaci Kabuto... ;P

Cóż może trzeba było Znać te osoby żeby mój je wskrzesić, albo mieć jakiś fragment ich ciała, albo jeszcze coś innego... Czy byli silniejsi... może, ale członkowie Akatsuki byli określani jako S-Class Criminals, co znaczy że byli NAPRAWDĘ potężni i niebezpieczni. No nic, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2010 o 09:30, Hubi_Koshi napisał:

YOU ARE A FRIGGIN GENIUS XD

Wiem, wiem, każdy mi to mówi ;p

Dnia 08.04.2010 o 09:30, Hubi_Koshi napisał:

Nie dokładnie, wiedzieliśmy jedno, miał Rinnengan więc jeśli widzielibyśmy go z dość
bliska skapnęlibyśmy się że to on.

Prawie mnie zagiąłeś, jednak u wskrzeszonego Nagato nie widać Rinnengana, więc w przydapku Mistrza też niekoniecznie.
A koncepcja z bratem Madary dość ciekawa i realistyczna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może 4 Hokage? W końcu to on potrafił zapieczętować bestie, więc może dlatego Madara był taki zaniepokojony. Wątpię aby to był Mistrz 6 ścieżek, bo to postać zbyt legendarna i jego rola ogranicza się do bycia tłem odległej przeszłości i napotężniejszym shinobi. Sprowadzenie go teraz i zmuszenie do walki z innymi by nieco zniszczyło ten wizerunek. Pierwszy i drugi Hokage raczej odpadają, bo autor wtedy nie robił by takiej tajemnicy z czegoś tak oczywistego. A jeśli już to byłoby to średnio interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 13:44, Mysterum napisał:

Wiem, wiem, każdy mi to mówi ;p

I do tego jaki skromny XD

Dnia 08.04.2010 o 13:44, Mysterum napisał:

Prawie mnie zagiąłeś, jednak u wskrzeszonego Nagato nie widać Rinnengana, więc w przydapku
Mistrza też niekoniecznie.

Bo mu oczu nie widać, ale gdyby Kishi pokazał jak ten gość wygląda to idę o zakład że ktoś zaraz by sprawdził czy jego wygląd nie pasuje do cienia Sage''a które widzieliśmy razik czy dwa.

Dnia 08.04.2010 o 13:44, Mysterum napisał:

A koncepcja z bratem Madary dość ciekawa i realistyczna jest.

Nom, ciekawe czy Madara byłby w stanie z nim walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 02:35, Jakli napisał:

Na pewno w historii shinobi byli silniejsi ninja od Akatsuki. Stąd jeśli Kabuto naprawdę
miałby możliwość ściągnięcia armii najlepszych to już by to zrobił. Zresztą Oro by zrobił
to samo. Stąd myślę, że przywołanie tak odległej czasowo postaci jest poniekąd niemożliwe
lub Kishi nie pozwoli sobie na to, bo będzie zbyt dużo nieścisłości... No chyba, że nie
doceniam Kishiego oraz postaci Kabuto... ;P

Ach że też dopiero teraz to sobie przypomniałem. Kabuto mówi przecież
"Quite a lineup of powerful men. And they''re not even the full set of my pawns"
Innymi słowy Kabuto w tej scenie chciał się tylko Popisać i na bank ma w swoim arsenale jeszcze nie jednego potężnego Badassa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 00:01, Jakli napisał:

No jak to... jestem pewien, że najpierw wyciągnął duszę Pierwszego i Drugiego Hokage
dopiero potem ninjutsu Oro... choć bliski był wyciągnięcia całej duszy.

A czy ja powiedziałem coś sprzecznego? ;D Ja komentowałem, że zabrał techniki Oro, a chciał duszę, ale nie dał rady. Nie mówiłem nic o 1. i 2. hokage. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować