Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Jak zobaczyłem jak Naruciak ryczał jak bóbr to żal mi sie go zrobiło że dopiero teraz matke spotkał, ale w końcu mu sie udało:) Warto czekać na takie chaptery, lisek teraz jest bez żadnych szans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kishi nas ostatnio rozpieszcza... wygląda na to, że chce nas rozluźnić i szykuje nas na długaśny i nudnawy SasArc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko "Pomarańczowy Hokage Liścia" wcale jakoś epicko nie brzmi :p

Fakt, rodzice to mu się udali, w końcu wiemy więcej o Pomidorze.

W moim rankingu, Kushina jest zaraz za Hinatą, jeśli chodzi o najfajniejsze kobiety w tej mandze =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 16:05, Piciambeer napisał:

Ale mimo wszystko "Pomarańczowy Hokage Liścia" wcale jakoś epicko nie brzmi :p

Cóż taki mu niestety wyszedł kolorek z wymieszania żółtego ojca i czerwonej papryczki matki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter ciekawy. Naruto wreszcie poznał swoją matkę . Nie pokoi mnie tylko jej podobieństwo do Sakury ale później zobaczymy. Kolejna osoba z umiejętnościami hamującymi lisa(zastanawia tylko jak ona i Minato wsadzili przynajmniej część swojej duszy do Naruciaka)Kyubiś raczej długo nie wytrzyma. Po takich wydarzeniach zdziwił bym się gdyby Naruto przegrał.

P.S. BTW http://img257.imageshack.us/i/1276087980637.jpg/
Kto następny? Ciekawe czy Naruciak ma jakieś limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się rzucił kontrast między przywitaniem matki, a ojca. Podobne ujęcie, matkę przytulił, a ojca z piąchy... :D Ciekawe. ;)

Hubi - papryczki? oO

Co do animca - jakoś miałem lepsze odczucia, niż po poprzednim. RS nie był zły. Co mi się najbardziej w oczu rzuciło to kulawe animacje taijutsu. A to zawsze było miodne. Ale ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 18:22, qrex napisał:

P.S. BTW http://img257.imageshack.us/i/1276087980637.jpg/
Kto następny? Ciekawe czy Naruciak ma jakieś limity.

Przy... przynajmniej [dusi się śmiechem] Przynajmniej nie zaprzeczysz że Naruto ma bogate życie Wewnętrzne XD Może zaprosi tą bandę do gry w Go, albo inne rozrywki grupowe XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 18:55, soshman napisał:

Myślałem, że to pomyłka z pomidorem... :D Bo w końcu to też jej (dawna) ksywka. ;P

Nom też się zastanawiałem o co kaman w z tym Habanero no to sprawdziłem, bardzo sympatyczna ksywka ^^ Krwawa Papryczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto vs. Pain c.d

Spoiler

Ale kupa :/ W mandze, mimo że obraz statyczny, akcja potrafiła bardziej wciągnąć. Można było ją wyczuć. O epickości nie wspomnę... A tutaj takie to jakieś niemrawe. Nie mogę zarzucić nic animacji, bo wszystko jest idealnie odwzorowane, ale jakoś mało pasjonujące to wszystko. Za to jedna z lepszych postscen z Katsuyą w roli głównej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 18:51, Hubi_Koshi napisał:

Przy... przynajmniej [dusi się śmiechem] Przynajmniej nie zaprzeczysz że Naruto ma bogate
życie Wewnętrzne XD Może zaprosi tą bandę do gry w Go, albo inne rozrywki grupowe XD


Ano nie zaprzeczę. A to najprawdopodobniej nie koniec. Może Naruto stworzy niedługo dwie drużyny do piłki nożnej
albo do innego sportu. Tylko kiedy zauważy że zaczyna mu się robić ciasno i nie słyszy własnych myśli tylko np. kłucących się rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 19:08, qrex napisał:

Ano nie zaprzeczę. A to najprawdopodobniej nie koniec. Może Naruto stworzy niedługo dwie
drużyny do piłki nożnej
albo do innego sportu. Tylko kiedy zauważy że zaczyna mu się robić ciasno i nie słyszy
własnych myśli tylko np. kłucących się rodziców.

Ach bezcenna była by scena Naruto stojącego przeciwko

Spoiler

Tobiemu czy innemu Kabuchimaru

, nerwowe spojrzenia, przygotowanie do walki, już prawie gotowi do ataku... a tu Naruto wrzeszczy nagle "ZAMKNĄĆ SIĘ TAM W ŚRODKU, WSZYSCY!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 19:11, Hubi_Koshi napisał:

Ach bezcenna była by scena Naruto stojącego przeciwko

Spoiler

Tobiemu czy innemu Kabuchimaru

,
nerwowe spojrzenia, przygotowanie do walki, już prawie gotowi do ataku... a tu Naruto
wrzeszczy nagle "ZAMKNĄĆ SIĘ TAM W ŚRODKU, WSZYSCY!"


W sumie jeśli Kishi będzie dalej traktował Naruto jak kontener na byty teoretycznie martwe i żywe , to może tego doczekamy. Problem polega na tym czy Kishi zauważył to co fani czy dalej będzie tankował Naruciaka ,a co.Przynajmniej jako przyszły hokage będzie miał sporo doradców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 19:25, qrex napisał:

W sumie jeśli Kishi będzie dalej traktował Naruto jak kontener na byty teoretycznie martwe
i żywe , to może tego doczekamy. Problem polega na tym czy Kishi zauważył to co fani
czy dalej będzie tankował Naruciaka ,a co.Przynajmniej jako przyszły hokage będzie miał
sporo doradców.

Żeby tylko biedaczek nie skończył jak Alia od Noża z Diuny, ta to dopiero miała niewesoło, cała banda przodków w tym sam Baron Harkonen siedzieli jej w głowie i nadawali... Ugghhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 13:34, Daronn_Darker napisał:

Może mi ktoś powiedzieć który to odcinek anime, gdzie jest pokazana technika Minato.


119 lub 120 Shippuudena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 18:32, soshman napisał:

Tak mi się rzucił kontrast między przywitaniem matki, a ojca.

Zawsze wiedział, że liska w sobie zawdzięcza ojcu, no to mu przyłożył. O matce wiedział tylko tyle, że jakąś tam w końcu musiał mieć. Żadnych negatywnych uczuć nie mógł do niej żywić, bo po prostu nie miał podstaw...

@ qrex

Dnia 10.06.2010 o 18:32, soshman napisał:

(zastanawia tylko jak ona i Minato wsadzili przynajmniej część swojej duszy do Naruciaka)

Chemicznie zmieszali czakrę z duszą :P Poza tym tak się zastanawiam o Kushinie, być może przez to, że miała swój udział w pieczęci, skończyła tak jak Czwarty? Może sam 4th nie dałby rady zapieczętować liska, żona mu musiała pomóc (wszak ma moc hamowania Kyuubiego) i obydwoje zginęli. Ale jakby to była prawda, to dlaczego nikt by o tym nie wiedział? :]

A za dwa-trzy tygodnie w anime będzie za*ebisty motyw <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 16:50, Piciambeer napisał:

Chemicznie zmieszali czakrę z duszą :P Poza tym tak się zastanawiam o Kushinie, być może
przez to, że miała swój udział w pieczęci, skończyła tak jak Czwarty? Może sam 4th nie
dałby rady zapieczętować liska, żona mu musiała pomóc (wszak ma moc hamowania Kyuubiego)
i obydwoje zginęli. Ale jakby to była prawda, to dlaczego nikt by o tym nie wiedział?


Z pewnością ale dalej nie tłumaczy to jak zachowali część siebie wewnątrz Naruciaka. Czy to przez jakąś specjalną metodę czy z innego powodu. Pieczętowanie razem też ciekawa sprawa. Albo jutsu boga śmierci można stosować w systemie grupowym albo podobnym sposobem jak trzeci z Orochimaru. Ojciec część a po chwili Mamusia to co zostało. Pozostaje czekać na wyjaśnienie Kishiego(jeśli takowe nastąpi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować