Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Buhahahaha XD

Spoiler

Pierwszy panel przyniósł mi na myśl Kamehame z Dragon Balla :P
Nie spodziewałem się, że Gai załatwi to w mniej jak pół chapta... a reszta... przynajmniej już wiadomo, dlaczego Kisame jest wyrzutkiem.
Teraz pytanie, kto go powstrzyma? Naruciak+Bee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 11:51, Arry napisał:

Buhahahaha XD

Spoiler

Pierwszy panel przyniósł mi na myśl Kamehame z Dragon Balla :P


Spoiler

Wchodze na m-stream, patrze - jest Naruto. zaczynam oglądać i WTF?! kamehamehaaaaaa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wy to zauważyliście;P Patrze rano a tu takie znajome ułożenie dłoni, jeszcze Kai ogladam teraz to nie można pomylić tego z niczym innym, ale coś mu to chyba nie wypaliło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kolejny epicki chapter. Nie miałem pojęcia, że każdy członek akatsuki skrywa taką tragiczną historię. Madara zjednoczył pod swoim planem wyrzutków który chcieli realizacji swoich idealistycznych planów. Kishimoto potrafi odtworzyć świetną historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball w formie Shinobi ^^ A tak poważnie, tak jak było mówione w ostatnim chapie że ten już przyniesie zakończenie tak też się stało. Gai pokazał power i to strasznie mocnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym epku czeka nas kolejny filler, flashback do początków serii, kiedy Iruka wziął pod swoje skrzydło małego Naruto. Nie rozumiem, po co robić fillery, skoro anime ma sporo do nadrobienia jeśli chodzi o mangę.

Nowy chapterek - git :) Guy mógłby powalić Madarę z tym swoim Popołudniowym Tygrysem ^_^ Zmieńmy nazwę mangi na Mighty Guy ;D Ja bym się nie obraził ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś odcinek dzisiejszy? Powiem wam że mi sie cholernie, ale to bardzo cholernie podobał, zwłaszcza końcówka. Wszystko zgrane z epicką muzyką wywołało u mnie dreszcze... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 17:02, Dartitwo napisał:

Oglądał ktoś odcinek dzisiejszy? Powiem wam że mi sie cholernie, ale to bardzo cholernie
podobał, zwłaszcza końcówka. Wszystko zgrane z epicką muzyką wywołało u mnie dreszcze...
^^


Prawda tak dobrego odcinka od dawna nie było :)
Szczególnie ta retrospekcja ukazująca sukcesy Naruto, połączona z świetną muzyką, była epicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:04, Wintesun napisał:


Kolejny epicki chapter. Nie miałem pojęcia, że każdy członek akatsuki skrywa taką tragiczną
historię. Madara zjednoczył

Tutaj bym uważał z tym, że to Madara zjednoczył, on chyba się na przyczepkę się wepchał jak już jakiś zalążek Akatsuki był, zresztą sam Nagato, mówił, że po śmierci Yahiko sam postanowił, założyć organizacje... blabla którą miała nazywać się Akatsuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do odcinka to się zgadzam, jeden z najlepszych, chodzi właśnie o końcówkę, co do chaptera to ciekawe co będzie za tydzień, może poznamy plan Madary i dowiemy się kto był w ostatniej trumnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przedłużyli, aż tak w mandze tego nie upiększyli ale osobiście mi tam przypadło do gustu. Taki wyciskacz łez ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Nie wiem co w tym odcinku epickiego. Kto czytał mangę, to wiedział co się stanie,

Spoiler

a flashbacki do ważnych pojedynków Naruciaka jest tylko smaczkiem. Nie wiem co tu ma niby wzruszyć. Śmiarć Nagato? Super respawn czy może "Naruto choć najpierw wszyscy mieliśmy Cie w d, bo masz w sobie Lisa to teraz Loffciamy Cie!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nawet podpisze pod kolegą, bo choć odcinek ładny to wcale nie jakiś specjalnie zarombiaszczy.

A te retrospekcje bardzo mi się podobały, bo jakoś tydzień temu przypominałem sobie walkę Shukkaku vs Naruto&Gama przeglądając mangę. Fajnie było :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie którzy tutaj grali w NTSD, a mianowicie w wersje 2.4. Mam do was pytanie odnośnie tejże gry, nigdy na to nie zwracałem uwagi, ale możecie mi powiedzieć ile ta gra pożera pamięci systemowej? U mnie tylko troszkę ponad 1gb.... i nie wiem co z tym fantem zrobić ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 20:01, Infes napisał:

Wiadomo mniej więcej kiedy pojawi się najnowsza kinówka na DVD? :>


W Japonii i USA nadal jest w kinach, więc nie pojawi się szybko. Poprzednia część miała premierę kinową 25 lipca 2009, a na DVD została wydana dopiero w kwietniu 2010, więc z obecnym filmem będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować