Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Gdy w końcu wyjdzie na jaw Tobi może stać się łatwiejszym celem dlaczego? Bo nie ukrywałby tak tego, kim tak naprawdę jest. Zastanawia mnie tylko kim On może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi stwierdzenie z polskiego tłumaczenia. Hachibi mówi o Tobim i 6 ścieżkach "Przerobił ich na Jinchuuriki zaraz po wskrzeszeniu". Czy to oznacza, że Tobiasz wstawił im Bijuu z powrotem? Może to być błąd polskiego tłumaczenia, ale w sumie ciekawi mnie czy taka możliwość jest wykonalna. Z jednej strony chyba nie, bo nie po to tyle Akatsuki pieczętowało bestie w Gedo Mazo, ale z drugiej strony Tobi za ich pomocą spokojnie sam mógłby wygrać wojnę, potem zebrać grupę, która znów zapieczętuje wszystko w Gedo i dokończyć "Moon Eye" plan. Btw. Już widać, że po dodaniu Rinnengana i Sharingana jego "sześć ścieżek" jest ultra przykokszone. (Btw. jestem coraz bardziej pewny, że Bee zostanie pojamany w tej walce i ewentualnie dowiemy się kto jest za maską).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 23:17, Jakli napisał:

Mnie bardziej ciekawi stwierdzenie z polskiego tłumaczenia. Hachibi mówi o Tobim i 6
ścieżkach "Przerobił ich na Jinchuuriki zaraz po wskrzeszeniu". Czy to oznacza, że Tobiasz
wstawił im Bijuu z powrotem?

To samo jest w angielskim więc najwyraźniej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No naprawdę, 6 Jinchuurikich na raz to chyba nieco za dużo...

A tak właściwie, skoro są na pełnej mocy [wszystkie ogony], ciekawe, dlaczego nie zamienili się w postać Bijuu?


Anime: Tak jak niektórzy podejrzewali, koniec fillerów przyjdzie wraz z nowym rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2011 o 21:45, Piciambeer napisał:

Anime: Tak jak niektórzy podejrzewali, koniec fillerów przyjdzie wraz z nowym rokiem.


Już nawet nie pamiętam na czym się anime skończyło, jeśli chodzi o zgodność z mangą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 21:55, Outlander-pro napisał:

Już nawet nie pamiętam na czym się anime skończyło, jeśli chodzi o zgodność z mangą xD

W styczniu Naruto i Bee dopłyną na tajemniczą żółwiowyspę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 22:00, Piciambeer napisał:

> Już nawet nie pamiętam na czym się anime skończyło, jeśli chodzi o zgodność z mangą
xD
W styczniu Naruto i Bee dopłyną na tajemniczą żółwiowyspę :]

W końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Się dzieje!
Ta walka jakoś ultra szybka nie jest, ale ma swoje tempo.
Sasuke się na momencik pokazał na pierwszej stronie i już się przestraszyłem, że chapter będzie o jego zjednoczeniu z Juugo i ty tam drugim. Suigetsu bodaj. Ale nie!
Naprawdę dobry chapter, a najlepsza końcówka. Nie wiem czego się spodziewać za tydzień, ale będzie to wieeeelkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 13:58, Piciambeer napisał:

Spoiler

Się dzieje!
Ta walka jakoś ultra szybka nie jest, ale ma swoje tempo.


Spoiler

Przynajmniej nie jest tak źle jak przy niektórych walkach, a więc jest znośnie ^^



>
Spoiler

Sasuke się na momencik pokazał na pierwszej stronie i już się przestraszyłem, że chapter

Dnia 14.12.2011 o 13:58, Piciambeer napisał:

będzie o jego zjednoczeniu z Juugo i ty tam drugim. Suigetsu bodaj. Ale nie!


Spoiler

Bogowie... ja się na serio przeraziłem, że seria z Naruto ponownie zostanie przemianowana na Sasuke i to jeszcze w takim napiętym momencie xD



>
Spoiler

Naprawdę dobry chapter, a najlepsza końcówka. Nie wiem czego się spodziewać za tydzień,

Dnia 14.12.2011 o 13:58, Piciambeer napisał:

ale będzie to wieeeelkie!


Spoiler

Najbardziej w chapterze podoba mi się to, że bestie zachowały cząstkę własnej woli. Kto wie? Może Impure World Ressurection + ponowne zaimplementowanie bestii w ninjach sprawi, że technika przestanie być impure? To by było chyba jedyne zmartwychwstanie z jakiego bym się w tej serii ucieszył ^^ Martwi mnie tylko Lisek... Gadanie naszego tytułowego naiwniaka zaraziło nawet jego xD
A w następnym odcinku? BMK - Bishou Mortal Kombat, to jest wszyscy Jinchouriki nakoksowani do maksa w ostatecznych formach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze stwierdzić, że chapterek przedni :) Zastanawia mnie tylko, że skoro

Spoiler

nikt poza Bee nie potrafił kontrolować swojego bijuu, a tutaj nagle Tobi zna metodę, aby nie tylko kontrolować jinchuriki, to jeszcze w pełnej formie u WSZYSTKICH? No bez przesady...

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 23:44, Grzech napisał:

Musze stwierdzić, że chapterek przedni :) Zastanawia mnie tylko, że skoro

Spoiler

nikt poza
Bee nie potrafił kontrolować swojego bijuu, a tutaj nagle Tobi zna metodę, aby nie tylko
kontrolować jinchuriki, to jeszcze w pełnej formie u WSZYSTKICH? No bez przesady...

.

Spoiler

Być jinchuuriki i kontrolować bestię a być big bossem który zdalnie nimi manipuluje to dwie różne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 23:55, Piciambeer napisał:

Spoiler

Być jinchuuriki i kontrolować bestię a być big bossem który zdalnie nimi manipuluje to dwie różne rzeczy...



Spoiler

Tobi sam potwierdził teorię Kakashiego, jak ten podejrzewał, że nie zna technik Paina. Skoro ich nie znał, to w jaki sposób potrafił nauczyć swoich "podwładnych" korzystania z jutsu, których nie powinni oni sami znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 10:11, Grzech napisał:

Spoiler

Tobi sam potwierdził teorię Kakashiego, jak ten podejrzewał, że nie zna technik Paina.
Skoro ich nie znał, to w jaki sposób potrafił nauczyć swoich "podwładnych" korzystania
z jutsu, których nie powinni oni sami znać?


Spoiler

Wydaje mi się, że mylisz techniki. Kakashi zauważył, że żaden z kontrolowanych Jinchuuriki nie ma umiejętności takich jakie miały poszczególne Painy [wsysanie chakry, automatyka, przywoływania etc - specjalizacje]. Coś mi się majaczy, że Tobi nie mógł ich rozdać a sam się nauczył tych wszystkich technik (czyli jego marionetki nie mają do nich dostępu). Jinchuuriki są tylko i wyłącznie pod wpływem tej belki w lewej piersi. Swoją drogą ciekawe, że nie nie zniszczyła po przemianie w stan Bijuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 23:55, Piciambeer napisał:

> Musze stwierdzić, że chapterek przedni :) Zastanawia mnie tylko, że skoro

Spoiler

nikt
poza
> Bee nie potrafił kontrolować swojego bijuu, a tutaj nagle Tobi zna metodę, aby nie
tylko
> kontrolować jinchuriki, to jeszcze w pełnej formie u WSZYSTKICH? No bez przesady...

.

Spoiler

Być jinchuuriki i kontrolować bestię a być big bossem który zdalnie nimi manipuluje
to dwie różne rzeczy...


Spoiler


Oj tam widać było, że do tej pory Tobi z Bijju nie miał za łatwo. W końcu jeden w pełnej formie prawie się uwolnił (chodzi o bestię, a nie samą osobę Jinchuuriki). Oznacza to, że Tobiasz może się trochę przeliczyć, no ale dużą ilością rzeczy nas do tej pory zaskakiwał, więc kto wie. ;)

Btw. Jak się zapatrujecie na to, że Fake Madara może być z klanu Uzumaki? W końcu:
Spoiler

użył podobnej techniki do Kushiny, a włosy jeszcze o niczym nie świadczą ;).


No i meritum chapa:
Spoiler

Kyuubi otwiera oczko, widać, że mięknie no i pozwala na fulla używać chakry blondasowi (bo w końcu co, jemu nie zabiera ;D), czy to oznacza Full Kyuubi mode? ;)

I w takich momentach człowiek zapomina, że gdzieś indziej nawala się Madara ze wszystkimi Kage. Za to kocham Naruto, bo jak już się fabuła rozkręca to na całego ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 22:27, luzac napisał:

Jak na razie to nie ma WSJ i nikt nie wie kiedy wyjdzie. :P

Nie ma być tego z 26 grudnia, wiec teraz powinien jakiś być noo. Po prostu foch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się może zapisać w JPG obrazek z tej strony: http://www.naruto10th.tv/pc/index.html
Bo chciałbym sobie wydrukować na plakat,lecz jak klikam "zapisz jako" mam tylko opcję strony internetowej. A jak od razu wciskam "drukuj" to nie pokazuje mi obrazka. Pomóżcie,bo fajny jest ten plakat,ładnie by upiększał moją ściane :D

Aha,i czy moglibyście rozwiać moje wątpliwości: Czy Naruto do teraz NADAL jest Genninem,czy został w jakimś odcinku mianowany na Jounina? Nie za bardzo pamiętam 240 odcinków,a może się takie coś pojawiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować