Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2013 o 10:08, Andrzej15 napisał:

Na minus nie leci nic. No dobra, Minato mało rozgadany był ale na niego przyjdzie czas
:)

Spoiler

Chcę zobaczyć jego twarz na wieść, że zamaskowany mężczyzna to jego uczeń, obym się doczekał :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoiler

Zgadzam się. Coraz bardziej się nakręcam i mam nadzieję, że dalej będzie równie dobrze.
Czy jest szansa, żeby czwórka Hokage powróciła do życia jak Madara?
Zastanawiam się, co po rozmowie z hokage zrobi Sasuke i jakie są dalsze plany Orochimaru, bo na pewno nie jedno mu chodzi po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 15:31, miodus napisał:

a kończy ma walce z Painem. Gerations to zbiór główniejszych pojedynków w uniwersum Naruto
(ale strasznie suabo pokazane i nudne jak flaki z olejem nie polecam tej serii )


Dlaczego nie ma Ultimate Ninja Storm 1 na X360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Najnowszy chapter całkiem niezły, najbardziej ciekawi mnie do czego posłużą ożywieni Hokage i jakie są dalsze plany Sasuke i Orochimaru. Wydaje mi się ,że za kilka chapterów Naruto może bedzie walczył ze swoim ojcem chociaż mam nadzieje ,że Kishimoto wymyśli coś ciekawszego. Jeżeli Kishimoto przy nastepnych chapterach utrzyma poziom ostatnich 2 to będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 17:08, Chlorofil napisał:

> a kończy ma walce z Painem. Gerations to zbiór główniejszych pojedynków w uniwersum
Naruto
> (ale strasznie suabo pokazane i nudne jak flaki z olejem nie polecam tej serii )


Dlaczego nie ma Ultimate Ninja Storm 1 na X360 ?

bo to był tytuł na wyłączność na ps3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 20:01, miodus napisał:

bo to był tytuł na wyłączność na ps3 ;)


A nie jest to przypadkiem połączenie jakby Rise of a Ninja i Broken Bond ?

PS. Jestem przy walce Naruto z Painem i mam pytanie...

Spoiler

czy Naruto będzie podczas innych walk używał trybu Sage i będzie nosił te "szaty" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 21:11, Chlorofil napisał:

> bo to był tytuł na wyłączność na ps3 ;)

A nie jest to przypadkiem połączenie jakby Rise of a Ninja i Broken Bond ?


RoN i BB to gry studia które nie jest związane w żadne sposób ze studiem które zrobiło storma (po prostu xbox chciał mieć swojego Naruciaka na wyłączność jak ps3 ; ) )

Dnia 07.02.2013 o 21:11, Chlorofil napisał:

PS. Jestem przy walce Naruto z Painem i mam pytanie...

Spoiler

czy Naruto będzie podczas innych
walk używał trybu Sage i będzie nosił te "szaty" ? :)



Już nie pamiętam, wiem że w multi będzie można bawić się w taki sposób (chyba nawet jest strój Hokage dla naruto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przy walce Naruto z Painem i mam pytanie...

Spoiler

czy Naruto będzie podczas innych walk używał trybu Sage i będzie nosił te "szaty" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 06:21, Chlorofil napisał:

Jestem przy walce Naruto z Painem i mam pytanie...

Spoiler

czy Naruto będzie podczas innych
walk używał trybu Sage i będzie nosił te "szaty" ? :)



Spoiler

Tryb Sage - tak.
Szaty - nie. Zmieni je na coś jeszcze lepszego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 09:21, ziptofaf napisał:

Spoiler

Tryb Sage - tak.
Szaty - nie. Zmieni je na coś jeszcze lepszego xD


Spoiler

No ,ale musze powiedzieć ,że zarąbiście mu te szaty pasowały do trybu mędrca ;D szkoda ,że tylko przy okazji walki z Painem je nosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

621

Spoiler

Co tu dużo gadać. Hashirama vs Madara to faktycznie najwyższy poziom. Byłem w szoku, jak zobaczyłem co Madara zrobił z Susanoo i Kyuubim, ale kilka stron dalej opadła mi kopara po tym jak Pierwszy wszedł w jakiś specjalny Sage Mode. Nie dziwię się, ze jest traktowany jak bóg.

I na końcu flashback. Damn :P

PS. Zauważyliście, że najsilniejsi shinobi często grają głupkowatych prostaczków? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spoiler

> PS. Zauważyliście, że najsilniejsi shinobi często grają głupkowatych prostaczków? :D



Spoiler

Tak jest wszędzie. :P Spójrz chociażby na Dragon Ball lub Slayer. :

p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

imba.
Madara puszcza coś ala rasen shuriken
Hashirama bije na głowę Orochimaru przywołując pięciokrotnego Rashōmon!
No i sage mode w wersji Mokuton. Ciekawe, czy będzie na dane zobaczyć ten tryb mędrca w pełni. Jesteś ciekaw jak ten stan się osiąga. No i ile jeszcze jest takich trybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Trzeba przyznać, że odkąd akcja przeniosła się do Sasuke to poziom mangi znacznie wzrósł. Nie dość, że mamy przywołanych czterech Hokage(co zwiastuje ciekawy rozwój fabuły - mam zwłaszcza wielkie nadzieje wobec ponownego spotkania Pierwszego i Madary) to ich gadki wcale nie nudzą, a na dodatek mamy zaserwowane ciekawe retrospekcje. Czekam z niecierpliwością na dalszy rozwój wydarzeń(i retrospekcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ktoś grał w nadchodzącego Ultimate Ninja Storm 3? Zagrałem w demo i po prostu stwierdziłem, że ta część to must have. Akcja niesamowita. Zastanawiam się jednak czy ta część byłaby zwieńczeniem całej historii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 21:16, Damianuss1 napisał:

Będzie ktoś grał w nadchodzącego Ultimate Ninja Storm 3? Zagrałem w demo i po prostu
stwierdziłem, że ta część to must have. Akcja niesamowita. Zastanawiam się jednak czy
ta część byłaby zwieńczeniem całej historii?


ja będę zamawiał tylko jeszcze nie wiem na jaką konsolę.. Na ps3 wygląda chyba ładniej ale znowu przydałyby mi się nowe osiągnięcia na xboxie ; )

Gra wygląda niesamowicie kontynuacja godna storma 2 ( nie wspominając o tym gniocie generations... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 21:16, Damianuss1 napisał:

Będzie ktoś grał w nadchodzącego Ultimate Ninja Storm 3? Zagrałem w demo i po prostu
stwierdziłem, że ta część to must have. Akcja niesamowita. Zastanawiam się jednak czy
ta część byłaby zwieńczeniem całej historii?

Hah też miałem pisać, że demo dupe urywa i stawia na efektowną epickość. Tak trzymać CyberConnect2 i dawać mi Kolejną część Asury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że ja mam np storma 2, generations i teraz chcę kupić storma 3, ale rzecz w tym, że aktualnie oglądam anime i jestem dopiero na pierwszej serii. Wiem, że grając w te stormy itp poznam fabułę z shippudena i powstrzymuję się aby nie odpalać kampanii do momentu kiedy obejrzę anime. Nie wiem czy jest to dobre myślenie. W pewnym sensie chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się spieram z kolegą, jak myślicie kto by wygrał walkę: Madara vs wszyscy członkowie Akatsuki (6 ścieżek Paina w tym.). Wydaję mi się że nawet ktoś taki jak Madara nie dałby rady sam z tyloma przeciwnikami na wcale niemałym poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować