Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Chapter 512

Spoiler

Cholera Kishimoto coraz bardziej popuszcza wodze fantazji "wyspa-żółw" ?! jak już szaleć to na całego xD
Kabuto wreszcie wkracza do akcji, co więcej z pomocą ożywionego Deidary. Już nie mogę się doczekać, aby ujrzeć Kabuchimaru w akcji, kto wie jakie sztuczki ma w zanadrzu. Dziwi mnie jedno, mianowicie skąd on wytrzasnął ciało Deidary, skoro ten wysadził się w powietrze ? niby Kabuto posiada zdolność do tworzenia sztucznych ciał, ale Deidara na taki sztuczny twór mi nie wygląda (może Kishi pofatyguje się i wyjaśni o co biega ? albo ja coś jak zwykle przeoczyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2010 o 09:53, Patryk_R1 napisał:

Chapter 512

Spoiler

Cholera Kishimoto coraz bardziej popuszcza wodze fantazji "wyspa-żółw" ?! jak już
szaleć to na całego xD


Spoiler

E tam zaraz szaleć, z miejsca mógłbym rzucić trzema tworami w których coś takiego występuje :-) Kishi po prostu ostro ciągnie pomysły z różnych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym anime gorzej już być nie może.
Rozmowa z Painem - Naruto robi swoją "fawking-serious-face" - myślałem, że pęknę ze śmiechu, bo takiego faila dawno nie widziałem XD

Spoiler

Naruto: (blah, blah, blah)
Pain: :( Dobra już nie będę zły - w ramach odkupienia (promocji?) przywracam wszystkich do życia.
Naruto: k , lol



Słaba fabuła - żal słuchać/patrzeć + fillery przepełniające czarę goryczy = /drop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczyt to był w trakcie walki z Painem. Fajna walka przerodziła się w komedię. Co najlepsze dalej się śmieje z tego odcinka do teraz. Nie wiem dlaczego Pierot postanowił spierniczyć najważniejszy i najfajniejszy, moment dla mnie (przynajmniej na razie) ale to wygląda jakby ich pracę ktoś sabotował. Dosłownie. Zadziwiające jest to że Bleach z tego same studia wychodzi całkiem dobrze.

Nowy chap w miarę OK.

Spoiler

Na razie nie wiem co z tego wyniknie. Czekam na poważniejszą akcję. Nie podoba mi się tylko stworzenie hashiramo czegoś. Kekkei genkai miało być w tej mandze rzadkością a tymczasem mokuton dołącza do grona sharingana czyli mocy którą może posiadać prawie każdy. Zabiera to power i unikatowość tych mocy. No nic taką Kishi obrał drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ciekawe. Okazuje się, że wskrzeszeni mają podświadomość i nie są do końca marionetkami. Z tego co zrozumiałem Kabuto dał Deidarze wolną wolę, ale z drugiej strony do jakiego stopnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:35, Jakli napisał:

Spoiler

Ciekawe. Okazuje się, że wskrzeszeni mają podświadomość i nie są do końca marionetkami.
Z tego co zrozumiałem Kabuto dał Deidarze wolną wolę, ale z drugiej strony do jakiego
stopnia?


Spoiler


Coś czuje, że ta cała technika wskrzeszania jest dużo trwalsza niż mogłoby się na początku wydawać. Własne ciało, świadomość, chakra - chociaż nie może swobodnie kontrolować swego ciała sam fakt włożenia mu do łba exploding taga świadczy o tym, że Deidra poszaleje - gdy tylko się dowie, że Sasuke wciąż żyje. Raczej nie da się zabić przez głupi wybuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2010 o 22:56, KrisK91 napisał:

Spoiler

Raczej nie da się zabić przez głupi wybuch :)


Nie wybuch mu teraz grozi tylko wieeeeeelotonowy głaz spadający my na głowę - prezent od Tsuchikage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 01:03, Piciambeer napisał:

>

Spoiler

Raczej nie da się zabić przez głupi wybuch :)


Nie wybuch mu teraz grozi tylko wieeeeeelotonowy głaz spadający my na głowę - prezent
od Tsuchikage :D

Jaki głaz? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2010 o 14:52, Piciambeer napisał:

> Jaki głaz? O.o
Porównajmy...

aa tooooo! Zapomniałem o tym, bo w tamtym czasie skupiałem całą uwagę na Mizukage ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2010 o 13:55, Karol44 napisał:

I ktoś tu się spierał że do techniki edo tensei nie potrzeba żadnego kunaia z talizmanem
w najnowszym chapterze macie potwierdzenie że potrzeba.


Spoiler

Talizman ogranicza wolę twora. Oro kompletnie podporządkowywał sobie swoich, natomiast jak widzimy Kabuto jedynie "zabezpiecza się" na wypadek, gdyby Dei chciał zrobić coś niespodziewanego (widzimy to oczywiście w ostatnim chapterze, gdzie Dei nie wie dlaczego nie panuje nad własnym ciałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chapek całkiem w porządku, chociaż

Spoiler

dla mnie to całe wskrzeszanie staje się zbyt naciągane ...
umarł, żyje, umrze, będzie żył dalej ?
kurde no, Kishi - bez przesady ;D



~a co do anime ... jedno mnie zastanawia :
te okulary z "filtrem UV" w ''Naruto'', y.

20101016190233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować