Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Pamięta ktoś może w którym odcinku był retros, że Orochimaru zobaczył młodego Itachiego w takiej jakby sali treningowej, odbijał kunaje i od tamtej pory Orochimaru zaczął pożądać Sharingana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 15:58, Dartitwo napisał:

Pamięta ktoś może w którym odcinku był retros, że Orochimaru zobaczył młodego Itachiego
w takiej jakby sali treningowej, odbijał kunaje i od tamtej pory Orochimaru zaczął pożądać
Sharingana?

A czy to nie było tak, że Oro zaczął pożądać Sharingana od kiedy został pierwszy raz zahipnotyzowany przez Itachiego jak był jeszcze w Akatsuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:48, KuroNeko napisał:

A czy to nie było tak, że Oro zaczął pożądać Sharingana od kiedy został pierwszy raz
zahipnotyzowany przez Itachiego jak był jeszcze w Akatsuki?


Wtedy Oro zaatakował Itachiego w celu pozyskania tychże oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 21:46, Jakli napisał:

Spoiler

Chapter dziwny, Kabuto to teraz jakiś skorpiono-wężo dziwak. Z mojej strony Dislike.
Fajnie, że Madara ma Rinnengana ;D.



No, patrz, a ja zawsze myślałem że ten wąż to mu z

Spoiler

tyłka

wychodzi. :D
Coś mi się wydaje że Kabuto prowadzi swoją własną grę. Nie bardzo rozumiem o co może mu chodzić.
Ale co mnie zniesmaczyło to stopka na końcu chaptera ... "No chapter next week"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiecie tyle o Kabuto czytacie mange czy jakieś odcinki bo ja ost to oglądałem walek z Painem i odbudowa konohy i nic o tych sprawach nie wiem co wy piszecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 20:29, miodus napisał:

Skąd wiecie tyle o Kabuto czytacie mange czy jakieś odcinki bo ja ost to oglądałem walek
z Painem i odbudowa konohy i nic o tych sprawach nie wiem co wy piszecie ;P

Mange oczywiście :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 20:38, Hubi_Koshi napisał:

> Skąd wiecie tyle o Kabuto czytacie mange czy jakieś odcinki bo ja ost to oglądałem
walek
> z Painem i odbudowa konohy i nic o tych sprawach nie wiem co wy piszecie ;P
Mange oczywiście :-3

nigdy nie lubiełm czytać wolę oglądać czy to co jest w mandze bedzie pozniej w odcinkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 20:40, miodus napisał:

nigdy nie lubiełm czytać wolę oglądać czy to co jest w mandze bedzie pozniej w odcinkach
?

Po to właśnie manga jest animowana, szczerze mówiąc to tracisz bo anime Naruto niekiedy naprawdę deformuje mangę, choćby walka z Painem, w mandze była epicka, z kolei ten jeden odcinek w którym Naruto zamienił się w Kyuubi i walczył z Painem... parodia "Whack a Pain" indeed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 20:46, Hubi_Koshi napisał:

> nigdy nie lubiełm czytać wolę oglądać czy to co jest w mandze bedzie pozniej w odcinkach

> ?
Po to właśnie manga jest animowana, szczerze mówiąc to tracisz bo anime Naruto niekiedy
naprawdę deformuje mangę, choćby walka z Painem, w mandze była epicka, z kolei ten jeden
odcinek w którym Naruto zamienił się w Kyuubi i walczył z Painem... parodia "Whack a
Pain" indeed

no tak wtedy było robione inną kreską i nie pasowało mi to w ogóle
a mozesz mi powiedziec gdzie czytasz mangę na jakich stronach i w jakmi jezyku są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 21:20, miodus napisał:

no tak wtedy było robione inną kreską i nie pasowało mi to w ogóle
a mozesz mi powiedziec gdzie czytasz mangę na jakich stronach i w jakmi jezyku są ?

na jakich ci powiedzieć nie mogę, zabronione, ale strasznie łatwo je znaleźć poprzez google, jeśli o język chodzi to ja czytam w angielskim, ale są też w Polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 19:05, Anayami napisał:

popieram ciebie, w kwestii, że w mandze walka była epicka, zaś nie oglądam anime, więc
nie wiem jak tam to ukazano :)

Wierz mi za wiele nie tracisz, szczególnie przy końcówce. Praktycznie przez cały odcinek Pain vs. Kyuubi pękałem ze śmiechu, to wyglądało jakby twórcy anime robili Parodię Naruto, a nie prawdziwy odcinek XD Jedna z miodniejszych scen, Whack a Pain XD
http://www.youtube.com/watch?v=Xm9r9ji-1jA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nowy chapterek naprawdę świetny.

Spoiler

Zastanawia mnie czemu nie pokazano Yondaime. Czyżby to miała byś ostateczna broń przeciwko Naruto. Ciekawie bo pojawił się Asuma, ciekawe jak poradzi sobie z tym Shikamaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 00:21, Infes napisał:

No nowy chapterek naprawdę świetny.

Spoiler

Zastanawia mnie czemu nie pokazano Yondaime. Czyżby
to miała byś ostateczna broń przeciwko Naruto. Ciekawie bo pojawił się Asuma, ciekawe
jak poradzi sobie z tym Shikamaru.


Spoiler

Pytanie brzmi czy Kabuchimaru może ściągnąć tutaj Yondaime, ostatecznie dusza Yondaime siedzi sobie w Shinigamim razem z połówką Kyuubiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi, raczej czego ten amazing Kabuchimaru nie może zrobić? Zapowiada się naprawdę niesamowita wojna i coś czuje że będzie tym razem napradę sporo śmiertelnych wypadków. Swoją drogą pojawiła się tam jeszcze jedna potężna osoba która przykuła moją uwagę...Dokładnie mówiąc chodzi mi o Hanzo. Co prawda został zgładzony przez Nagato ale mimo to jest potężnym shinobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować