Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Spoiler

Wow! Saskacz jednak się nawrócił! Spodziewałem się, że nadal będzie chciał zniszczyć Konohę. :)
Przynajmniej jedna sensowna decyzja z jego strony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juuu huuu najlepszy chapter od dawna .

Spoiler

Już nie mogę doczekać się na te wszystkie ewentualne spotkania .Gdy zobaczą Sasuke w akompaniamencie hokage . Będzie się działo .Mam nadzieję że nastąpi to w miarę szybko beż żadnych zapychaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Sasuke się nawraca - może być. W końcu podwaliny pod to dało drugie spotkanie z Itachim, więc ta decyzja miała jak najbardziej rację bytu. Natomiast nie wiem, co kombinuje Orochimaru - mam nadzieję, że ma w zanadrzu podły plan :)

Tekst Suigetsu o zombiakach, potworach i idiotce trochę mnie rozbawił.

Ogólnie fabuła w końcu zaczyna nabierać tempa. Tylko zadaję sobie pytanie - czemu musimy czekać dwa tygodnie na nowy chap!?

Coś czuję, że zanim Hokage dotrą na pole bitwy to spółka Obito/Madara/Juubi mocno sponiewierają Zjednoczone Siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 17:25, Piciambeer napisał:

> czemu musimy czekać dwa tygodnie na nowy chap!?
Skąd ta informacja?

Na ostatniej stronie chaptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W najnowszym chapie powracamy na pole bitwy i... według mnie, znów mamy spadek poziomu mangi. Głównymi winowajcami tego stanu są:

1. Spółka Madara/Obito/Juubi - nie rozumiem czemu legendarny Shinobi nie spamuje perfekcyjnymi Susannami, meteorytami czy też jakimiś potężnymi technikami drzewnymi. On sam zapewne skosiłby połowę armii sojuszu. Obito używa tylko swoich standardowych technik, zaś Jubii też nie pokazuje swojego potencjału(poza ostatnią stroną ale o tym dalej).
2. Naruto - pomijając fakt, że główny bohater chroni wszystkich czakrą Kuramy to znów wali swoimi gadkami o dobru itp.

Oczywiście są też plusy:
1. Madara wyczuwa Hashiramę - to zapowiada epicką walkę. Może w końcu Uchiha przestanie powstrzymywać swoją moc.
2. Kakashi i Obito znikają do swojego wymiaru - to zapowiada kolejny ciekawy pojedynek z retrospekcjami, które rozwiążą parę niewiadomych(z Rin na czele).
3. Juubi na ostatniej stronie zaczyna demonstrować swoją potęgę - wygląda to ciekawie.

Szkoda, że trzeba czekać dwa tygodnie na kolejny chap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 17:08, Arcling napisał:

> Zrobili z Jumpa dwutygodnik?
Nie, po prostu w Japonii wypada Złoty Tydzień: http://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Week_(Japan)
Nie od dziś czytasz mangę, to powinieneś wiedzieć :P Co roku jest ta sama sytuacja.

No tak, ale to już trzeci chapter z rzędu, który wychodzi po 2 tygodniach.
Złoty tydzień chyba nie trwa miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2013 o 17:48, Piciambeer napisał:

No tak, ale to już trzeci chapter z rzędu, który wychodzi po 2 tygodniach.
Złoty tydzień chyba nie trwa miesiąca ;)

Tamte przerwy wypadły "nadprogramowo", bo inne tytuły Jumpa wtedy wychodziły. Natomiast ta jest standardowa, gdy Jump w ogóle się nie ukazuje. Tak się po prostu niefortunnie złożyło, że przerwy wypadały niedługo przed świętem.

Tymczasem w anime - filler na filerze do końca maja! Ten arc wojny będzie chyba najbardziej zafillerowanym w całej serii biorąc pod uwagę to, jak w mandze się on rozwija oraz przerwy w ukazywaniu się samej mangi. Może za wyjątkiem fillerów z końca pierwszej serii Naruto, aczkolwiek niewykluczone, że i to mogą przebić, głównie poprzez mieszanie kanonu z fillerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie później za bardzo nie mają gdzie wsadzić te fillery, więc lepiej niech będą teraz. A zresztą opening wskazuje, że "zapychacze" nie będą trwały jakoś zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2013 o 23:17, Mange napisał:

630

Spoiler

4th Hokage is back!


Spoiler

The first of the god zombies appeared, only three more to go ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

630:

Spoiler

1. Obito vs Kakashi - zamiast walczyć to sobie pogawędkę ucinają. Motyw iluzji Rin i idealnego Obito wyszedł nieźle i w sumie bym te gadanie jeszcze przeżył gdyby nie fakt, że Obito chyba ulega wpływowi dobra. Jeśli on przejdzie na jasną stronę... to się załamię.
2. Juubi vs ZSS - wygląd Dziesięcioogoniastego przypomina mi pewnego pokemona kwiatka. Mam nadzieję, że jego ostateczna forma lepiej się prezentuje. Madara tradycyjnie nic nie robi. A co do ZSS, to motyw szybkiej nauki murów skalnych po dłuższym namyśle przyjmuję.
3. Przybycie Minato - byłoby naprawdę epickie gdyby nie jedna skaza - reakcja Naruto(spodziewałem się zaskoczonej miny). Ale nic, jak przybędzie Oro z Sasuke to wtedy pewnie przeżyje szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować