Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2013 o 19:52, Andrzej15 napisał:

Spoiler

3. Przybycie Minato - byłoby naprawdę epickie gdyby nie jedna skaza - reakcja Naruto(spodziewałem
się zaskoczonej miny).



Spoiler

Prawdopodobnie wyczul go, tak samo jak Madara wyczul Hashirame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2013 o 19:52, Andrzej15 napisał:

630:

Spoiler

3. Przybycie Minato - byłoby naprawdę epickie gdyby nie jedna skaza - reakcja Naruto(spodziewałem
się zaskoczonej miny). Ale nic, jak przybędzie Oro z Sasuke to wtedy pewnie przeżyje
szok :)



Spoiler

jeśli przez chwilę był w żabim trybie, bez problemu wyczuł ojca i resztę hokage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dnia 18.05.2013 o 19:52, Andrzej15 napisał:

3. Przybycie Minato - byłoby naprawdę epickie gdyby nie jedna skaza - reakcja Naruto(spodziewałem
się zaskoczonej miny). Ale nic, jak przybędzie Oro z Sasuke to wtedy pewnie przeżyje
szok :)


W Kyuubi Mode Naruto ma kosmiczne możliwości sensoryczne, więc nie zdziwi się zbytnio jak i reszta wkroczy do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 631
Oh snap! Sh*t is about to go down!
Bardzo dobry chapter, końcówka też przyjemna. Nic tylko czekać na więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 15:17, KuroNeko napisał:

Chapter 631
Oh snap! Sh*t is about to go down!
Bardzo dobry chapter, końcówka też przyjemna. Nic tylko czekać na więcej. :)

Kosmos, powiadam... Sakura w końcu zgniecie czyjeś jajca, woohoo!!
Inna sprawa, że super plan Sasuke jest strasznie głupi i nadal mam go za idiotę. Nie lubię gnoja.

Najfajniejszy moment IMO to był tekst Hashiramy do Madary :D [w załączniku] No i trafiłem na wyjątkowo, wyjątkowe paskudne tłumaczenie...

20130522200855

20130522200907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 20:09, Piciambeer napisał:

No i trafiłem
na wyjątkowo, wyjątkowe paskudne tłumaczenie...

To czytaliśmy to samo tłumaczenie, straszny babol. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 23:00, Dregorio napisał:

Spoiler

O co dokładnie chodziło we fragmencie gdzie Minato wygląda jak Naruto w formie liska?
Jak Minato może tak zrobić?



To jest rodzaj pieczęci Sage of the Six Paths (Mędrca Sześciu Ścieżek - uwielbiam to tłumaczenie).
Minato był jednym z niewielu, którzy potrafili ten rodzaj pieczęci. Przekazał Naruto swoją wiedzę, gdy ten złamał pieczęć liska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 23:00, Dregorio napisał:

Spoiler

O co dokładnie chodziło we fragmencie gdzie Minato wygląda jak Naruto w formie liska?
Jak Minato może tak zrobić?


Minato też jest Jinchuurikim Kyuubiego. A że lisek jest teraz dobry to dał mu swoją czakrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tradycyjnie, w punktach o najnowszym chapie:
1. Sakura nie poznaje Czwartego Hokage - dobra, rozumiem. Stres wojenny i te sprawy.
2. Minato pyta się Naruto, czy Sakura jest jego dziewczyną a ten nie zaprzecza - NaruHina jest zagrożone!
3. Czwarty odpala tryb Kyubiego - oczywiście miał predyspozycje by to mieć, ale kiedy się tego nauczył?
4. Mina Madary po zgaszeniu jego zapału przez Pierwszego - bezcenna. Jednak bardzo mi się nie podoba, że legendarny Uchicha chyba nie będzie przeszkadzał Hokage w powstrzymaniu Juubiego.
5. Sasuke jak coś walnie, to z grubej rury. Niewątpliwie tekst o zostaniu Hokage jest tekstem tego chapa. Minę miałem taką jak kumple Naruto.
6. Sakura będzie miała swoje pięć minut? Zobaczymy czym będzie kozaczyć.
7. Reaktywacja drużyny 7. Fajnie wyszedł ten panel.

Po rozdziale nasunęły mi się dwa przemyślenia:
1. Gdzie jest Oro? Mam nadzieję, że planuje coś niecnego.
2. Przepowiednia Żabiego proroka chyba się nie sprawdzi.

Na jakieś stronie była analiza tego, jak długo potrwają fillery w anime. W tekście pada takie zdanie:"Zapewne wielu z Was nasuwa się kolejne pytanie - skoro rozdział o Czwartej Wielkiej Wojnie Ninja ma być ostatnim i kończącym całą historię, to aktualna różnica 73 rozdziałów powinna wystarczyć na dokończenie serii - wtedy też manga i anime mogłyby skończyć się mniej więcej w tym samym czasie. Moim zdaniem studio produkujące anime posiada informacje, że historia (uwaga!) wcale nie skończy się na wojnie i będzie później kontynuowana".

Jestem ciekaw, co miało by się dziać po wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tylko się pretendentów na stanowisko Hokage namnożyło, że ciężko będzie wybrać. Sakura będzie poważnym kandydatem. Nie wiem na kogo postawić. Mimo, że wielu nawrócenie Sasuke pewnie się nie spodoba, to mi to jak najbardziej odpowiada, poczułem się lepiej, jak zobaczyłem drużynę 7 w akcji. Choć, to co zamierza Sasuke dalej jest dla mnie tajemnicą. NO I GDZIE JEST ORO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zajebisty power up Sakury, chcę więcej!

Szkoda tylko że w tym zagajniku co Hokage postawili za dużo nie zrobią. Bo Sakura to już - dosłownie - mogłaby góry przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Podsumuję dwa ostatnie chapy, które były... średnie.

Plusy:
1. Sakura miała swoje pięć minut.
2. Pozostały rocznik Naruta miało swoje pięć minut.
3. Juubi pokazał swoją kolejną moc - ech, gdyby nie opieka autora na siłami dobra, to bestia by ich zmiotła z powierzchni ziemi.
4. Naruto i Sasuke oceniają swoje siły - dość fajnie wyszło. Przez chwilę powiało tym, że dojdzie do pojedynku Jinchuurikiego i byłego Mrocznego mściciela.
5. Przywołanie ślimaka, żaby i węża zapowiada coś ciekawego(oby!)

Minusy:
1. POSTAWA MADARY! Gość, który przez chwilę ratował poziom tej wojny ostatecznie przyczynił się do kolejnego spadku. Odkąd Juubi został przywołany to Madarę przestało wszystko interesować. Przez chwilę tłumaczyłem to tym, ze musi kontrolować dziesięcioogoniastego ale jak się z niego "wyzwolił" to nic się nie zmieniło.
2. Wszyscy chcą zostać Hokage - głupie to, ale rozumiem, że tak sobie otuchy dodają.
3. Liczyłem, że Sakura czymś ciekawszym przyszpanuje.
4. Odnoszę wrażenie, że pokaz siły pozostałych teamów, został wciśnięty tak na silę.

Te dwa chapy pozostawiły mi dwa niewiadome:
1. Gdzie jest Orochimaru z Karin i Suigetsu? Czyżby aż tak byli w tyle za Hokage? Może nasz wężowy człek coś kombinuje(oby, bo w sumie Oro został ostatnim naprawdę złym gościem).
2. Juugo zastanawia się, co Sasuke kombinuje. Ciekawe, czy to jest zapowiedź "czegoś."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

nowa trójka Sanninów jest jeszcze lepsza niż poprzednia. Mi osobiście chapter się podobał, no i na końcu pojawił się Orochimaru. Ciekaw jestem co chce osiągnąć spotykając się z Tsunade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Najnowszy chap: przeciwieństwie do trzech poprzednich to ten mi się podobał. Największym plusem jest miła dla oka współpraca drużyny 7(szkoda tylko, że Sakura jest taką kopią Tsunade) oraz doping pozostałych drużyn. Do plusów zaliczyłbym jeszcze Orochimaru, który w końcu się pojawił, choć nie tam, gdzie my myśleliśmy. Minusów w sumie nie ma. No dobra, jest taki malutki - jak II Hokage wychwala współpracę Naruta z Sasuke. Nie pasuje to do niego. A no i umiejętności Sakury...

I teraz pytanie - co "Sasek" kombinuje? O ile nie wiem, czemu Sai "spanikował", gdy usłyszał słowo "Burn" to sama otoczka przy tym czasowniku była mroczna. Jak to połączymy z rozmyślaniami Juugo to tworzy nam się obraz twistu fabularnego wokół byłego(?) mrocznego mściciela. Czyżby Sasuke jednak nie nawrócił się w 100 procentach?
I drugie pytanie - co kombinuje Orochimaru? Oby coś niecnego(marzy mi się, by pozabijał Kage, po czym by użył Edo Tensei i wio... na siły dobra :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 02:18, Andrzej15 napisał:

A no i umiejętności Sakury...

Co tu jest nie tak? Prezentuje się świetnie, a Tsunade już pewnie mocno przeskoczyła.

Dnia 14.06.2013 o 02:18, Andrzej15 napisał:

marzy mi się, by pozabijał Kage, po czym by użył Edo Tensei i wio... na siły dobra :P ).

He?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 02:18, Andrzej15 napisał:

Spoiler


I drugie pytanie - co kombinuje Orochimaru? Oby coś niecnego(marzy mi się, by pozabijał
Kage, po czym by użył Edo Tensei i wio... na siły dobra :P ).


Cóż mam wrażenie że są 2 możliwe wersje:

Spoiler

1- słodka jak diabli i niestety niewykluczona - Orochi w imie starej przyjaźni i rozkazów Sasuke pomoże poskładać innych Kage, uratować Tsunade i pozabijać widzów szczęściem i dobrem
2- cóż aby zostać hokage najpierw musi zwolnić się etat nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 14:36, Tomoya-kun napisał:

2- cóż aby zostać hokage najpierw musi zwolnić się etat nie?

Chytre. Dobre.

Ale abdykacja też w sumie możliwa jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja się nie mogę obczaić o co wam chodzi z Tsunade. Przeciez Tsunade została pokonana wraz z innymi Kage przez Madarę, a na ostatniej stronie mangi jest Sakura. Chyba że coś mnie ominęło. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2013 o 20:26, Rick napisał:

Spoiler

Ja się nie mogę obczaić o co wam chodzi z Tsunade. Przeciez Tsunade została pokonana
wraz z innymi Kage przez Madarę, a na ostatniej stronie mangi jest Sakura. Chyba że coś
mnie ominęło. :o


Ale teraz o czym mowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować