Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2010 o 20:49, McFlash napisał:

Dwóch pierwszych Hokage nie powinno się już pojawić, jeśli przyjąć zasadę Jednego Respa.
Aż brakuje mi Trzeciego.

Zasadniczo nie mogą się pojawić, bo są w brzuszku Shimigami ;), a dusz pożartych przez Boga Śmierci lub zasealowanych nie można wskrzesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy też pomysł na wyspę-żołwia Kishy Kishi mógł zaczerpnąć z Awatara Aanga? W jednym z ostatnich odcinków jest coś takiego, a to 2008 rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2010 o 16:58, McFlash napisał:

Czy mi się wydaje, czy też pomysł na wyspę-żołwia Kishy Kishi mógł zaczerpnąć z Awatara
Aanga? W jednym z ostatnich odcinków jest coś takiego, a to 2008 rok :D

Ciężko powiedzieć, motyw wylądowania na wyspie która nagle okazuje się gigantycznym żółwiem czy innym stworkiem jest całkiem stary i popularny
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/TurtleIsland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A więc wojna rozpoczęła się na dobre. Gaara zrobił świetne przemówienie no i teraz wszystko się już rozpocznie na ostro mam nadzieję. Dwie rzeczy mnie zastanawiają. Co teraz Bee-sama powie Naruciakowi oraz co na ostatnim stronie chaptera robie Ci shinobi, co to za kuleczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 01:03, Pablo1989 napisał:

Hubi_Koshi Np Discworld Pratchetta :D

Haha Discworld to wręcz Overkill, to nie Island Turtle to Planet Turtle XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 15:22, Infes napisał:

Nie oglądam filerów ale może ktoś zdradzić co się w nich dzieję bo widzę że "zabawnie"
jest.

Każdy odcinek to oddzielna historia z odcinku na odcinek jest co raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 15:22, Infes napisał:

Nie oglądam filerów ale może ktoś zdradzić co się w nich dzieję bo widzę że "zabawnie"
jest.

Złotym odcinkiem był 183 bodaj, kiedy to cała wioska była ewakuowana, bo Naruto niby miał jakiegoś wirusa czakry. Cały garnizon medycznych ninja nie mógł złapać dwunastoletniego, nic nieumiejącego gówniarza...

Filler jak matkę kocham, godny być jednym z tych ~60 na końcu pierwszej animowanej serii Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:50, Infes napisał:

Czyli ogólnie wielki respekt dla twórców anime że jeszcze żadnych prób zamachowy na ich
życie nie było.

Nie tyle respekt dla twórców co szok, że żadnego takowego zamachu jeszcze nie było :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 22:17, Karol44 napisał:

Podobno do końca roku.

Geez... Mają jeszcze tyle mangi do nadrobienia, a jeszcze fillery robią... WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 21:58, Infes napisał:

Zwał jak zwał. Zastanawia mnie czy oni naprawdę chcą dostać wpi... -.- Wiadomo ile jeszcze
durnych filerów ma być?

W grudniu się kończą.

Najnowszy odcinek oceniam na 2/10. To jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 22:28, Piciambeer napisał:

Najnowszy odcinek oceniam na 2/10. To jest chore...


Jest jeszcze inne wyjście. Nie oglądać, nie martwić się, udawać że anime nigdy nie powstało i problem z głowy. Zresztą finału walki z painem i tak nic nie przebije(i bynajmniej nie chodzi mi o wbijanie gwoździa. Jego miny był lepsze) Tak dokumentnie skopać najlepszy moment mangi(co dziwne to samo studio odpowiada za Bleacha a walka z ulqiem wyszła wyśmienicie) Zresztą bez anime można żyć. W końcu jest jeszcze manga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się przypomniało jakże żenujące gdy tutaj na forum rozmawialiśmy kiedy tak samo pojawi się walka Naruto vs Pain, że w przed świętami ubiegłego roku, że w święta a kiedy puścili? Paredziesiąt tygodniu temu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować