Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Kilka nie dla wyżej wymienionych:

-Obito jak wcześniej było wspomniane, Obito nie miał nic do Konohy, zmarł pogodzony z losem, a zresztą Tobiasz, za stary jest jak na Obito (Tobi wygląda gdy pokazuje część twarzy na mniej więcej tyle co Donzou, a Obito miałby mniej więcej tyle co Kakashi czyli koło 30)
-Shisui- Itachi przecież mówił, że zmarł. Zresztą nie zapominajmy, że "Madara" ćwiczył Itasia, a to było przed masakrą Uchiha, więc niby jak miałaby być to jedna i ta sama osoba?

No niby może to być faktycznie Izuna, ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Szczerze mówiąc powoli się zastanawiam czy "fake Madara" to nie jest faktycznie jakiś nowy ultra koks, który nie został nigdzie wcześniej wspomniany. Ktoś niby mówił, że może to być Rikudo, ale wtf, miałby z kilkaset lat, a już takim ultrasem to on chyba nie był, każdy w końcu umrze. (Btw. Jaki miałby cel w rozdzielaniu Juubiego?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie że Tobi i Madara mówi o tym samym jutsu reinkarnacji Nagato (skąd madara zna Nagato jak ma ze 100lat??) że to było przygotowane dla nich może faktycznie madara ma podzielona czakrę i Tobi miał tylko coś przygotować a faktyczny madara wejść w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 11:26, Karol44 napisał:

Ale zauważcie że Tobi i Madara mówi o tym samym jutsu reinkarnacji Nagato (skąd madara
zna Nagato jak ma ze 100lat??) że to było przygotowane dla nich może faktycznie madara
ma podzielona czakrę i Tobi miał tylko coś przygotować a faktyczny madara wejść w odpowiednim
momencie.


Jest taka teoria na Senpuu, że Madara faktycznie przeżył walkę z Harishamą i żył na tyle długo, że mógł się "zająć" Nagato, a gdy zmarł oczekiwał, że jak Nagato dorośnie to go wskrzesi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 19:48, Piciambeer napisał:

Zawsze to może być coś takiego, jak zrobiła ta mumia - w momencie niemal pewnej śmierci
podzielić się na pół.


Też możliwe, ale jakby okazało się, że mamy "Madare x2" to byłby fail po całości moim skromynm zdaniem ;P. Nie byłoby takiego podnoszenia napięcia. :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,


Spoiler

Madara ma Rinnengana, którego uaktywnił niedługo przed śmiercią. Ale jak to możliwe?! Czyzby EMS to wcale nie "najpotęzniejsze oczy" u Uchiha, czy rinnengana można Sobie uaktywnić miejąć EMS (w sumie Uchiha jak i Senju byli potomkami Rikudo...).



Jestem do cholerci jasnej w jeszcze większym szoku. W sumie nawet to kim jest "False Madara" aka Tobi przestało być ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 19:41, Mysterum napisał:

Teraz się okaże, że Tobi aka Madara aka Obito, to mistrz sześciu ścieżek. Niezależnie,
co z tego wyniknie, będzie to naciągane.


Sugeruje, że mówisz, że niby Rikudo Sannin? Zasadniczo po co ten sam Rikudo miałby nagle zmieniać Swoje poglądy na temat świata, bo wątpię by chciał uwięzić wszystkich w genjutsu, by "zapanował pokój". Po drugie co się stało z jego Rinnenganem? Czy to jak powiedział, że dał oczy Nagato, miałoby znaczyć, że własne oczka oddał właśnie jemu? (wymiana na 2 sharingany trochę bez sensu). No i suma sumarum, przyjmując, że byłyby to jego oczka przeszczepione Nagato, czemu wziął tylko jedno skoro po ostatnim chapie wychodzi,

Spoiler

że Rinnengan w gruncie rzeczy jest do osiągnięcia miejąć EMSa (czyli po co mu słabsze oczko).

Więc pomimo, że napisałem totalnie nieskładnie, wątpię by Tobi to Rikudo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2011 o 20:02, Jakli napisał:

Sugeruje, że mówisz, że niby Rikudo Sannin? Zasadniczo po co ten sam Rikudo miałby nagle
zmieniać Swoje poglądy na temat świata, bo wątpię by chciał uwięzić wszystkich w genjutsu,
by "zapanował pokój".

Może nie spodobała mu się ścieżka, jaką podążył świat shinobi. Skoro on jest jego twórcą, to pewnie ma prawo na niego wpływać.

Dnia 19.10.2011 o 20:02, Jakli napisał:

Po drugie co się stało z jego Rinnenganem? Czy to jak powiedział,
że dał oczy Nagato, miałoby znaczyć, że własne oczka oddał właśnie jemu? (wymiana na
2 sharingany trochę bez sensu). No i suma sumarum, przyjmując, że byłyby to jego oczka
przeszczepione Nagato, czemu wziął tylko jedno skoro po ostatnim chapie wychodzi,

Spoiler

że
Rinnengan w gruncie rzeczy jest do osiągnięcia miejąć EMSa (czyli po co mu słabsze oczko).


Techniki oczne są ze sobą powiązane, uważam że nie ma przeszkody w ewolucji lub degeneracji jednej formy w drugą.

Dnia 19.10.2011 o 20:02, Jakli napisał:

Więc pomimo, że napisałem totalnie nieskładnie, wątpię by Tobi to Rikudo. ;P

Ja tylko taki pomysł miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba wiem kim jest Tobi.
Rikudou Sannin miał dwóch synów. Na łożu śmierci wybrał młodszego syna jako swojego następce (tzn. dał mu oczy... tak mi sie wydaje), a starszy syn, który uważał, że świat powinien być kontrolowany za pomocą siły, poczuł się pokrzywdzony tym. Więc według mnie Tobi to starszy syn Rikudou Sannina, który odziedziczył moce psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 17:13, Kalenos napisał:

Już chyba wiem kim jest Tobi.
Rikudou Sannin miał dwóch synów. Na łożu śmierci wybrał młodszego syna jako swojego następce
(tzn. dał mu oczy... tak mi sie wydaje), a starszy syn, który uważał, że świat powinien
być kontrolowany za pomocą siły, poczuł się pokrzywdzony tym. Więc według mnie Tobi to
starszy syn Rikudou Sannina, który odziedziczył moce psychiczne.

Aha... A jak wyjaśnisz fakt, że nadal żyje? To musiało być setki lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy koment na temat nowej techniki :

Spoiler

Chibaku Tensei is a black sphere that attracts everything in it''s gravitational radius, which didn''t happen in this case: he either pulled something from the sky or he summons a meteor.

I''ll call it Sephiroth No Jutsu ©

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest grubo.

Spoiler

Spodziewałem się co prawda całkowitej współpracy Kyuubiego, transformacji i 9 ogonków, ale walczący dziadek też pasi. Może w końcu umrze w tej wojnie, to jego trzecie życie już :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować