Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

654

Spoiler

Ręki nie podał, ufff :) Zjednoczeni shinobi go pokonali, bestie są na wolności i jestem ciekaw czy Naruto wchłonie je wszystkie (jak Goku smocze kule), zostawią je na wolności, czy może znajdą dla nich naczynia wśród wybrańców z każdej wioski. Czekam teraz na Madare, mam nadzieję, że pokaże coś ciekawego. No i Oro, bo on też musi mieć jakiś plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Obito chwytający za gardło Naruto - piękna scena, która złudnie dawała nadzieję na ciekawy rozwój sytuacji. Niestety, główny bohater podkręcił moc nawracania i "ten zły" nie miał szans...

Ogólnie ta cała gadka Naruto nie była tak tragiczna, jak się spodziewałem. Boli mnie tylko, że nasz "mesjasz" chyba zapomniał ile Tobi wyrządził szkód, w tym: przekabacenie Sasuke na stronę zła czy zabicie Nejiego. Normalny człowiek w takim przypadku nie byłby taki litościwi.

W sumie jestem ciekaw, co się teraz wydarzy. Jak Madara zareaguje na ten rozwój sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dnia 09.11.2013 o 21:05, Andrzej15 napisał:

Ogólnie ta cała gadka Naruto nie była tak tragiczna, jak się spodziewałem. Boli mnie
tylko, że nasz "mesjasz" chyba zapomniał ile Tobi wyrządził szkód, w tym: przekabacenie
Sasuke na stronę zła czy zabicie Nejiego. Normalny człowiek w takim przypadku nie byłby
taki litościwi.



Spoiler

To pikuś. Tobi był przecies pośrednim sprawcą śmierci jego rodziców. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 21:09, Rick napisał:


Spoiler

To pikuś. Tobi był przecies pośrednim sprawcą śmierci jego rodziców. :P



Spoiler

O żesz...Totalnie wyleciało mi z głowy :P Tym bardziej obecnie zachowanie Naruto jest... hmmm... nienormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 00:06, Andrzej15 napisał:

Spoiler

O żesz...Totalnie wyleciało mi z głowy :P Tym bardziej obecnie zachowanie Naruto jest...
hmmm... nienormalne?


Spoiler

Naruto jest lokalnym wybrańcem i Jezusem. On by wszystkim wybaczył i na krzyż za nich poszedł XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 00:07, Hubi_Koshi napisał:

>

Spoiler

O żesz...Totalnie wyleciało mi z głowy :P Tym bardziej obecnie zachowanie Naruto
jest...
> hmmm... nienormalne?


Spoiler

Naruto jest lokalnym wybrańcem i Jezusem. On by wszystkim wybaczył i na krzyż za nich
poszedł XD



Moje wrażenie to mega naciągane. Takir megs robienie wody ludziom z mózgu. Justin Bieber wśród mang. Jest slaby a wszyscy go słuchają.
Boje się ze Naruto dąży procesem dziecinnia i sprowadza go do poziom u amerykańskch bajek.
Dlatego lubie stare mangi i anime bo dużo tego teraz. Życie jest trudne i uczenie ludzi takiego złego nastawienia nie jest dobre.
Mimo dobrych wartości jakie przekazuje to psuje przekaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 00:06, Andrzej15 napisał:

Spoiler

O żesz...Totalnie wyleciało mi z głowy :P Tym bardziej obecnie zachowanie Naruto jest...
hmmm... nienormalne?



Spoiler

Widzisz jak skutecznie mydli nam umysł swoimi mesjanistycznymi bredniami o wybaczaniu, przyjaźni i miłości bliźniego?! Zapominamy o najważniejszych rzeczach czyli zemście i wymierzaniu sprawiedliwości za zbrodnie wojenne xD
A sam Obito z niebezpiecznego psychopaty mogącego zniszczyć świat na przestrzeni kilku ostatnich chapterów przeistoczył się w jakiegoś biednego, niezrozumiałego wymoczka, który angstował, ponieważ nie potrafił poradzić sobie z samotnością ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 23:36, Piciambeer napisał:

"Naruto will return on the first issue of next year."

Zależy z jakiego źródła czytasz skany. Na jednych jest nowy rok, na drugich za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy chap:

Spoiler

1. Mocno zaplusowali Kakashi i Sasuke, którzy jako jedyni(nie liczę pozostałych randomów) sensownie myślą i chcą śmierci Obito. Natomiast Minato stracił w moich oczach... Widać, że chce dorównać synowi i próbuje sił w nawracaniu.
2. Wejście Kakashiego na plus.
3. Obito dycha i gada o Rin, no ileż można...
4. W końcu ZSS rusza na Madarę. Tak swoją drogą, ciekawe gdzie on się podział z Pierwszym.

Czeka nas dwa tygodnie przerwy. Mam nadzieję, że autor to dobrze wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 23:36, Piciambeer napisał:

"Naruto will return on the first issue of next year."

Chodzi o numer oznaczony jako noworoczny, który wychodzi właśnie za 2 tygodnie. Numery, jak to często bywa, są znaczone z wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 22:06, McFlash napisał:


"Error 1011
Access denied
What happened?
The owner of this website (funnymama.com) does not allow hotlinking to that resource (/api/0/members/4294161/last_data_update.json)."

Popraw link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować