Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 22:40, Sand_Wraith napisał:

c582
Kabuto miał retrospekcję ... wszyscy wiemy co się dzieje z osobami w tej mandze, ktróre
mają retrospekcję ;]

To samo, co z członkami Akatsuki, którzy zdjęli swój płaszcz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie żebym miał coś przeciwko, ale ludzie... Mnie nie interesuje historia Kabuto, aż tak bardzo. Mogliby to jakoś skrócić i dać coś bardziej interesującego... Bo ja wiem, jak rośnie trawa np. Jakieś łzawa historia, dlaczego właściwie on stał się ''zły''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem jakiś inny, ale te wszystki flashbacki pokazujące "co, gdzie, kto, jak i dlaczego" bardzo mnie interesują. Fajny flashback, aczkolwiek ja nie poznałem

Spoiler

"mother"

i myślałem z początku że Kabuto zabił siostrę Yashamaru, czyli matke Gaary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 00:14, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Chyba jestem jakiś inny, ale te wszystki flashbacki pokazujące "co, gdzie, kto, jak i
dlaczego" bardzo mnie interesują. Fajny flashback, aczkolwiek ja nie poznałem

Spoiler

"mother"


i myślałem z początku że Kabuto zabił siostrę Yashamaru, czyli matke Gaary :D

Dude, nie ta wioska XD Ale fakt flashbacki bywają ciekawe cały problem z nimi polega na tym że wwalają się zazwyczaj w sam środek ostrej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Sarcasm mode on]

Zycie Kabuto zawsze wydawało mi się idealnym materiałem na 5 chapterów mangi.

[Sarcasm mode off]

Oglądał ktoś nowe NarutoSD? Wcześniejsze były po trzykroć lepsze, ale i tak się na niektórych "pojszczałem" ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 09:11, Hubi_Koshi napisał:

Dude, nie ta wioska XD Ale fakt flashbacki bywają ciekawe cały problem z nimi polega
na tym że wwalają się zazwyczaj w sam środek ostrej akcji.

Dobrze też wiadomo do czego zwykle prowadzą flashbacki w Naruto... Swoją drogą często jest tak, że w takich momentach pokazywane jest coś co pozwala trochę zmienić nastawienie do danej postaci (dobrze to np. było zrobione z Kisame).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie ma Naruto w pobliżu, bo jeszcze dostalibyśmy friendship-no-jutsu.

Z drugiej strony

Spoiler

dobrze jest znów zobaczyć starego, poczciwego Orochimaru

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 21:05, KuroNeko napisał:

Co sądzicie o obecnym fillerze? da się go oglądać? Bo trochę mi się nudzi i zastanawiam
się, czy nie byłaby to strata czasu.


Jak dla mnie to ujdzie. Lepsze takie fillery niż te co były z panem bąbelkiem (Utakata) to był beznadziejne filery, i ten z tym jak mieli złapać strusia LOL . Też beznadzieja. Ale te są git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 568

Przyznam się bez bicia, że nigdy nie przepadałem za Kabuto, nawet przyrost badassowatości i hermit mode nie poprawiły mojej opinii na jego temat. Jednakże ostatnie chaptery pokazujące jego genezę naprawdę przypadły mi do gustu. Na dodatek spowodowały, że w moich oczach w momencie śmierci istota znana światu jako "Kabuto" nie umrze jako płytka, bezosobowa marionetka, której jedyną motywacją było "For Orochimaru-sama!", ale jako człowiek. Jako postać z głębią.
Dzisiejszy chapter, pozwolił mi poza tym lepiej zrozumieć pragnienia Orochimaru i jego metody ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować