Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2012 o 19:05, Mange napisał:

Jest gdzieś spis filerów po 252 odcinku?

Co masz na myśli? Anime? Jeśli tak, to tylko 257, 258, 259 i 260 są specjalnymi odcinkami-wspominkami. Reszta póki co ciśnie zgodnie z mangą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

593

Spoiler

No i Orochimaru znowu chodzi po ziemi. Tylko czy to możliwe skoro Itaś go zapieczętował? Nie, mówię, że mi to przeszkadza :P A Kabuto był już u szczytu i tak marnie skończył. Nigdy za nim nie przepadałem bo dla mnie to była marna podróba Orochimaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c594
Robi się coraz ciekawie, trochę przegadane, ale mimo to jest super.

Tak przy okazji. Po ponad tygodniu walki z Naruto przeczytałem wszystkie wydane do tej pory rozdziały za jednym razem :) ufff, ile pytań i ciekawych rzeczy bombardowało mózg, rzeczy które na które nie zwracałem uwagi wcześniej. Dobrze, że te chaptery które są wydane w tomikach posiadam bo klikanie w internecie wydłuża bardzo czas czytania.

EDIT PS
Znacie jakieś dobre forum dot. naruto ? Takie na którym można na bieżąco dyskutować i jest warte zachodu. Najlepiej angielskie. Polskie też może być o ile jest takowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 12:57, luzac napisał:

c595

Spoiler

Błagam niech Kishi nie ciągnie wątku maski Tobi''ego do chaptera 600...


Spoiler

Dopiero teraz przeczytałem i w 100% się zgadzam. Jak tak dalej pójdzie to przed 2-3 chaptery Naruto będzie próbował rozbić mu maskę, potem rozdział lub dwa gadaniny i walka przez kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C596

Tak jak powiedzieliście chłopaki :)

Spoiler

Doprawdy, "the truth behind his mask is going to be revealed", zaczyna się robić męczące.
Mam nadzieję, że Kishi wymyśli coś interesującego, bo póki co ta walka jest nurząca.
Ciekawi mnie tylko, czemu Tobi nie używa genjutsu, skoro wszyscy poza Kakashim są wystawieni na działanie Sharingana o_O
A tak btw, to wolałbym, aby wrócili do walki Kage vs Madara, bo przynajmniej miało się wrażenie "przytłoczenia" przez przeciwnika i walki o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie "wszyscy".

Spoiler

Kakashi ma sharingana i tu masz racje, nie będzie podatny. A teraz sprostowanie.
Jedynie Guy może oberwać z genjutsu, bo Naruto i Bee to jinchuriki, czyli nawet jakby rzucone na nich by zostało genjutsu, to Kurama i Hachibi ich wybudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 13:29, Karol44 napisał:

Guy także potrafi walczyć przeciwko sharinganowi przykładem jest walka z Itachim!

No to mamy dowód na to dlaczego Tobiasz nie używa sharingana:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2012 o 14:26, Jakli napisał:

No to mamy dowód na to dlaczego Tobiasz nie używa sharingana:P.


A mnie się wydawało, że jedyną rzeczą, jakiej kiedykolwiek obawiał się Kurama, był sharingan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 19:04, Grzech napisał:


> No to mamy dowód na to dlaczego Tobiasz nie używa sharingana:P.

A mnie się wydawało, że jedyną rzeczą, jakiej kiedykolwiek obawiał się Kurama, był sharingan...

Spoiler

Tak, ale w walce Tobi będzie życał genjutsu na jinchuriki, a wtedy lisek nie oberwie i będzie wstanie wybudzić. Jeśli chciałby rzucić gen ja Kurume, to musi "wejść" w Naruto, a wtedy będzie podatny na ataki :) Możliwe nawet, że nie jest wstanie kontrolować lisa gdy jest on w naczyniu. Musi go najpierw uwolnić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to temat o wszystkim co związane z naruto to chciałbym sie spytac o to czy w naruto shipuden ultimate ninja storm generation da sie grac w dwie osoby przy jednej konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 20:41, seroero napisał:

Jeśli to temat o wszystkim co związane z naruto to chciałbym sie spytac o to czy w naruto
shipuden ultimate ninja storm generation da sie grac w dwie osoby przy jednej konsoli?


Oczywiście,że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 21:02, bobobo napisał:

> Jeśli to temat o wszystkim co związane z naruto to chciałbym sie spytac o to czy
w naruto
> shipuden ultimate ninja storm generation da sie grac w dwie osoby przy jednej konsoli?


Oczywiście,że tak.


Serio, serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 21:21, seroero napisał:

Serio, serio?


Eee,tak...serio serio...

Oczywiście musisz mieć 2 pady. W każdej bijatyce jest opcja grania w dwóch graczy na jednej konsoli,to dlaczego nie ma być jej w Generations? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2012 o 22:38, bobobo napisał:

> Serio, serio?

Eee,tak...serio serio...

Oczywiście musisz mieć 2 pady. W każdej bijatyce jest opcja grania w dwóch graczy na
jednej konsoli,to dlaczego nie ma być jej w Generations? :P


Spoko... nie bulwersuj sie po prostu znajomy wprowadził mnie w blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 12:37, seroero napisał:

Spoko... nie bulwersuj sie po prostu znajomy wprowadził mnie w blad


Ja sie nie bulwersuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować