Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2010 o 17:58, Karol44 napisał:

On dusze dopiero przyzwał po tym jak włożył w nich kunaie z jakąś pieczęcią.Bo tak to
bezmyślne zombie.

Chyba na odwrót. Po włożeniu Kunaiów ciała wracają do formy żywej z tym, że (tak było w anime) zabita jest osobowość, a ciała stają się bezwolnymi marionetkami. W każdym razie Nagato żyje, ale w formie marionetki Kabuto/Madary ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto Chapter 509

Spoiler

Konan pokazała nieco powera i wcale nie jest taka słaba. Chociaż Madara stracił rękę, nadal zapewne jest cholernie niebezpieczny (cóż jak to Madara xD
Ciekawi mnie jedna wypowiedź Madary, jakoby on "podarował" Nagato Rinnegana (jakoś nie mogę w to uwierzyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 22:38, Karol44 napisał:

Spoiler

Ciekawe tylko że kisiel po pęknięciu maski nadal twarzy rysy obito czyżby naprawdę
to był on czy chce byśmy tak myśleli?



Nie wiem gdzie Ty tam widzisz twarz Obito. Zmarszczka, którą widać było już przy rozmowie z Saskaczem jest jak najbardziej widoczna (na zbliżeniu, ale zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:56, Patryk_R1 napisał:

Spoiler

Chociaż Madara stracił rękę, nadal zapewne jest cholernie niebezpieczny


Niemal wszystko robi oczyma, więc to penie nie problem :)

A w tłumaczeniu Konan znowu jest nazwana Nagato. Hmm.

Spoiler


Autodestrukcja mimo wszystko mi się podoba. Lubię Konan :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:56, Patryk_R1 napisał:

Naruto Chapter 509

Spoiler

Konan pokazała nieco powera i wcale nie jest taka słaba. Chociaż Madara stracił rękę,
nadal zapewne jest cholernie niebezpieczny

Spoiler


Co ciekawe, stracił już jedną wcześniej w walce z gościem z klanu Aburame. Coś tutaj śmierdzi. Albo nie trzyma się kupy. Abo obydwie rzeczy naraz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 21:04, Wintesun napisał:

Spoiler


Co ciekawe, stracił już jedną wcześniej w walce z gościem z klanu Aburame. Coś tutaj
śmierdzi. Albo nie trzyma się kupy. Abo obydwie rzeczy naraz.




Albo właśnie

Spoiler

stracił drugą, w mandze widać jak jeden z rękawów wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki Madara nie przechodzi masowych transformacji jak Aizen z Bleacha, to Kishi może robić co mu się żywnie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 23:55, Patryk_R1 napisał:

Póki Madara nie przechodzi masowych transformacji jak Aizen z Bleacha, to Kishi może
robić co mu się żywnie podoba :)


Nie byłbym pewny - gdzieś te wszystkie ogoniaste demony muszą siedzieć, więc kto wie, czy Madara w następnym chapie nie dostanie jakiejś małej transmutacyji, żeby odzyskać utraconego członka...

>.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypluj te słowa w tej chwili. Jeszcze tylko tego nam brakuje żeby Naruto szorowało zębami o dno bagna. Bleach jest jaki jest ale, niech to nie przechodzi na inne mangi. Tobi jest moim zdanie całkiem spoko. Nie wie wszystkiego, nie jest strasznie silny ale ma specyficznego skila. Denerwuje tylko ''''tajemnica jego tożsamości'''' cały czas podsycana prze Kishiego. Niech zostanie taki jak jest(przynajmniej na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One siedzą w gedo mazo;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 00:28, qrex napisał:

Wypluj te słowa w tej chwili. Jeszcze tylko tego nam brakuje żeby Naruto szorowało zębami o dno bagna. Bleach jest jaki jest ale, niech to nie przechodzi na inne mangi.


O ile sobie przypominam, to w Naruto transformacje były już o wiele wcześniej. Saskacz po znamieniu od Orochimaru wyglądał prawie jak obecny Aizen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 18:15, Grzech napisał:

O ile sobie przypominam, to w Naruto transformacje były już o wiele wcześniej. Saskacz
po znamieniu od Orochimaru wyglądał prawie jak obecny Aizen :P


Owszem ale:
1) Saskacz jest dla mnie Aizenem Naruto. Czyli osobą która powinna być wymazana ze stron mangi.
2) Co by nie mówić transformacja była w zasadzie tylko jedna( Aizen zmienił się 4 razy. Ba jestem przekonany że to nie koniec)
3) Przynajmniej teraz Saskacz tak nie wygląda ( a Aizen tak)
4) Były to transformacje chwilowe/odwracalne.
Mam nadzieję że Kishi nie pójdzie tą drogą. Jak będzie to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2010 o 18:21, qrex napisał:

Mam nadzieję że Kishi nie pójdzie tą drogą. Jak będzie to się okaże.


I ja mam taką nadzieję, szczególnie, że manga odzyskuje swój blask po nudnym i nieciekawym okresie od końcówki Invasion of Pain do śmierci Danzo (ale to tylko moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że w najnowszym odcinku jest kilka fatalnych niedociągnięć.

Po pierwsze, cień Naruto jest takiek samej długości jak tujek za nim. A tujki są 2x większe od Iruki. Fizycznie niemożliwe.

Dwa. W kadrze [1] widzimy jak Iruka ogląda plac zabaw od tyłu. Naruto jest obrócony w stronę schodów. I co? Nagle oświetlenie się zmienia i cień pada ZA Naruto, w stronę Iruki.

Trzy: A tujki to nawet płota nie sięgają po tej zmianie stanu słońca :P

Ah ah.

20100913151617

20100913151624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi wyjasni kiedy podobno widac ten ''mały mangekyou'' sasuke?

http://foro.cemzoo.com/picture.php?albumid=12681&pictureid=222545

Ogladalem walke Naruto vs Sasuke i jakos nic takiego nie zauwazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 22:07, Dartitwo napisał:

Czy ktos mi wyjasni kiedy podobno widac ten ''mały mangekyou'' sasuke?

http://foro.cemzoo.com/picture.php?albumid=12681&pictureid=222545

Ogladalem walke Naruto vs Sasuke i jakos nic takiego nie zauwazylem


Ja też ją na szybko przejrzałem, teoretycznie powinien zyskać oczko po tym jak przebił Naruto na wylot i ten był bliski śmierci ale ja nie widziałem aktywacji nowego sharingana. moim zdaniem to trochę blef z tymi oczami bo nie ma chociażby kalejdoskopowego Magekyou Sasuke (no chyba że ta lista była robiona przed obecnymi wydarzeniami z mangi). Chętnie porównałbym te oczy z tymi które miał Madara i jego brat, ale po tym jak znikneła onemanga i nie mam strony z nazwami chapterów to się trochę gubię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2010 o 22:31, Wintesun napisał:

Ja też ją na szybko przejrzałem, teoretycznie powinien zyskać oczko po tym jak przebił
Naruto na wylot i ten był bliski śmierci ale ja nie widziałem aktywacji nowego sharingana.
moim zdaniem to trochę blef z tymi oczami bo nie ma chociażby kalejdoskopowego Magekyou
Sasuke (no chyba że ta lista była robiona przed obecnymi wydarzeniami z mangi). Chętnie
porównałbym te oczy z tymi które miał Madara i jego brat, ale po tym jak znikneła onemanga
i nie mam strony z nazwami chapterów to się trochę gubię :).


Niemożliwe, bo Madara nadaje o swoim bracie już po tym, gdy Saskacz zyskuje Mangeyoku - chociaż mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saskacz je w domyśle ma ale nie zostało nam jeszcze zaprezentowane. Zależy jak sobie podporządkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec dyskusji czas na nową ciekawszą
Chapter 510

Spoiler

Konan myśli ze pokonała Madare ale te używa Izanagi (wersja ulepszona) i pokazuje nam swoją twarz z bardzo fajnym lewym okiem, trochę gadania i Madara mówi że on jest drugim Mędrcem a nagato 3 z kolej, potem flashbacki i koniec

Madara wyjaśnia jak Nagato mógł zdobyć rinengana- efekt Izanagi ?

Zapomniałbym Klan Uzumaki miał charakterystyczna cechę czyli czerwone/rude włosy co = Nagato Uzumaki -to nie jest żart na końcu chaptera jest o tym wspomniane

Ps Naruto to wyjątek od reguły włosy ma po Ojcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować