Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2010 o 15:41, soshman napisał:

A czy ja powiedziałem coś sprzecznego? ;D Ja komentowałem, że zabrał techniki Oro, a
chciał duszę, ale nie dał rady. Nie mówiłem nic o 1. i 2. hokage. :D

Umm nie do końca ^^; Trzeci nie odebrał Oro technik, on jedynie odebrał mu możliwość ich wykonywania, to jakbyś odciął mechanikowi ręce, nie może już naprawiać sprzętu, ale dalej wie jak to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:46, McFlash napisał:

Ludzie, ale wy słabi jesteście - ja już od razu wiedziałem, kto może pokonać Madarę xD

Naaaah Pedobear byłby dobrym przeciwnikiem dla Michael Jacks... I mean Orochimaru XD Madara jak na razie nie wykazuje Zbyt silnego zainteresowania małymi chłopcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:31, Hubi_Koshi napisał:

...Badassa.

Jak już wspomnieli, może to być braciszek Madary, albo on sam, jeżeli to co my widzimy jako Tobiego okaże się iluzją (wszak jego Plan Pokoju polega na iluzji, może jest już w stanie robić coś podobnego do Izanagi, ucieleśniać iluzję, i to jest sekret jego nieśmiertelności?)

Chytry jestem, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:52, Piciambeer napisał:

Chytry jestem, nie? :D

Ale mi chodziło o wątpliwości Jakliego co do tego, czemu Kabuchimaru nie przyzwał jakichś potężniejszych fighterów ^^; Ale co do twojej teorii to fakt, chodzi mi też po głowie że ten Tobi to jednak nie Madara, jakiś podszywający się pod niego albo co... swoją drogą ciekawi mnie jak Saskacz zareaguje na wskrzeszonego Itachiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:48, Hubi_Koshi napisał:

Naaaah Pedobear byłby dobrym przeciwnikiem dla Michael Jacks... I mean Orochimaru XD
Madara jak na razie nie wykazuje Zbyt silnego zainteresowania małymi chłopcami.


Ale Pedo Madarą owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:46, Hubi_Koshi napisał:

Umm nie do końca ^^; Trzeci nie odebrał Oro technik, on jedynie odebrał mu możliwość
ich wykonywania, to jakbyś odciął mechanikowi ręce, nie może już naprawiać sprzętu, ale
dalej wie jak to robić.

Czy na jedno nie wychodzi? :P Nie bądźmy tacy drobiazgowi. Przecież sam 3. powiedział, że zabiera mu całą jego dotychczasową władzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 16:07, soshman napisał:

Czy na jedno nie wychodzi? :P Nie bądźmy tacy drobiazgowi. Przecież sam 3. powiedział,
że zabiera mu całą jego dotychczasową władzę.

To była przenośnia :-3 Poza tym mógł potem używać technik, np. przyzwał (z pomocą Kabuto) tego wielkiego Węża by walczyć z Jirayą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2010 o 15:05, Hubi_Koshi napisał:

I do tego jaki skromny XD

Skromność do cnota ;p
.

Dnia 08.04.2010 o 15:05, Hubi_Koshi napisał:

Bo mu oczu nie widać, ale gdyby Kishi pokazał jak ten gość wygląda to idę o zakład że
ktoś zaraz by sprawdził czy jego wygląd nie pasuje do cienia Sage''a które widzieliśmy
razik czy dwa.

No tak, ale jakby Kisiel pokazał go w takim samym kontekście jak pozostałe zombiaki to ciężko byłoby z domysłem. A w przypadku Yondaime od razu byśmy go poznali. W sumie trudności z rozpoznaniem byłyby jeszcze w przypadku brata Madary.

Dnia 08.04.2010 o 15:05, Hubi_Koshi napisał:

Nom, ciekawe czy Madara byłby w stanie z nim walczyć...

Był w stanie przyjąć od niego oczy, walka też nie byłaby czymś specjalnym. Madara to świr jak pozostała reszta bandy.

>Ach że też dopiero teraz to sobie przypomniałem. Kabuto mówi przecież
>"Quite a lineup of powerful men. And they''re not even the full set of my pawns"
>Innymi słowy Kabuto w tej scenie chciał się tylko Popisać i na bank ma w swoim arsenale jeszcze nie jednego >potężnego Badassa.

Hmmmm, czyżby Kushina Uzumaki? Jeżeli w trumnie mamy Yondaime, a Kabuchimaru ma na magazynie i Kushine, to Naruto będzie mógł stworzyć rodzinę. Wystarczy, że zdejmie jakoś to jutsu. I nie szkodzi, że będą to zombiaki. Ważne, że poczuje ciepło (i smrodek) rodzinnego domu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie nieodwracalnie. Trzeci nie pomyślał, że Oro to tylko trochę poboli i się z tego wyliże, czy to dzięki Tsunade (nie wyszło) czy reinkarnacji (udało się)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 16:10, Mysterum napisał:

Skromność do cnota ;p

Cnotliwy z ciebie typ, huh ??

Dnia 08.04.2010 o 16:10, Mysterum napisał:

No tak, ale jakby Kisiel pokazał go w takim samym kontekście jak pozostałe zombiaki to
ciężko byłoby z domysłem. A w przypadku Yondaime od razu byśmy go poznali. W sumie trudności
z rozpoznaniem byłyby jeszcze w przypadku brata Madary.

W sumie, chociaż z bratem Madary mogło by być łatwiej bo miałby pewnie charakterystyczne dla Uchiha czarne włosy i może odpowiednią fryzurkę :-)

Dnia 08.04.2010 o 16:10, Mysterum napisał:

Był w stanie przyjąć od niego oczy, walka też nie byłaby czymś specjalnym. Madara to
świr jak pozostała reszta bandy.

Tylko że z tego co pamiętam jego brat się na to zgodził... w sumie nie do końca wiemy co Madarze po głowie chodzi, czemu Dokładnie chce połączyć cały świat, musi być w tym chyba coś głębszego.

Dnia 08.04.2010 o 16:10, Mysterum napisał:

Hmmmm, czyżby Kushina Uzumaki? Jeżeli w trumnie mamy Yondaime, a Kabuchimaru ma na magazynie
i Kushine, to Naruto będzie mógł stworzyć rodzinę. Wystarczy, że zdejmie jakoś to jutsu.
I nie szkodzi, że będą to zombiaki. Ważne, że poczuje ciepło (i smrodek) rodzinnego domu
xD

Pytanie brzmi czy Kushina była dość badass by Kabuchimaru w ogóle się nią zainteresował, a cała sytuacja zaczyna mi śmierdzieć Sasorim XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 16:11, Piciambeer napisał:

Ale nie nieodwracalnie. Trzeci nie pomyślał, że Oro to tylko trochę poboli i się z tego
wyliże, czy to dzięki Tsunade (nie wyszło) czy reinkarnacji (udało się)...

Nom ale Trzeci musiał dokończyć tą technikę i słabł coraz bardziej więc lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był brat Madary to nie widzę powodu, dla którego miałby się go obawiać. Bo przecież raczej nie był silniejszy od niego (a i nie wiadomo czy moce tych zombie nie są jakoś ograniczone, jak np. nie wiadomo czy taki Nagato lub Itachi będą mieli wszystkie swoje zdolności). Owszem, brat Madary mógłby być silny, ale nie widzę tutaj powodu do większych obaw Madary, ani w jaki sposób mógłby mu przeszkodzić w planach. Już bardziej 4 Hokage ze swoimi zdolnościami pieczętowania bestii byłby właśnie czymś mocniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2010 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

Cnotliwy z ciebie typ, huh ??

No, podobno kobiety na to lecą.

Dnia 08.04.2010 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

W sumie, chociaż z bratem Madary mogło by być łatwiej bo miałby pewnie charakterystyczne
dla Uchiha czarne włosy i może odpowiednią fryzurkę :-)

Ale raczej nie znamy tej fryzurki, więc dalej byśmy się nie domyślali. Zresztą ktoś nade mną ładnie to ujął - Madara nie powinien obawiać się tak swojego nii-chana.

Dnia 08.04.2010 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

Pytanie brzmi czy Kushina była dość badass by Kabuchimaru w ogóle się nią zainteresował,
a cała sytuacja zaczyna mi śmierdzieć Sasorim XD

Kurcze, chciałbym żeby była mocna. Ale wątpię, że jeszcze kiedykolwiek ją zobaczymy :( Chyba pozostaje czekać na śmierć Naruto i postaci które będą na niego czekały w tunelu światła :>
A Sasori został zombiakiem, toteż nie dziw że śmierdzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 15:48, Hubi_Koshi napisał:

> Ludzie, ale wy słabi jesteście - ja już od razu wiedziałem, kto może pokonać Madarę
xD
Naaaah Pedobear byłby dobrym przeciwnikiem dla Michael Jacks... I mean Orochimaru XD
Madara jak na razie nie wykazuje Zbyt silnego zainteresowania małymi chłopcami.

eeeej :x

Nie? A Sasuke to co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 20:16, KuroNeko napisał:

eeeej :x

Nie? A Sasuke to co? :>

Sasuke to już nie mały chłopczyk Madara może być najwyżej Gay For Sasuke XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:55, Mysterum napisał:

No, podobno kobiety na to lecą.

To to takie dość mocne Podobno.

Dnia 08.04.2010 o 17:55, Mysterum napisał:

Ale raczej nie znamy tej fryzurki, więc dalej byśmy się nie domyślali. Zresztą ktoś nade
mną ładnie to ujął - Madara nie powinien obawiać się tak swojego nii-chana.

Tu chodzi raczej o to czy byłby w stanie z nim walczyć i go zabić, jakiś efekt psychologiczny na pewno by był, szczeglnie gdyby braciszek zaczął sobie z Madarą dyskutować :-)

Dnia 08.04.2010 o 17:55, Mysterum napisał:

Kurcze, chciałbym żeby była mocna. Ale wątpię, że jeszcze kiedykolwiek ją zobaczymy :(
Chyba pozostaje czekać na śmierć Naruto i postaci które będą na niego czekały w tunelu
światła :>

Kto wie, może nie. O ile nie poświęciła życia po to by Czwarty mógł zapieczętować w Naruto połówkę Kyuubisia to możliwe że się znowu pokaże, o ile nie zginęła w jakiś inny sposób... ewentualnie W Ogóle jej już nie zobaczymy bo Kishi za kobietami nie przepada XD

Dnia 08.04.2010 o 17:55, Mysterum napisał:

A Sasori został zombiakiem, toteż nie dziw że śmierdzi ;]

W sumie to został... magicznym cyborgiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy Kishi ma jakieś dziwne zboczenie na punkcie postaci męskich - co dziwne jest to tylko zauważalne u Masashiego. Jakoś Seishi nie popada w takie skrajności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować