Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2013 o 22:14, McFlash napisał:

Ciekawe, losowy dostęp jest do tego. No nic, pewnie już gdzieś się przewinęło, chociaż
nie zauważyłem ;>


ja i tak myślę, że Naruto nie zostanie Hokage i to będzie jego decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2013 o 22:24, Mange napisał:

ja i tak myślę, że Naruto nie zostanie Hokage i to będzie jego decyzja :)


Poświęci się dla

Spoiler

Sasuke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 22:24, Mange napisał:

ja i tak myślę, że Naruto nie zostanie Hokage i to będzie jego decyzja :)


Istnieje ryzyko, że dostanie tytuł jakiegoś superuber pro bohatera-mędrca, którego będą się słuchać wszyscy kage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 22:24, Mange napisał:

ja i tak myślę, że Naruto nie zostanie Hokage i to będzie jego decyzja :)


Spoiler

Co chwile gada, że chce zostać Hokage a tu mu się nagle odechce? Niemożliwe :) Fabularnie by to dziwnie wyglądało.

Choć z drugiej strony jakby autor faktycznie tak zakończyłby mangę, to nie powiem... Byłbym zaskoczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2013 o 17:18, Andrzej15 napisał:

> ja i tak myślę, że Naruto nie zostanie Hokage i to będzie jego decyzja :)

Co chwile gada, że chce zostać Hokage a tu mu się nagle odechce? Niemożliwe :) Fabularnie
by to dziwnie wyglądało.

Spoiler

No właśnie, tylko gada. On mi bardziej pasuje na takiego sannina, jakim był Jiraiya. Naruto kompletnie się nie nadaje na Hokage. Są o wiele lepsi kandydaci na to stanowisko. Jakoś nigdy nie mogłem przekonać się co do jego wyboru, mimo, że rozumiałem dlaczego tego chce. Poza tym już mieliśmy kilku gości, którym światopogląd zmienił się o 180 stopni, więc taka drobna zmiana nie byłaby zaskoczeniem (teraz jest wojna, a ona zmienia człowieka). Nawet wydawałoby się to mądre z jego strony, by zrezygnować ze starań o ten urząd i wyznaczyć odpowiedniego kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chapter 6xx (ten nowy :)

Spoiler

Rinne Tensei no Jutsu- technika, którą znienawidziłem w momencie, gdy przywróciła do życia tych, którzy mieli być martwi by całą akcja z Nagato nie była porażką. Teraz daje niezłego powera Madarze i zaczynam ją lubić. Madara to był odkąd tylko pojawiły się pierwsze informacje o nim, obok Itachiego, mój ulubiony bohater. Teraz on przejmuje pałeczkę i czeka nas kolejne kilka chapterów walki i gadania, mam nadzieję, że będzie to na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego nie rozumię przecież

Spoiler

podczas walki z Kage gdy wyrwał się z Jutsu Kabuto powiedział że ma nieśmiertelne ciało z nieskończoną czakrą więc dlaczego zamienia to na coś do można normalnie ubić.Niech rozgoni to całe wesołe towarzystwo. Ale chciałbym żeby pierwszy pokazał klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2013 o 18:04, LastOrder napisał:

Trochę tego nie rozumię przecież

Spoiler

podczas walki z Kage gdy wyrwał się z Jutsu Kabuto
powiedział że ma nieśmiertelne ciało z nieskończoną czakrą więc dlaczego zamienia to
na coś do można normalnie ubić.Niech rozgoni to całe wesołe towarzystwo. Ale chciałbym
żeby pierwszy pokazał klasę.




Spoiler

Jeśli dobrze pamiętam to bez tego nieśmiertelnego ciała, Madara nie może rzucić Infinite Tsukuyomi. Chyba, że teraz, kiedy nie ma już 10-ogoniastego to nie da rady. Może trochę nieuważnie oglądałem :P Kwiatek dalej stoi? Jeśli tak to mogą mieć kłopoty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler


Kwiatek stoi :)

Pierwsza połowa chapa kiepska - Obito nie wytrzymał siły nawrócenia, dostajemy kolejną porcję wychwalania Naruto. Szczególnie groźnie zrobiło się, gdy Obito postanowił wskrzesić ludzi, którzy zginęli na wojnie(przynajmniej tak strzelam, że miał to w planach). Jeśli to by mu się udało to... załamałbym się :)
Na szczęście Madara w końcu zaczął działać i sam się wskrzesił. Co do tego po co mu to, wyjaśnia nieco wywiad z autorem mangi.

Ogólnie rozdział nie taki zły, głównie dzięki drugiej części chapa.

Kawałek najnowszego wywiadu z Kishimoto: "Walka Naruto i jego przyjaciół jest w ostatniej fazie tej wojny w dosłownym tego słowa znaczeniu. Będzie o 10-ognistym, Madarze, a później o Sasuke. Będę w dalszym ciągu podnosił napięcie bez żadnych ograniczeń, w każdy sposób jaki tylko mogę ! Proszę, śledźcie historie chłopca o imieniu Naruto jeszcze trochę, będę wam za to bardzo wdzięczny"

Czyli: Juubi nie powiedział ostatniego słowa oraz wzrosły szanse na walkę Naruto i Sasuke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

dzieje się dzieje i kolejny chapter może być tylko bardziej wypełniony akcją. szkoda, że zło nie ma szans w Naruto, nie ten gatunek niestety. Zatsu dalej zaskakuje i dalej nie wiadomo na co jeszcze go stać. IMO gościu nigdy nie zginie i jak już wszyscy będą myśleć, że się go pozbyli, zostanie nam zaserwowany jeden jedyny panel, na którym pod ziemią zobaczymy czarną maź xD
#teamMadara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 16:51, Piciambeer napisał:

Serio, żeby autor prosił widzów o ogladanie? Brzmi dziwnie.

Wiesz... Mogą być tego dwie przyczyny:
a)typowa zagrywka, że niby autor szanuje swych czytelników.
b)manga traci swych wielbicieli, przez co autor chwyta się wszelkich możliwych sposobów by się ratować.

Spoiler

No i proszę, Madara wkroczył do akcji i od razu poziom mangi wzrósł. Najpierw legendarny Uchicha miażdży Pierwszego, potem bez problemu lami Sasuke i Naruto(i to z zamkniętymi oczami, hehe...). Ostatecznie kieruje głowę na ogoniaste bestie(swoją drogą, fajny kadr). Międzyczasie Czarny Zetsu przejmuje ciało Obito(który jeszcze żyje...) co tez może być zapowiedzią ciekawej walki(choć obawiam się też, że znów będą moralizujące gadki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2013 o 16:51, Piciambeer napisał:

Serio, żeby autor prosił widzów o ogladanie? Brzmi dziwnie.

To raczej ma wydźwięk "cierpliwości, to już końcówka, dostaniecie swoje super walki i ostatnie wytłumaczenia, stay tuned" aniżeli "kupujcie tomiki bo nie mam co do garnka włożyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 18:04, skyline20 napisał:

Spoiler

Hm, zastanawia mnie jedna rzecz... Jakim cudem Madara użył Susanoo jeśli nie miał
oczu?


Spoiler

pewnie chwile wczesniej je odzyskal[s/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 18:10, Mange napisał:

Spoiler

pewnie chwile wczesniej je odzyskal[s/]



Spoiler

Najpierw użył Susanoo, a dopiero potem przyszedł Zetsu z oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Dziwny rozdział.

1. Za bardzo wryło mi się w pamięć jak Madara koksił w Edo Tensei, przez co widok odbijanego legendarnego gościa(jak piłeczkę pingpongową...) jakoś mnie...zniechęcił.
2. Dlaczego Gaara ze swoją bestią nie zmiażdżyli wroga tylko zabawili się w pieczętowanie(niby pada tam zdanie, że Madara miał się udusić, ale szybciej byłoby go chyba po prostu zmiażdżyć)?
3. Jakim cudem Madara użył Susanno??
4. Scena z białym Zetsu wyszła fajnie, tylko ten przeszczep oka coś taki szybki.

Mam nadzieję, że Uchicha coś więcej pokaże w następnym chapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wpadłem naq pomysł, jak by na manga mogła się należycie skończyć.

Spoiler

> Madara zabija Sasuke
> Sasuke daje oczka Naruto
> Naruto aktywuje Rinnegana
> Naruto zabija Madare
> Naruto zostaje Hokage

Spinoff po pół roku:
> Naruto i Hinata mają dziecko z nowym rodzajem Doujutsu, Rinne-sage-yakuguan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować