Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2010 o 10:12, Karol44 napisał:

To nie czytaj mangi będziesz miał inne odczucie najlepiej to albo czytać mangę albo oglądać
anime.


Uważaj, bo teraz przestanę czytać mangę by czekać kolejny rok zanim anime dojdzie do odpowiedniego odcinka.
Nie mów mi co jest najlepiej, sam o tym zdecyduje. Czytając mangę i oglądając anime nie widzę w tej scenie nic wzruszającego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 15:00, Karol44 napisał:

Lecz gdybyś nie czytał mangi z pewnością byś się wzruszył ponieważ nie wiedziałbyś co
się wydarzy.

Tak. Ale że czytam mangę, to wzruszyłem się już ponad pół roku temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2010 o 22:21, Piciambeer napisał:

Tak. Ale że czytam mangę, to wzruszyłem się już ponad pół roku temu :)


Tylko, że w anime nieco fajniej to przedstawili imo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 10:58, Karol44 napisał:

Ja np. w mandze nie odczuwam emocji.

Błąd. Kiedyś Hubi stwierdził że fajniejsze są na przykład walki w mandze niż w anime. Wtedy było to dla mnie dziwne.

Teraz ulegam Hubinalizacji i też jakoś dobre statyczne przedstawienie sytuacji mi się bardziej podoba - no, chyba że animowcy też się wysilą i zrobią z pięknej strony pękną scenę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 11:45, Piciambeer napisał:

Błąd. Kiedyś Hubi stwierdził że fajniejsze są na przykład walki w mandze niż w anime.
Wtedy było to dla mnie dziwne.

Teraz ulegam Hubinalizacji i też jakoś dobre statyczne przedstawienie sytuacji mi się
bardziej podoba - no, chyba że animowcy też się wysilą i zrobią z pięknej strony pękną
scenę :]

Huh ?? Ja to powiedziałem ?? Ja szczerze mówiąc wolę walki w anime bo nigdy sobie nie radziłem z poskładaniem do kupy walk w mangach, ciężko mi idzie połapanie się co postacie robią żeby z jednej pozycji przejść do drugiej. Anime ma jeszcze tą przewagę że jest w nim muzyka która potrafi mocno wpłynąć na emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Ty to kiedyś napisałeś. ale zabij - nie wiem w jakim wątku i w odniesieniu do jakiej serii ;D

A z muzyką też się zgadzam. Aczkolwiek zawsze można sobie coś epickiego z kompa puścić jak się mangę czyta :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:26, Piciambeer napisał:

Tak, Ty to kiedyś napisałeś. ale zabij - nie wiem w jakim wątku i w odniesieniu do jakiej
serii ;D

Mhm ja też sobie nie mogę przypomnieć ^^; W sumie to z tą komplikacją walk w mandze jeszcze sporo od autora zależy niektórzy potrafią walki czysto przedstawić, inni nie.

Dnia 31.08.2010 o 14:26, Piciambeer napisał:

A z muzyką też się zgadzam. Aczkolwiek zawsze można sobie coś epickiego z kompa puścić
jak się mangę czyta :>

Też prawda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 15:00, Karol44 napisał:

Lecz gdybyś nie czytał mangi z pewnością byś się wzruszył ponieważ nie wiedziałbyś co
się wydarzy.


Manga przedstawia te same wydarzenia, wtedy mnie też nie ruszyło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 508

Spoiler

Bardzo interesujący chapter. Oczywiście mamy kolejną serię retrospekcji, gdzie możemy ujrzeć pierwsze spotkanie Itachi''ego z Kisame, widać że obaj czuli względem siebie respekt (szczególnie Kisame odnośnie Itachi''ego).
Kisame popełnił samobójstwo i uniemożliwił wydobycie kolejnych informacji. No i co najważniejsze z całego chapterka, czeka nas megahit walka Konan vs Madara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Konan vs Madara? Myślę, że nie potrwa to długo. Ciekawe dlaczego Konan ukryła Paina... Czyżby Madara chciał jedno z jego oczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 22:41, KuroNeko napisał:

No właśnie.. na M-stream nie ma :(
Pewnie RAWa "czytał" :)


niektorzy potrafią czytać "krzaczki", więc ten cudzysłów zbędny

Spoiler

bieda... tyle o dzisiejszym chapterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko jedno:

Spoiler

Co w takim razie ze wskrzeszonym Nagato przez Kabuto? Czyżby tamta wersja nie miała żadnych jego mocy i dlatego Madara chce pozyskać Rinnegan? Sama walka pewnie nie potrwa zbyt długo. Wątpię aby Konan miała jakiekolwiek szanse z Madarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy epek - żenada :/ Za tydzień jej kolejna porcja. Jeżeli robią fillery, to mogli chociaż wybrać jakiś lepszy wątek. Ale nie! Lepiej skupić się na tak istotnej postaci, jaką jest Iruka =_=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wszyscy się zdziwią. Konan swojej mocy nie miała jak ukazać a za nic do Akatsuki się też nie dostaje. To że była blisko Nagato nie uczyniło Jej od razu członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 23:06, Infes napisał:

Jeszcze wszyscy się zdziwią. Konan swojej mocy nie miała jak ukazać a za nic do Akatsuki
się też nie dostaje. To że była blisko Nagato nie uczyniło Jej od razu członka.


Nie chce mówić jak ostatnie zdanie brzmi ;). Co do Konan. Ohy i ahy, ale Madarę ma pokonać? Wątpliwe ;P. Zresztą chciałbym zobaczyć mix Renningana z Sharinganem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować