Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2012 o 16:26, Karol44 napisał:

Spoiler

Czy mi się zdaje czy właśnie naruto został Jinchuriki wszystkich bijuu?



Spoiler

Nieee. Tobi wszystkie wciągnął do Gedo Mazo przecież. ;P Co nie oznacza, że Naruto nie będzie Jinchuuriki Juubiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:28, Piciambeer napisał:

Spoiler

... Co oznacza śmierć Bee ...


Spoiler

Niekoniecznie. Gaara żyje (niby tej techniki nie da się powtórzyć, ale ...). Mamy jeszcze wskrzeszenie od Rinnegana, plus na bank autor może coś wymyslić. A i należy pamietać, że Sage potrafił materializowac marzenia, a że Naruto jest jego reinkarnacją/potomkiem może pod koniec serii uda mu się to odblokować. W każdym razie możliwości jest kilka, największą władzę i tak ma autor, jeżeli Kishimoto postanowi permanentnie zabić Bee, tak się pewnie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 13:38, Piciambeer napisał:

No w sumie od czasu Akumy dawno nikt nie umarł. Tsuchikage się trzyma :P

A nie Asumy? No i Jirayia to nikt? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 573

Spoiler

Wiadomo, na wroga kupą, kupy nikt nie ruszy. Żeby tylko Naruto nie wpadł na pomysł "Lend me your power" i wyskoczył z Genki Damą...

I Sasuke wreszcie kaczkuje na miejsce akcji...on chyba na to pole bitwy polskimi kolejami jechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

No, niestety nie zanosi się, żeby Tobi został pokonany solo. Szkoda.

A pojawienie się Sasuke oznacza gadaninę. No i oczywiście mega wycieńczony Naruto będzie prowadził równą walkę z rześkim niczym wiosenny poranek Sasuke. Brilliant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoiler

Co? Gdzie? Jak? Z Saskaczem będzie walczyć Itachi. Niby po grzyba na ostatniej stronie Saskacz sie odwrócił? Bo usłyszał/wyczuł braciszka. Tak myślę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 12:21, Piciambeer napisał:

Spoiler

No, niestety nie zanosi się, żeby Tobi został pokonany solo. Szkoda.

A pojawienie się Sasuke oznacza gadaninę. No i oczywiście mega wycieńczony Naruto będzie
prowadził równą walkę z rześkim niczym wiosenny poranek Sasuke. Brilliant.



Spoiler

Na pewno tak nie będzie. Najpierw to Sasuke będzie tym, który dołoży swoje 5 groszy do pokonania Tobiego, później oślepnie, cudownie odzyska wzrok, wybije pół Konohy pozostałej na polu walki, powalczy z Naruto, Naruto wygra i odkryje w sobie moc Mistrza 6 Ścieżek i przywróci do życia poległych. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 12:38, Mysterum napisał:

>

Spoiler

No, niestety nie zanosi się, żeby Tobi został pokonany solo. Szkoda.
>
> A pojawienie się Sasuke oznacza gadaninę. No i oczywiście mega wycieńczony Naruto
będzie
> prowadził równą walkę z rześkim niczym wiosenny poranek Sasuke. Brilliant.



Spoiler

Na pewno tak nie będzie. Najpierw to Sasuke będzie tym, który dołoży swoje 5 groszy
do pokonania Tobiego, później oślepnie, cudownie odzyska wzrok, wybije pół Konohy pozostałej
na polu walki, powalczy z Naruto, Naruto wygra i odkryje w sobie moc Mistrza 6 Ścieżek
i przywróci do życia poległych. Amen.


A gdzie w tym planie jest miejsce dla Itasia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 17:07, KuroNeko napisał:

A gdzie w tym planie jest miejsce dla Itasia?!

Jakby Itachi nie powiedział, w którymś chapie, że idzie na Kabuto, a "naprawę" Sasia zostawia Naruto, to też bym się pewnie zastanawiał. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 17:33, Jakli napisał:

> A gdzie w tym planie jest miejsce dla Itasia?!
Jakby Itachi nie powiedział, w którymś chapie, że idzie na Kabuto, a "naprawę" Sasia
zostawia Naruto, to też bym się pewnie zastanawiał. ;]

Co z tego, że powiedział? jego obowiązkiem, jako starszego brata jest wkurzenie swojego młodszego klona. Naruto nie może się obejść bez rejunajtu Sasuke i Itachiego. :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 17:47, KuroNeko napisał:

Naruto nie może się obejść bez rejunajtu Sasuke i Itachiego. :x

Co masz na myśli?

Mówił, że zatrzyma Edo Tensei, to zatrzyma Edo Tensei, kropka. Albo przynajmniej spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 21:12, Piciambeer napisał:

> Naruto nie może się obejść bez rejunajtu Sasuke i Itachiego. :x
Co masz na myśli?

Mówił, że zatrzyma Edo Tensei, to zatrzyma Edo Tensei, kropka. Albo przynajmniej spróbuje.


Zgadzam się. Myślę, że w tym wypadku jest to dużo ważniejsza sprawa niż "nawracanie Saska". Edo Tensei wskrzesiło uber nakoksowanego Madare, jest wiele mocnych shinobi (po części zapieczętowanych, ale wciąż żywych). Ze strategicznego punktu widzenia Itachi podjął dobrą decyzję. Lepiej mieć 1 wroga niż kilku na raz, a jeśli Sasek nie zdąży wrócić do Tobiego na czas to może tak właśnie być (UberNaruto plus armia Shinobi vs Tobi, śmiem twierdzić, że Tobiasz długo nie pożyje.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe odcinki anime są bardzo ładne - walka Czwartego z Tobim została zaprezentowana naprawdę elegancko!

Co mnie trochę zdziwiło, to zhappyendingowanie spotkania Naruto z matką - pamiętacie finał, kiedy Kushina runęła w stronę Naruto, żeby go uściskać? O ile dobrze pamiętam, zdematerializowała się tuż przed dotknięciem go. To było takie chwytające za serce (sorry, wiem, że brzmi to strasznie pompatycznie), a w anime zdążyła go jeszcze wyściskać kilka sekund i podziękować. Może mnie pamięć zawodzi, ale jakiś niesmak pozostał, a nie mam chęci sprawdzić który to był chapter.

Jest ktoś, kto podziela moją opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 19:30, Piciambeer napisał:

Nowe odcinki anime są bardzo ładne - walka Czwartego z Tobim została zaprezentowana naprawdę
elegancko!

Co mnie trochę zdziwiło, to zhappyendingowanie spotkania Naruto z matką - pamiętacie
finał, kiedy Kushina runęła w stronę Naruto, żeby go uściskać? O ile dobrze pamiętam,
zdematerializowała się tuż przed dotknięciem go. To było takie chwytające za serce (sorry,
wiem, że brzmi to strasznie pompatycznie), a w anime zdążyła go jeszcze wyściskać kilka
sekund i podziękować. Może mnie pamięć zawodzi, ale jakiś niesmak pozostał, a nie mam
chęci sprawdzić który to był chapter.

Jest ktoś, kto podziela moją opinię?


Nie widziałem anime, ale opini w pełni nie podzielam, był to chapter 504, z tego co widać to w miare zdążyła go jeszcze uscisnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 23:08, Chaos napisał:

Nie widziałem anime, ale opini w pełni nie podzielam, był to chapter 504, z tego co widać
to w miare zdążyła go jeszcze uscisnać.

Dzięki za numer, sprawdziłem i nadal odbieram to, że nie zdążyła go dotknąć. Chociaż całkiem spore zdanie zdążyła powiedzieć przed zniknięciem, więc kto wie. Może po prostu zbyt dramaturgicznie to odebrałem

A animę polecam, bez fillerów da się oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Coś czuję że niedługo zobaczymy prawdziwą walke braci Uchiha tym razem nie znajac z góry wyniku ;-d
]Osobiscie uwazam że i tak Itachi jest najpotezniejsza postacia na wojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować