Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Spoiler

No to już wiemy na 100%, że Kakashi zdobył MS''a po zabiciu Rin, ale czy był tego świadom? Czy odkrył jego możliwości od razu? Czy może potrzebował czasu by go opanować, albo nie był wystarczająco silny by go używać. I wychodzi na to, że Kakashi i Obito są najmłodszymi, znanymi nam, użytkownikami MS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2012 o 13:20, Mange napisał:

Spoiler

No to już wiemy na 100%, że Kakashi zdobył MS''a po zabiciu Rin, ale czy był tego
świadom? Czy odkrył jego możliwości od razu? Czy może potrzebował czasu by go opanować,
albo nie był wystarczająco silny by go używać. I wychodzi na to, że Kakashi i Obito są
najmłodszymi, znanymi nam, użytkownikami MS''a.



Spoiler

Mnie zastanawia jedna mała rzecz: jeśli zdobycie MS''a jest uzależnione od widoku śmierci przyjaciela, to czemu po ostatniej Wojnie Światowej nie mieliśmy wysypu jego użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2012 o 15:16, Alamut napisał:

Spoiler

Mnie zastanawia jedna mała rzecz: jeśli zdobycie MS''a jest uzależnione od widoku
śmierci przyjaciela, to czemu po ostatniej Wojnie Światowej nie mieliśmy wysypu jego
użytkowników?


Spoiler

A to nie jest tak, że trzeba zabić przyjaciela by zdobyć MS''a?
W przypadku Kakashiego i Obito było trochę inaczej, bo ich oczy są identyczne i jest prawdopodobnie między nimi więź.
I pytanie. Czy obito miał EMS''a bo nie mogę sobie przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest rozwałka. Jest dobrze.

Spoiler

KishiMoto-san wymyślił coś, ale ja juz chyba to gdzieś wcześniej widziałem - krew-dużo krwii-jezioro krwi, księzyc i zaćmienie oraz śmierć wszystkich wokoło oraz narodziny nowego księcia ciemności - wait - czy tylko mnie to klasykiem mangi zalatuje?

Co do treści chaptera - tez jestem ciekawy co tez Rin narozrabiała. Ciekawe czy też wam się zauważyło że Bakakashi to taki odpowiednik Dragon Ball''owego Krilliana - idzie na pierwszy ogień, a potem mdleje lub bezsensownie ginie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co to w sumie jest, te piekło? Inny wymiar, w którym Obito wiecznie siedzi?
Jakim cudem od razu wiedział, jak z niego korzystać?

A Kak pewnie zemdlał przez kombo wycieńczenie + niespodziewana aktywacja Mangekyou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Orochimaru powrócił, Obito postanawia przystąpić do Madary, by w świecie iluzji wskrzesić Rin. No i wiemy już, jak powstał czarny Zetsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 15:24, Mange napisał:

Spoiler

Orochimaru powrócił, Obito postanawia przystąpić do Madary, by w świecie iluzji wskrzesić
Rin. No i wiemy już, jak powstał czarny Zetsu.



Spoiler

Gdzie Ty w tym chapterze widziałeś Oro-chana? xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w anime nadal fillery? Ostatnio co chwilę jakieś wspominki nieistotnych postaci. Nadal tak jest czy już ruszyli, bo z tytułów za dużo wywnioskować nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 20:49, Grzech napisał:

Czy w anime nadal fillery? Ostatnio co chwilę jakieś wspominki nieistotnych postaci.
Nadal tak jest czy już ruszyli, bo z tytułów za dużo wywnioskować nie można.

Fillery mają być podobno do końca tego roku. Taki "prezent" z okazji 500 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Juubi wkracza do akcji!!
Ośmioogoniasty w końcu coś pokazuje, W ostatnich chapterach był tylko statystą.
Regeneracja chakry Kakashiego przez Kuubiego - może być choć autor mógł to zrobić wcześniej a nie dawać nam wyjaśnienia w anime, że gdy chroni się przyjaciół to ma się więcej chakry.
Nie podobają mi się te wahania Obito. mam nadzieję, że nie przejdzie na dobrą stronę.
Ogółem jednak to walka jest ciekawa. A zakończenie chapa powoduje, że nie wiem czy wytrzymam do następnego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować