Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2014 o 09:53, Daronn_Darker napisał:

Spoiler

Następnie się odrodzą i będą żyć długo i szczęśliwie.



Ja to widzę tak ale przyznaję że rano wypiłem za dużo herbaty:

Spoiler

Edo Tensei na N i S. Jakoś pokonują Madarę. S dostał komórki Hashiramy zdobywa pośmiertnie Rinnengana. Po wygranej walce aktywuje technikę wkrzeszenia czy coś (to co zrobił Nagato po walce z NAruto). S zostaje pośmiertnie tytuł Hokage za zasługi w wojnie a następnym będzie ktoś tam.Może Naruto. Oni i tak giną do tego Hinata i Sakura popełniają sepuku żeby zostać że swoimi mężcyznami z marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 10:04, LastOrder napisał:

Spoiler

Edo Tensei na N i S. Jakoś pokonują Madarę. S dostał komórki Hashiramy zdobywa pośmiertnie
Rinnengana. Po wygranej walce aktywuje technikę wkrzeszenia czy coś (to co zrobił Nagato
po walce z NAruto). S zostaje pośmiertnie tytuł Hokage za zasługi w wojnie a następnym
będzie ktoś tam.Może Naruto. Oni i tak giną do tego Hinata i Sakura popełniają sepuku
żeby zostać że swoimi mężcyznami z marzeń:)


Tak, za dużo herbaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Orochimaru robi Edo Tensei na Sasuke i Naruto, w końcu udaje im się pokonać Madarę po czym ma miejsce smutna scenka, żegnają się a potem znikają jak Itachi i cała reszta. A po tym wszystkim Kishimoto robi serię o Konohamaru. ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W tym całym umieraniu nie zapomnijcie, że Naruto nie zginie tylko dlatego, że stracił liska. Raz, że jest z klanu Uzumaki, a dwa, że gorszej pieczęci od tej Kushiny na 100% nie ma. "Ultimate rule" o którym wspomina Tobi już dwa razy było zmałane: W przypadku Kushiny właśnie oraz Obito. Choć Sakura sugeruje, że już powoli po ptakach, to mi to niezbyt pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Najnowszy chapter to same zaskoczenia:)

1. No nie wierzę, Sasuke faktycznie został przebity. Nie ma co, chłopak zaszalał.
2. Drewniana Budda i spiralny Zetsu - ich pojawienie się było tak nagłe, że przez moment zastanawiałem się, czy nie przeoczyłem jakiegoś rozdziału.
3. Oro chowający się za skałą, pocieszny widok:) Widać jednak, że ma jakiś plan. I prawdopodobnie obawia się Spiralnego.
4. Wow, autor przypomniał sobie o limitach chakry:)
5. Madara odesłał posąg. Czyżby chciał gdzie indziej przywołać Juubiego?

Trzeba przyznać, w tym chapie zaleciało klimatem z dawnych, dobrych czasów.

Co ten Kurama wykombinował, by uratować Naruto? Bo na pewno na leczeniu przez medyków się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgupiaem.

Czy linia krwi nie jest w jakiś sposób związana z klanem?

Spoiler



Dzisiejszy odcinek animca przypomniał mi, że Nagato jest z rodu Senju.

A należał do klanu Uzumaki, tak jak Kushina i Naruto.

Czy to znaczy, że Naruto też jest z rodu Senju, przez co dzięki hipotetycznemu podarkowi od Saskacza w postaci oczu, mógłby aktywować rinnegana?

20140124114606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

>A to nie tak, że Uzumaki wywodzą się od Senju i stąd też mają prawo do Rinnengana?

Dnia 24.01.2014 o 12:49, McFlash napisał:


No własnie nie wiem, jest to gdzieś dokładniej wyjaśnione? Skąd twierdzenie, że Uzumaki mają prawo do rinnegana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to anime skończyło się na walce

Spoiler

Kisame z Killerem Bee. Ewentualnie walka Sasuke i Itachi vs Kabuto była jeszcze w miarę ciekawa.

To co się wyprawia obecnie nazwałbym walkami megazordów w Power Rangers. Jakieś 100 metrowe rasengany i ataki rodem z Dragon Balla. Na dodatek ciągła walka z
Spoiler

Madarą

zaczyna być przegięciem. Ile to się już ciągnie? Z rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Przeczytałem to na wiki tematycznej, bo sporo chapterów ominąłem. Jeśli dobrze rozumiem, to nawet dalekie pokrewieństwo z Senju daje połowę prawa do Rinnengana. Jak jest to zobaczymy.



=======> SplitGrave
Rozumiem Cię, ale trzeba jednak przyznać, że od legend świata shinobi oczekiwało się właśnie takiego stylu przy którym techniki dotychczasowych mistrzów są popisami przedszkolaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 16:24, SplitGrave napisał:

Ile to się już ciągnie? Z rok?

Złe wieści: Jako, że anime wciąż jest dość w tyle, a właśnie zaczęły się fillery, to najciekawsze dopiero za pół roku się zacznie, a same anime pociągnie może jeszcze 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2014 o 19:18, Piciambeer napisał:

> Ile to się już ciągnie? Z rok? > Złe wieści: Jako, że anime wciąż jest dość w tyle, a właśnie zaczęły się fillery, to > najciekawsze dopiero za pół roku się zacznie, a same anime pociągnie może jeszcze 3 :)

Może jeszcze 3 ? Lata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 22:11, Zagul napisał:

Może jeszcze 3 ? Lata ?

No manga mogłaby się skończyć w tym roku, anime jest jakoś ponad pół roku w tyle, dodając fillery itp. te 3 lata by wyszły... Naturalnie później będą dalsze spinoffy przez kilkanaście lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2014 o 15:26, Piciambeer napisał:

> Może jeszcze 3 ? Lata ? > No manga mogłaby się skończyć w tym roku, anime jest jakoś ponad pół roku w tyle, dodając > fillery itp. te 3 lata by wyszły... Naturalnie później będą dalsze spinoffy przez kilkanaście > lat :P

Pewnie wyjdzie coś jak przypadku Dragon Balla czyli seria GT, która mi osobiście się podobała, ale do Zetki jej daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 14:26, Zagul napisał:

> > Może jeszcze 3 ? Lata ? > No manga mogłaby się skończyć w tym roku, anime
jest jakoś ponad pół roku w tyle, dodając > fillery itp. te 3 lata by wyszły... Naturalnie
później będą dalsze spinoffy przez kilkanaście > lat :P
Pewnie wyjdzie coś jak przypadku Dragon Balla czyli seria GT, która mi osobiście się
podobała, ale do Zetki jej daleko.

Prosze Cie, tylko nie to. GT było straszliwym gniotem i skazą na serii DB. Dla mnie GT jest kompletnie poza kanonem, nigdy nie istniało.
Mam nadzieję, że Naruto nie spotka to samo. Już ta długa seria fillerów pomiędzy faktycznym końcem pierwszej serii a Shippuuden dla mnie nie istnieje, co dopiero coś "na koniec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 15:40, KuroNeko napisał:

Już ta długa seria fillerów pomiędzy faktycznym
końcem pierwszej serii a Shippuuden dla mnie nie istnieje, co dopiero coś "na koniec".

Nie przypominaj, w podstawówce (gimnazjum?) nie wiedziałem co to fillery i w ogóle, więc obejrzałem wszystkie T_T
Tyle czasu zmarnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 15:40, KuroNeko napisał:

Mam nadzieję, że Naruto nie spotka to samo. Już ta długa seria fillerów pomiędzy faktycznym
końcem pierwszej serii a Shippuuden dla mnie nie istnieje, co dopiero coś "na koniec".

Teraz też regularnie mamy fillery, powtórzone wspomnienia lub dorobienie dodatkowych, wydłużanie walk, różnych scen (jak do samego pola walki Naruto biegł kilka odcinków, w każdym go pokazywano na trochę jak wciąż biegnie) itd.Tak więc tych fillerów może wyjść więcej niż w pierwszej serii, od której Shippuuden już dawno ma więcej odcinków.

Odnośnie samej mangi, to pewnie w tym roku jeszcze się nie skończy. Rok temu też niektórzy twierdzili, że za rok już będzie koniec. Generalnie za długo ta wojna trwa, świat tej serii wydaje się przez to już dość mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2014 o 18:59, Piciambeer napisał:


Nie przypominaj, w podstawówce (gimnazjum?) nie wiedziałem co to fillery i w ogóle, więc
obejrzałem wszystkie T_T
Tyle czasu zmarnować...


Heh, miałem tak samo i też obejrzałem wszystkie odcinki pierwszej serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 17:03, Arcling napisał:

> Mam nadzieję, że Naruto nie spotka to samo. Już ta długa seria fillerów pomiędzy
faktycznym
> końcem pierwszej serii a Shippuuden dla mnie nie istnieje, co dopiero coś "na koniec".

Teraz też regularnie mamy fillery, powtórzone wspomnienia lub dorobienie dodatkowych,
wydłużanie walk, różnych scen (jak do samego pola walki Naruto biegł kilka odcinków,
w każdym go pokazywano na trochę jak wciąż biegnie) itd.Tak więc tych fillerów może wyjść
więcej niż w pierwszej serii, od której Shippuuden już dawno ma więcej odcinków.

Odnośnie samej mangi, to pewnie w tym roku jeszcze się nie skończy. Rok temu też niektórzy
twierdzili, że za rok już będzie koniec. Generalnie za długo ta wojna trwa, świat tej
serii wydaje się przez to już dość mały.


Ale jest różnica między wplatanie drobniejszych fillerów a wielkim, długim blokiem wyciągniętej z tyłka fabuły, która później się zupełnie nie liczy. W czasie dwóch ostatnich partii dłuższych fillerów zrobiłem sobie zupełną przerwę od anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2014 o 00:18, KuroNeko napisał:

Ale jest różnica między wplatanie drobniejszych fillerów a wielkim, długim blokiem wyciągniętej
z tyłka fabuły, która później się zupełnie nie liczy. W czasie dwóch ostatnich partii
dłuższych fillerów zrobiłem sobie zupełną przerwę od anime.

Tylko takie fillery są zwyczajnie nudne, jak np. niemal cały odcinek składa się z flashbacka (powtórzonego z kanonu, lub specjalnie stworzonego na potrzeby fillerów). Poziom odcinków mocno spadł i są robione jakby od niechcenia. Wciąż zdarzają się takie wykonane na lepszym poziomie, z niezłą animacją, jednak duża część to marne zapychacze. Czasem nawet coś z kanonu beznadziejnie zanimują. Działa zasada, że skoro jest wciąż popularne, to nie trzeba się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować