Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2010 o 08:56, TwoSwords napisał:

Mówicie, że Madara miał ciało Obito aby się uratować od śmierci jaką zgotował mu Pierwszy?
Jakoś tego nie pamiętam z mangi... Rumor?

To się w ogóle kupy by nie trzymało, bo walka Madara vs Pierwszy zdarzyła się na dłuuuugo zanim Obito w ogóle bym w stadium embrionalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 09:01, Arry napisał:

To się w ogóle kupy by nie trzymało, bo walka Madara vs Pierwszy zdarzyła się na dłuuuugo
zanim Obito w ogóle bym w stadium embrionalnym...


Zgadza się.. dlatego się pytałem o co chodzi... Źle pytanie sformułowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 09:12, TwoSwords napisał:

> To się w ogóle kupy by nie trzymało, bo walka Madara vs Pierwszy zdarzyła się na
dłuuuugo
> zanim Obito w ogóle bym w stadium embrionalnym...

Zgadza się.. dlatego się pytałem o co chodzi... Źle pytanie sformułowałem.


Zresztą nikt tutaj nie pisze twierdząco. To tylko mało możliwe spekulacje ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 15:01, VanShikamaru napisał:

w tym tygodniu wyszła manga czy nie?

Nie wyszła, był tylko odcinek.
Za tydzień zanimowany elektryczny wilk Kakashiego <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 15:01, VanShikamaru napisał:

w tym tygodniu wyszła manga czy nie?


Niet. Czytałem gdzieś, że w Japonii jakiś Golden Week (takie dluuugie święto), więc na następny chap przychodzi nam czekać tydzień dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 16:23, Jakli napisał:

Niet. Czytałem gdzieś, że w Japonii jakiś Golden Week (takie dluuugie święto), więc
na następny chap przychodzi nam czekać tydzień dłużej.

Pfff... A co święto przeszkadza w wydawaniu chapterów? :P Nigdy nie zrozumiem Japończyków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 17:00, soshman napisał:

Pfff... A co święto przeszkadza w wydawaniu chapterów? :P Nigdy nie zrozumiem Japończyków.

A czy u nas ludzie pracują gdy są święta ?? Czego tu można nie rozumieć, święta, wolne, więc magazyny z mangami nie wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 17:00, soshman napisał:

> Niet. Czytałem gdzieś, że w Japonii jakiś Golden Week (takie dluuugie święto),
więc
> na następny chap przychodzi nam czekać tydzień dłużej.
Pfff... A co święto przeszkadza w wydawaniu chapterów? :P Nigdy nie zrozumiem Japończyków.
;)

Pewno sklepy zamknięte. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2010 o 17:14, Jakli napisał:

Pewno sklepy zamknięte. ;P


Nie no stary - my mamy Wielkanoc, a oni mają Golden Week. U nas też na Wielkanoc raczej wszystkie tygodniki są wtedy wydaniami specjalnymi i jest przerwa. Nie ma się czemu dziwić...
VanShikamaru - na twoje pytanie odpowiedziałem jedną stronę (12 postów) wcześniej. Wiem, że na tym forum funkcja "szukaj" ssie, ale jest to dość aktualny "problem" więc, przepatrzenie postów dwie strony wstecz wcale by nie zabolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 20:07, Arry napisał:


> Pewno sklepy zamknięte. ;P

Nie no stary - my mamy Wielkanoc, a oni mają Golden Week. U nas też na Wielkanoc raczej
wszystkie tygodniki są wtedy wydaniami specjalnymi i jest przerwa. Nie ma się czemu dziwić...

Ja się nie dziwię, jedynie mogę być wkurzony, że nie przeczytam swojej ulubionej mangi EoT. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2010 o 20:12, Jakli napisał:

Ja się nie dziwię, jedynie mogę być wkurzony, że nie przeczytam swojej ulubionej mangi
EoT. xd


Jeżeli jesteś wkurzony, bo jest tygodniowa przerwa w wydawaniu Naruto - to chyba coś jest nie tak...
Na Onemanga jest sporo innych serii - wg mnie niektóre lepsze od Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:58, Arry napisał:

Na Onemanga jest sporo innych serii - wg mnie niektóre lepsze od Naruto.

Skoro jest goldenweek to logiczne że nie tylko Naruto ma przerwę ale inne tytuły też.Nie dotyczy to tylko tej mangi. A o samych gustach się nie dyskutuje(chociaż osobiście z shoenów wolę One Piece, ale to tylko moja opinia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:58, Arry napisał:


> Ja się nie dziwię, jedynie mogę być wkurzony, że nie przeczytam swojej ulubionej
mangi
> EoT. xd

Jeżeli jesteś wkurzony, bo jest tygodniowa przerwa w wydawaniu Naruto - to chyba coś
jest nie tak...
Na Onemanga jest sporo innych serii - wg mnie niektóre lepsze od Naruto.

WTF? Skąd ta wrogość z twojej strony. Nie widzę nic złego w swoim zachowaniu, a Ty mi wyskakujesz, że w takim razie "jest coś nie tak". ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2010 o 21:58, Arry napisał:


> Ja się nie dziwię, jedynie mogę być wkurzony, że nie przeczytam swojej ulubionej
mangi
> EoT. xd

Jeżeli jesteś wkurzony, bo jest tygodniowa przerwa w wydawaniu Naruto - to chyba coś
jest nie tak...
Na Onemanga jest sporo innych serii - wg mnie niektóre lepsze od Naruto.

To było IMO nie uprzejme. Nie wiem co jest złego w tym, że jest wkurzony z tego powodu. Człowiek ma prawo być wkurzony ze wszystkiego, nie?

Nie widzę związku między wkurzeniem z powodu braku Naruto a innymi (twoim zdaniem lepszymi) mangami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra skończmy ten offtop, albo mnie kolega z kimś pomylił, albo źle zrozumiał moje intencje i tyle. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no - jeżeli ktoś się wkurza, bo nie wychodzi manga (a powód jest jasno sprecyzowany), to jest to trochę... dziecinne podejście do całej sprawy.
To nie był atak - po prostu napisałem, żebyś sobie na ten tydzień znalazł inne zajęcie (a nóż znajdziesz jakąś inną ciekawą serię). Takie momenty, gdy "nie wychodzi moja ulubiona manga" trzeba wykorzystać w inny sposób, a nie zachowywać się jak rozwydrzone dziecko, które jest wkurzone, bo się okazało, że nie ma dzisiaj jego ulubionego serialu.

Spoiler

"Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 11:10, Arry napisał:

Nie no - jeżeli ktoś się wkurza, bo nie wychodzi manga (a powód jest jasno sprecyzowany),
to jest to trochę... dziecinne podejście do całej sprawy.

Chłopie, nadinterpretujesz wypowiedź Jakli. Jak się wkurzył to się wkurzył, ja też byłem zdziwiony, ale to nic nie znaczy że nie można o tym napisać na forum - a tym bardziej nie znaczy to, że się komuś świat wali na głowę i umiera z rozpaczy. Koleś był zaskoczony, bo pewnie tak jak i ja chciał zobaczyć o co cho z tym Złym Alter Ego Naruto. Cała magia. Nie czepiaj się i nie ciśnij od rozwydrzonych dzieci i tak dalej.

Pozdrawiam serdecznie.

A w Anime za niedługo będzie Epicka Scena. Naturalnie chodzi o powód wyzwolenia się Kyuubiego podczas walki z Painem <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 13:16, Sand_Wraith napisał:

O ten powód chodziło? ;]

Ta, widziałem już wcześniej tą animacje. Plus minus o ten :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować