Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Mnie się chapter całkiem podobał. Wygląda na to, że bez pozostałych dwóch jinchuuriki nic wojsko nie zdziała przeciwko tak ogromnej armii akatsuki... Wszak zmarłych to są setki milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już w tym chapku zaczną się dziać cuda nie z tej ziemi, techniki łał i łoł ale póki co to był tylko pokaz...wstępny pokaz co dopiero się rozpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze jest jedna rzecz, moim zdanie totalnie bezsensu. Tak o Edo tensei chodzi. Zombiaki są w zasadzie nieśmiertelne(to jest regenerują się po zadanych ranach) i jedynym znanym sposobem na ich ostateczne unieszkodliwienie jest użycie Boga śmierci. W takim bądź razie jaki cudem Kabuto może kontrolować taką ich chmarę i co gorsze skąd oni biorą czakrę na regenerację. Zakładając że od przywoływacza to powinni potwornie szybko wysiąść. Kishi przedobrzył z lekka.Wystarczy znać Edo tensei i już w pojedynkę można wojnę shinobi wywoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 21:58, Infes napisał:

I zastanawia mnie czemu wtedy Orochmiaru gdy zaatakowal 3 Hokage nie zrobił se takiej
armii? Zmiotłby tam all. ^^


Może był za słaby? Przecież krótko po tym musiał awaryjnie zmienić skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa tam a Kabuto nagle stał się ultra potężny? I potrafi stworzyć nieśmiertelne zombiaki. Kishi idzie po bandzie i każdy zdaje se z tego sprawę. To samo jak Tite szedł po bandzie z Aizen''em i jego power up''ami, ewolucjami pokemon. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 22:14, Infes napisał:

Aaa tam a Kabuto nagle stał się ultra potężny? I potrafi stworzyć nieśmiertelne zombiaki.
Kishi idzie po bandzie i każdy zdaje se z tego sprawę. To samo jak Tite szedł po bandzie
z Aizen''em i jego power up''ami, ewolucjami pokemon. ^^


Nie zapominaj, że Kabuto wiele razy okazywał się mocnym shinobi. W efekcie nigdy nie dowiedzieliśmy się ile ma chakry tak naprawdę no i do tego boost w postaci ciała(i może duszy) Oro na pewno go wzmocnił. Swoją drogą w mandze jest powiedziane, że Kabuto ledwo co ich kontroluje. Zasadnicze pytanie tylko co byłoby jakby przedobrzył? Tj. jakby za duża liczba zombiaków byłaby pod jego kontrolą? Kabutomaru by padł, czy może Zombiak? A, może Zombiak "powraca do świata żywych" bez kontroli Kabuto, bo musi się zwolnić chakra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombiaki nie mogą powrócić do świata żywych, to byłoby sick... Całe Akatsuki, wszyscy wrogowie by wrócili. Co prawda jest plus bo choćby Asuma wrócił ale to i tak byłoby troszkę nie ten teges ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 10:14, Infes napisał:

Zombiaki nie mogą powrócić do świata żywych, to byłoby sick... Całe Akatsuki, wszyscy
wrogowie by wrócili. Co prawda jest plus bo choćby Asuma wrócił ale to i tak byłoby troszkę
nie ten teges ^^

Mass ressurectrion v 2.0?! F*CK NO! >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 17:44, McFlash napisał:

Sweet Fox, dodatkowe łapki i tajemnica Rasengana - Naruto odzyskuje dla mnie swój dawny
styl ^^

Jak tu siedzę, to ci mówię, na początku myślałem, że zacznie sobie pomagać nogami żeby tego Rasengana zrobić...

No i pozytywny aspekt, że dużo stron. Się zdziwiłem, że po 15 przyszła 16... 17... 18!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym jak to mawiają, chciał padać deszczem na waszą paradę, ale czy tylko mi to poddanie się Sasoriego śmierdziało ciut Friendship no Jutsu Pain Style ?? Prawda, tym razem było w tym chociaż trochę sensu, ale i tak ociupinkę to naciągane. No, ale poza tym chapterek bardzo fajny, żaden chapterek mający w sobie interakcję Bee - Naruto nie może być zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny chapek. Z jednej strony Naruto opanowuuje nową technikę bo tak można stwierdzić, z drugiej stron mamy trochę żartem pokazanie "mega potężnej przemiany w lisa" a znowu na samym początku mamy wzruszający moment z Sasorim. Piękna sprawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować