Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2011 o 21:01, lisek93 napisał:


> No i ciekawe co by wyryło na mieczu, jeśli by wessało polskiego budowlańca :>

haha, tutaj chodzi mi tylko jedno słowo po głowie :P ;)

nom, ciekawe co Ci chodzi... Po głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą teraz się dzieję, zaraz walka Raikage z Sasuke, rozpoczęcie się wojny Shinobi. Powinnien być jeden za drugim specjale, 2 odcinki w jeden dzionek a tutaj bida :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to ciekawiły, a nigdy nie byłem do końca pewien, czy Choji po zjedzeniu czerwonej pigułki był ciągle gruby czy schudł ?^^ Nieważne czy oglądam Anime czy czytam Mange w niektórych scenach wygląda jak poprzednio a w niektórych znów chudo. Więc jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:04, Peres00 napisał:

Zawsze mnie to ciekawiły, a nigdy nie byłem do końca pewien, czy Choji po zjedzeniu czerwonej
pigułki był ciągle gruby czy schudł ?^^ Nieważne czy oglądam Anime czy czytam Mange w
niektórych scenach wygląda jak poprzednio a w niektórych znów chudo. Więc jak to jest
?

Po zjedzeniu pigułki Chōji dostał mega power upa, tak, że nie było na niego mocnych. Nijak nie wpłynęło to na jego kondycję i wygląd fizyczny. Jest ''duży'' bo na tym opiera się jego jutsu, pigułka nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 15:04, Peres00 napisał:

Zawsze mnie to ciekawiły, a nigdy nie byłem do końca pewien, czy Choji po zjedzeniu czerwonej
pigułki był ciągle gruby czy schudł ?^^ Nieważne czy oglądam Anime czy czytam Mange w
niektórych scenach wygląda jak poprzednio a w niektórych znów chudo. Więc jak to jest
?

Jeśli mówisz o ostatniej pigułce w walce z tym gościem z Sound Four to raczej schudł, wyraźnie to widać. Podejrzewam że te pigułki zwyczajnie znacznie przyśpieszają metabolizm zwiększając pokłady energii w ludzkim ciele, dlatego Chouji potrzebuje tłuszczu, gdyby go nie miał jego ciało samo siebie by zjadło zanim mógłby pokonać przeciwnika, a tak koncentruje się na spalaniu tłuszczu i dawaniu mu Power Upa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa fillerów w Shippuudenie? Jestem na 30 odcinku i wiem że niedługo się zaczną. Jakby ktoś mógł napisać od którego ep do którego są fillery byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 54-55 do 70, tylko że coś tam z mangi sie pojawia, proponuje ogladnąć do 60 to zobaczysz prawie wszystko co w mandze było.

Wiadomo jak stoi sprawa z WSJ w tym tygodniu?? Bo anime z tego co wiem nie transmitują (DB Kai nie było) przez tsunami, a jak jest z mangą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy przestoje mang/anime to tylko tydzień potrwają ( jeśli nie dłużej? ).
No ale nie ma się co dziwić, sytucja jak najbardziej zrozumiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko część tytułów została opóźniona. Swoją drogą ciekawe, że tą mapę ze stopniem zagrożenia wyświetlają bez przerwy nawet w czasie emisji jakiegoś programu lub anime. WSJ w każdym razie ma być trochę opóźniony a przynajmniej tłumaczenia na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 20:42, Piciambeer napisał:

ciach.


no i trzeba mieć czytelników, a nie wiem czy będzie ich tak dużo jak dotychczas? [ tych ''oficjalnych'' czytelników mam na myśli, którzy za ''gazetkę'' płacą ;p ]
no, ale .. jak będzie to się okaże w nadchodzącym tygodniu, więc nie ma w sumie co tak rozmyślać nad tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko chce napisać co do aktualnych wydarzeń:

Spoiler

Chouji pokazuje klasę, chociaż troszkę mnie nudził ten wątek.

A zanimowana siedmioogoniasta bestia wygląda przednio!

W anime zbliża się mocna wymiana zdań Sakury i Naruto. Oraz dużo płaczu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten siedmio-ogoniasty wymiatał:) Też mi się spodobał odrazu, szkoda że tylko tak raz pokazany został;/ Co do mangii to mam nadzieje że akcja ruszy coś do przodu bo narazie to tylko najwieksze koksy zwalczane są ale sama fabuła nic się nie zmienia, chociaż z tym Asumą już nie jest źle, czekać tylko aż Naruciak wkroczy i zrobi sieke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, nowy opening bardzo mi się podoba. A i ending niezgorszy.

Pocieszające, że w openingu są pokazane urywki aż do spotkania dwóch Jinchuuriki. Jest nadzieja, że następne fillery pojawią się ''dopiero'' przed Trzecią Wielką Wojną Shinobi :]

A w anime walka osiem [siedem?] kontra zero ogonów, łiiiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować