Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 00:09, Piciambeer napisał:

> Izanagi jako cenę użycia bierze oko, ale nie ma nic powiedziane o uciętych/utraconych

> rękach...
Hm. Tak się składa że jedyny znany nam użytkownik tej techniki musiał całą rękę poświęcić
na 10 sharinganów. Przed użyciem ręka również cały czas była pod pieczęcią, niesprawna
do normalnego użytkowania.


A od kiedy to Danzo jest "rdzennym" użytkownikiem Sharingana?
Tak się składa, że skoro jakaś technika wymaga użycia Sharingana, to najprawdopodobniej została wymyślona przez tych, którzy używali Sharingana od początku. Zresztą było jak byk wybombione, że oczy się po kolei zamykały po pewnym okresie używania Izanagi, więc chyba naturalne jest, że to oczy są ceną tej techniki, a nie ręka - no chyba, że Kishiego ciąg przyczynowo-skutkowy i jakiekolwiek prawdopodobieństwa w ogóle omijają szerokim łukiem, to może się zdarzyć, że aby móc użyć Izanagi trzeba wpakować sobie w łapę 10 oczek...
A co do argumentu, że ręka była zapieczętowana... no przepraszam, ale tak się składa, że oko jest dość delikatnym narządem, więc gdybyś miał rękę która w 10% się składa z oczu (w dodatku tak cennych jak Sharingany) to też byś wolał mieć ją zapieczętowaną i używać jej tylko w sytuacjach wyjątkowych... to tak na chłopski rozum, ale Kishimoto łamie po kolei coraz to nowe granice absurdu, więc moje teorie może szlag trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 00:09, Piciambeer napisał:

Dodam jeszcze, że kiedy Kakashi umierał (ekhm) to żałował, że nie dotrzymał obietnicy
czy cuś, w każdym razie chodziło o to, że stracił także Rin. Więęęc, zginęła na pewno.
A wątpię żeby Kabuchimaru wskrzeszał Rin w ostatnim chapie, Madara by się chyba nie przestraszył
tej kobiety :)

Przestraszyłby się jeśli to naprawdę by był Obito.

Dnia 11.04.2010 o 00:09, Piciambeer napisał:

No, teraz już wszystko jest jasne ;]

HAHAHAHA. Niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 11:26, Hulk131 napisał:

Przestraszyłby się jeśli to naprawdę by był Obito.

Jery, to NIE jest Obito... Jak już ktoś wcześniej powiedział, nie szukaj dziury w całym, nie zmieniaj tego, co jest wyjaśnione >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 11:19, Sand_Wraith napisał:

No, teraz już wszystko jest jasne ;]


Haha. Dobre, mama Madary/Tobiego. Miażdży ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoria, że Tobi to nie Madara, a Obito jest nie tylko bezsensowna, ale nieaktualna. Pochodzi ona jeszcze z czasu gdy Madara w mandze nie został jeszcze ujawniony. Podobnie było z teorią, że Tobi/Madara to Danzo, która również okazała się nieprawdziwa :P Tak samo w tym przypadku ludzie dopatrywali się tego, że obaj mają to samo oko zasłonięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mówię że w ostatniej trumnie jest madara lub sasuke bo żeby ożywić takie ciało potrzebna jest dusza a bez niej ciało nie żyje więc gdy ożywi tego kogo przywołał dusza wyjdzie z orginału i ded.Można takim czymś zabić madare którego nie da się trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:19, Karol44 napisał:

Ja tam mówię że w ostatniej trumnie jest madara lub sasuke bo żeby ożywić takie ciało
potrzebna jest dusza a bez niej ciało nie żyje więc gdy ożywi tego kogo przywołał dusza
wyjdzie z orginału i ded.Można takim czymś zabić madare którego nie da się trafić.


Sasuke jak ma być niby Sasuke, który żyje, a Oro/Kabuto chcą go wykończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mówię że jak przyzwie ciało sasuke to dusza wyjdzie z oryginału i oryginał ded.Albo to ciało madary/tobiego.Na którym mu nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:43, Karol44 napisał:

No to mówię że jak przyzwie ciało sasuke to dusza wyjdzie z oryginału i oryginał ded.Albo
to ciało madary/tobiego.Na którym mu nie zależy.


o.O Stary to co wymyśliłeś z Saskiem jest niemal niemożliwe... Edo Tensei jest związany z osobami zmarłymi, a myślę, że Kishi nie jest tak pokręcony, by jeszcze w ten sposób zabijać.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy chapter całkiem udany, jednak zastanawia mnie jedno -

Spoiler

kto był w tym pierwszym pokazanym, nieujawnionym od środka pudle, przywołanym przez Kabuto? Spekuluję, że mogło to być ciało Madary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:49, Zabrajin napisał:

Najnowszy chapter całkiem udany, jednak zastanawia mnie jedno -

Spoiler

kto był w tym pierwszym
pokazanym, nieujawnionym od środka pudle, przywołanym przez Kabuto? Spekuluję, że mogło
to być ciało Madary.



Nad tym spekulujemy już dobrą stronę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:14, Karol44 napisał:

Znając kishiego nawet takie coś jest możliwe.

No właśnie znając Kishiego nie chce mi się wierzyć, że to jest takie proste. Po prostu Tobi opowiedział historię swojego życia Sasuke i nie wyjaśnił jak udało mu się przeżyć walkę z Pierwszym. Coś mi tu nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:45, Karol44 napisał:

Oczywiście rozmawiałem z nim na herbatce.

A jeszcze pytanie z którym Kishim rozmawiałeś na herbatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować