Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2010 o 02:15, Jakli napisał:

Zresztą chciałbym zobaczyć mix Renningana z Sharinganem :).

Taki mix i tak nie ma szans z miksem czakry natury i Kyuubiego :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nie da rady bo Madaara to jest main baddasssss przeciwnik aktualnie. Sasuke może się iść schować bo zostanie zniszczony przez Naruto że hej ^^ Aczkolwiek Konan jakiś opór postawić powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wynik walki Konan vs. Madara wydaje się być tak oczywisty, że aż wiadomo, że Konan postawi na swoim. No bo po co robić z tej walki taki wielki showdown zamiast po prostu pokazać na początku chaptera jak Madara stoi nad ciałem Konan i Nagato z Rinnenganem w łapce ? :) Nie twierdzę, że Konan całkowicie wygra, bo to raczej niemożliwe - ale mocne zranienie Madary, odkrycie jego słabego punktu - albo coś podobnego jest jak najbardziej prawdopodobne. Coś czuje, że Nagato przygotował Konan na taką ewentualność. W końcu wiedział kim był Madara i, że będzie chciał zdobyć jego oczy w przypadku swojej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do odcinka powiem, że owszem, to wszystko już widzieliśmy 10 lat temu w mandze, nie wiem kiedy w anime, ale tragedii nie ma. Nie zmieniono Openingu - dobry znak. Tylko czekać końca :]

Edit: no, dobrze przypuszczałem:
Odc. 180 Inari's Tested Courage (7 października)
[Five Kage Summit Arc - start]

"Tylko" miesiąc fillerów. Damy radę, panowie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej zmienili pomysł na fillery i robią teraz jedynie krótsze kilkuodcinkowe (poprzednio mieliśmy takie z Jinchuurikim 6-ogoniastej bestii). Z jednej strony to dobrze, bo nie będziemy mieli przez dłuższy czas fillerów po 20 lub więcej odcinków. Z drugiej źle, bo oznacza to, że zapewne niefillerowe odcinki znowu będą porozciągane do granic możliwość. Nie zdziwię się jeśli Kage będą podróżować i zbierać się przez serię kilku odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

jedno jest ciekawe, że Madara zwróciłm się do Konan per Nagato
czyzby Konan była kolejnym ciałem Nagato, a ten nie umarł? jesli tak to bleeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wszystko wskazuje na to, że masz rację.

Coś z tym Konanem barbarzyńcą nie gra. Może to niekoniecznie następny Pain, ale coś Painowego w sobie, kurka, ma. Ciekawe :>

W następnym chapie połowa stron to pewnie będą wyjaśnienia, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 17:00, Piciambeer napisał:

Spoiler

Wszystko wskazuje na to, że masz rację.

Coś z tym Konanem barbarzyńcą nie gra. Może to niekoniecznie następny Pain, ale coś Painowego
w sobie, kurka, ma. Ciekawe :>

W następnym chapie połowa stron to pewnie będą wyjaśnienia, hehe.


Może to jest coś w rodzaju Kabutochimaru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że to zwykły błąd. Nagato został ożywiony przez Kabuto przecież. ;P (chociaż wiadomo, jest w tym momencie marionetką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 02:15, Jakli napisał:

>Zresztą chciałbym zobaczyć mix Renningana z Sharinganem :).

Sam wygląd został pokazany na podstawie Juubiego. Pewnie chodziło Tobie o działanie, a na to pewnie będziemy musieli poczekać o ile Kishi nas tym uraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 15:17, Karol44 napisał:

To chodzi o to że on przybył/poszukuje (po) rinnengan nagato.


Wiesz.. na tyle dobrze znam angielski, że ciezko powiedzieć o co chodzi, a zarówno z krzaczków jak i z angielskiego ciezko mi wywnioskować, czy mówiąc nagato madara odnosi się do zamiennika wczesniej nadmienionego rinnengana, czyli do ciala nagato czy sie do niego zwraca
angielskiej wersji jestem pewien, że w ten sposob zwraca sie raczej do Nagato, niz chodzi mu o rinnengana/jego cialo, krzaczkow nie do konca
zobaczymy za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają spoilery do nowego chapa, w jednym z nich mówi się,

Spoiler

że Konan uzyska rinnengana Nagato, a Madara jeśli nie pokaże twarzy to na pewno użyje MS i Susano

. Brzmi to dosyć nie prawdopodobnie, ale wiadomo jak to jest z niepotwierdzonymi spoilerami ;P.
----> Jimmy, jestem na 90 procent pewien, że to błąd. Nie wierzę, że Nagato nie zdechł po walce z Naruto, bo raz, że użycie ciał i niektórych technik zżerało strasznie dużo chakry, a dwa, że końcowa technika wskrzeszenia również musiała wymagać nie małych pokładów mocy.
Druga sprawa, o której pisałem wyżej. Kabuto wskrzesił Nagato tak samo jak i innych członków Akatsuki. Czytając stare chapy dobrze wiemy, że ciała uzyskują dawną świadomość tyle, że nie mogą nic zrobić. (Via I i II Hokage gdy Oro walczył z Sarutobim). Więc Nagato żyje, jako marionetka, ale zawsze, więc nie może "być" w ciele Konan (tak btw musiałyby być odbiorniki chakry, a ja na tym obrazku ich nie widzę ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On przyzwał ciało nagato ale nie przyzwał duszy;-d

Ja tam nadal utrzymuje że można przyzwać np ciało kakashiego i wezwać jego dusze wtedy prawdziwy dednie bo dusza wylezie z reala;-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 16:14, Karol44 napisał:

On przyzwał ciało nagato ale nie przyzwał duszy;-d

Ja tam nadal utrzymuje że można przyzwać np ciało kakashiego i wezwać jego dusze wtedy
prawdziwy dednie bo dusza wylezie z reala;-d


Matko. Czytasz tą Mangę tak? Kabuto używa techniki Oro (ulepszonej, ale zawsze) gdy ostatni raz ta technika była uruchumiona (I i II Hokage) hosty miały duszę zmarłej osoby, z tym, że były kontrolowane przez przyzywającego, stąd Twoja teoria z żywym Nagato w Konan po raz kolejny upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 17:58, Karol44 napisał:

On dusze dopiero przyzwał po tym jak włożył w nich kunaie z jakąś pieczęcią.Bo tak to
bezmyślne zombie.

Sorry że się wtrące, ale masz: pierwszy i drugi panel zaraz po przyzwaniu. Już mówią, bez włożenia doń duszy.

BTW coś z tym Nagato może byc na rzeczy. W tle widac wyraznie że jest to była kraina Paina (sorki nie pamiętam nazwy) i ciągle tam pada, a było powiedziane że to Pain sprawia że ciągle pada tam deszcz.

20100908180449

20100908180509

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować