Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

/.../
Nie wiedziałem, że kiedykolwiek to powiem, ale... brakuje mi Saskacza. Cóż, rozdzialik dość przewidywalny, spodziewałem się czegoś z większym "jajem" . Nie wiem jak dla was, ale mnie ta akcja wydaje się strasznie powolna.

Spoiler

Chce w końcu wiedzieć kto się kryje pod maską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c562

OH... MY... GOD... chyba trzeci czy czwarty tydzień z rzędu. To jest po prostu epickie. I tak chyba zostanie dopóty nie pojawi się Sasuke. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 14:50, Mysterum napisał:

> Ja coś przegapiłem?
Może to jutsu regeneracji Tsunade?

Na kimś? Takie zaawansowane jutsu? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Naruto jestem przy 532ch. I mam pytanie odnośnie:
Ginkaku i Kankaku niech ktoś na osi czasu przedstawi mi na osi czasu kiedy oni zostali pożarci przez tego Kyūbi''ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 12:29, luzac napisał:

c562

OH... MY... GOD... chyba trzeci czy czwarty tydzień z rzędu. To jest po prostu epickie.
I tak chyba zostanie dopóty nie pojawi się Sasuke. :P


Epicko to dopiero będzie jak w końcu okażę się kim do cholery jest Tobi :p Co prawda walka zapowiada się niesamowicie ale no... tak długo Nas oszukiwano, zwodzono że teraz to chce jak najprędzej poznać prawdę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zdaję mi się że teraz Sasuke wyruszy na krucjatę drogą Naruto i zacznie rozwalać armie sojuszu;-D.Kage padną i nagle naruto włączy BijjuDame.Itachi po drodze do Kabuto spotka Tobiasza i wszystko sie wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie kolejne zaskoczenia chociaż:

Spoiler

Walka Kage przegadana... Wiadomo już, że powrót ręki Raikage jest tylko i wyłącznie błędem Kishiego. Btw. A przebił łapą Susano. Wygląda no to, że Madara może jednak zostać pokonany.
Jednak mnie najbardziej intryguje ostatni shot. Czyli szukująca się Naruto, Bee kontra Tobi i jego six paths, walka. Będzie epicko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No, nie aż tak przegadana. Przebicie się przez Susanoo mile mnie zaskoczyło. Jest dobrze!

No i wiemy jakie dwie walki będą w najbliższym czasie najważniejsze. Może się ewentualnie Itachi pokarze.

No i upewnijcie mnie... Prawdziwy Naruto to ten co spotkał Madarę teraz, tak? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:43, Jakli napisał:

Jednak mnie najbardziej intryguje ostatni shot. Czyli szukująca się Naruto, Bee kontra
Tobi i jego six paths, walka. Będzie epicko ;).



Spoiler

Panowie dali sobie klasycznie z baśki :D Naruto wybrał sobie prawdopodobnie najpotęzniejszego przeciwnika.



Zastanawia mnie pewna rzecz: Fake Madara szykował się do wojny zanim poznał Kabuto i jego "Nieczystą Rezurekcję". W takim razie nie miał całej rzeszy nieumrałych. Szykował się do wojny tylko z armią białych Zetsu i swoją drużyną Sześciu Ściezek. Mając całą Armię słabych białych Zetsu musiał miec silną karte przetargową w tej wojnie jaką była jego druzyna Jinchurikkich. To najprawdopodobniej będzie jego najpotezniejsza broń. Jest jeszcze Sasuke ale nie wiem czy na nim Fake-Madara polega. Ja mam nadzieję że tej walki jednak Naruto nie wygra - skoro nawet uber koks wyrusza z uber - bronią.

Inna sprawa - dlaczego Naruto umiejąc wyczuwac wrogów nie poleci zabic Kabuto?

@Piciambeer - Za jakie przewinienia ma Itachi siebie karac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:22, Wintesun napisał:

> Jednak mnie najbardziej intryguje ostatni shot. Czyli szukująca się Naruto, Bee
kontra
> Tobi i jego six paths, walka. Będzie epicko ;).



Spoiler

Panowie dali sobie klasycznie z baśki :D Naruto wybrał sobie prawdopodobnie najpotęzniejszego
przeciwnika.



Zastanawia mnie pewna rzecz: Fake Madara szykował się do wojny zanim poznał Kabuto i
jego "Nieczystą Rezurekcję". W takim razie nie miał całej rzeszy nieumrałych. Szykował
się do wojny tylko z armią białych Zetsu i swoją drużyną Sześciu Ściezek. Mając całą
Armię słabych białych Zetsu musiał miec silną karte przetargową w tej wojnie jaką była
jego druzyna Jinchurikkich. To najprawdopodobniej będzie jego najpotezniejsza broń.


Nie zapominaj o Gedo Mazo z 7 bestiami na pokładzie ;).

>Jest

Dnia 09.11.2011 o 19:22, Wintesun napisał:

jeszcze Sasuke ale nie wiem czy na nim Fake-Madara polega.

Narazie Sasek jest zaślepiony "zueeem", a w Madarze widzi krewnego, który pokazał mu drogę. Póki nie dowie się jak naprawdę było, dopóki nie dowie się, że Tobi go zmanipulował, to myślę, że nie ma innej opcji jak stanie po stronie Tobiasza.
Ja mam nadzieję że tej walki

Dnia 09.11.2011 o 19:22, Wintesun napisał:

jednak Naruto nie wygra - skoro nawet uber koks wyrusza z uber - bronią.

Nie zapominajmy, że Naruto pokonał już np Paina (Fake Madara ma jedno z jego oczek) dodatkowo za Naruciakiem jest niedaleko Bee, więc jeśli przyjmiemy, że może tym razem Kyuubi da pełnie kontroli chakry Uzumakiemu oraz Bee pokaże pełnię swoich możliwości to szczerze mówiąc stawiam na remis, a w najgorszym razie (dla Sojuszu) pojmanie Pszczoły.

Dnia 09.11.2011 o 19:22, Wintesun napisał:


Inna sprawa - dlaczego Naruto umiejąc wyczuwac wrogów nie poleci zabic Kabuto?


Po pierwsze było powiedziane, że zabicie Kabuto nie odwoła Edo Tensei. Więc co by dało Naruciakowi zwyczajnie go zabić... Nic. Itachi jako posiadacz MSa i bardzo silnych gen jutsu (via. Tsukuyomi) może go zmusić by cofnął technikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 19:22, Wintesun napisał:

@Piciambeer - Za jakie przewinienia ma Itachi siebie karac? :D


Oj tam oj tam, wiadomo o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio zapowiadało się epicko tak teraz jeszcze lepiej się zapowiada o ile wątek

Spoiler

walki Naruto & Bee vs Tobi nie zostanie odłożony nagle

i wrócimy do walki
Spoiler

Kage vs Madaara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ tu cisza... W Naruto anime dalej fileryyyyy machen? :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 12:34, Infes napisał:

Ależ tu cisza... W Naruto anime dalej fileryyyyy machen? :\

Ano, prawdopodobnie do końca roku. Olałem anime do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 13:20, Piciambeer napisał:

> Ależ tu cisza... W Naruto anime dalej fileryyyyy machen? :\
Ano, prawdopodobnie do końca roku. Olałem anime do tego czasu.


No to tak jak ja :) Dlatego wolałem się zapytać ile jeszcze to będzie trwać żeby nie przegapić ale widzę że jeszcze długo nic nie przegapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dużej chmury jak na razie mały deszcz. Mydlenie oczy czytelnikom i tandetne bajeczki w stylu

Spoiler

"nie mam swojej przeszłości, wyrzekłem się jej, jestem nikim"

są tanie panie Kishimoto, laaame! A może odkrycie jego prawdziwej tożsamości doprowadzi do sposobu, jakby Tobiego można było pokonac? Ja mam podejrzenie, że to może byc jakiś dawny jinchurikki - bo było powiedziane że tylko jeden Jinchurikki może zrozumiec drugiego. Tobi przyznał, że rozumie ich. Może coś jest na rzeczy?

Na końcu myślałem że jednak (na przedostatniej stronie) że pokaże co ma pod maską. A Deidara widział. ;(

Aha, to chyba tylko ja myślałem że z nim leci Sasuke - zdziwko mnie chapło że Naruto potraktował go jak powietrze - oto obrazek - ale póki go jeszcze nie ma, jest good!:

20111123183349

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 18:34, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Aha, to chyba tylko ja myślałem że z nim leci Sasuke - zdziwko mnie chapło że Naruto
potraktował go jak powietrze - oto obrazek - ale póki go jeszcze nie ma, jest good!:


ja tam od razu wiedziałem, że to jest Jinchuuriki trzy(?)ogoniastego, a nie Saskacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować